Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Správy z lokality Petrovce nad Laborcom

Nemal na hlave prilbu, nepozrel sa, či nejde auto, skončil v nemocnici. 9. okt9. okt 2018, o 11:55
K tragickej nehode došlo v Petrovciach nad Laborcom. Ťažko zranený je aj mladík z Humenného. 2. aug2. aug 2016, o 11:24
Za týždeň sa jej podarilo vyrobiť dve sochy. Použila pri tom presne 2 298 papierových roliek.
Papierové pletenie je zaujímavá technika, ku ktorej potrebujete papier, šikovné ruky a predstavivosť. 21. máj21. máj 2016, o 0:00
Predbiehal kolónu, no nestihol sa už zaradiť do svojho pruhu. 20. apr20. apr 2016, o 17:39
Pri Michalovciach zastavila polícia muža, ktorý išiel rýchlosťou 204 km/h na mieste, kde je povolená stovka. 22. jan22. jan 2016, o 14:44
Takmer tri promile namerali po havárii 31-ročnému vodičovi z Michaloviec. 23. okt23. okt 2014, o 11:16
V Petrovciach nad Laborcom zomrel na následky popálenín pri oprave auta 39-ročný muž. 3. júl3. júl 2014, o 9:05
Špeciálny prístup. Starosta Rovňák vysvetlil, že vyučovanie detí zo sociálne znevýhodneného prostredia v špeciálnej triede je finančne náročnejšie.
Dve zemplínske obce sú na zverejnenom zozname škôl, ktorým má údajne hroziť zatvorenie. 20. aug20. aug 2013, o 0:00
Ministerstvo školstva už nechce dotovať školy s nízkym počtom žiakov. 8. aug8. aug 2013, o 10:50
Sečovce v Petrovciach neuspeli. V prvom polčase dvakrát inkasovali a prehrali 0:2.
Na vlastnej pôde zdolali Sečovce 2:0, keď oba góly strelili už v prvom polčase. 17. apr17. apr 2013, o 0:00
V derby sa bojovalo o každú loptu. Domáci Miloš Mráz (vpravo) naháňa hosťujúceho Radoslava Basaru (s loptou).
Hostia z Nacinej Vsi sa ujali vedenia, domáci vyrovnali z pokutového kopu. 13. jún13. jún 2012, o 0:00
Erik Talnagy. V lese nachádza pokoj, chodí tam relaxovať.
Na poľovačku ho prvýkrát vzal otec. Erik Talnagy mal vtedy iba sedem. O 12 rokov neskôr sa z neho stal poľovník, ktorý miluje prírodu a zvieratá. 23. máj23. máj 2012, o 0:00
Petrovce nad Laborcom prehrávali v Sečovciach po polčase už 0:4, napokon prehrali 4:5. Vraj ak by sa hralo ešte desať minút, neprehrali by... 9. aug9. aug 2011, o 0:00
V Petrovciach nad Laborcom videli diváci futbalový zápas s neuveriteľnými zvratmi. Sokoľany viedli rozdielom triedy, no aj napriek tomu vyšli naprázdno. 20. okt20. okt 2010, o 0:00
Po triumfe v Petrovciach nad Laborcom (1:0) dosiahli prvé víťazstvo na ihrisku súpera a stali sa lídrom piatoligového pelotónu. 7. okt7. okt 2010, o 0:00
V súboji minulosezónneho nováčika s terajším sa zrodilo až nečakane jasné víťazstvo Petroviec nad Laborcom. Hostia z Veľkého Horeša, ktorí pricestovali len s trinástimi hráčmi, nekládli až taký tuhý odpor. 11. aug11. aug 2010, o 0:00
Nehoda. Pri čelnej zrážke škodovky a subaru sa zranilo päť ľudí. Najťažšie zranenia utrpel vodič felicie.
Pri obci Petrovce nad Laborcom v okrese Michalovce došlo v utorok popoludní k vážnej dopravnej nehode. 21. júl21. júl 2010, o 9:36
Piatoligoví futbalisti nováčika súťaže mali skvelý jarný finiš. Napriek tomu sa doslova a do písmena zachránili len na úkor vypadnutej Čiernej n/T. 1. júl1. júl 2010, o 0:00
Lokomotíva neuspela počas víkendu na ihrisku zachraňujúcich sa Petroviec nad Laborcom. Prehra však má aj svoje objektívne príčiny. 16. jún16. jún 2010, o 0:00
Zachraňujúcej sa Čiernej nad Tisou sa na horúcej petrovskej pôde podaril husársky kúsok. Vďaka gólom po prestávke zaznamenala dôležité víťazstvo nad jedným z hlavných konkurentov v boji o piatoligovú príslušnosť. 12. máj12. máj 2010, o 0:00