Štvrtok, 14. december, 2017 | Meniny má Branislava, Bronislava

Správy z lokality Petrovce nad Laborcom

Na listinu víťazov pohára pribudlo nové meno

Prvenstvo si vybojovali hráči Pavloviec nad Uhom. Róbert Andrejov ,30. máj 2017, o 0:00

Víťazný tím 15. ročníka Pohára ObFZ Michalovce – OŠK Pavlovce nad Uhom.

Raškovi k okrúhlemu jubileu darovali dres

Rodák z Ostravy popri trénovaní stále aj aktívne chytá. Róbert Andrejov ,5. apr 2017, o 0:00

Martinovi Raškovi gratuluje Václav Ciberej.
AKTUALIZOVANÉ 11:58

Auto narazilo do plynovej prípojky. V plameňoch zomreli dvaja ľudia

K tragickej nehode došlo v Petrovciach nad Laborcom. Ťažko zranený je aj mladík z Humenného.sita, tasr2. aug 2016, o 11:24

Veronika Hlušková vytvorila z papiera unikátne sochy v životnej veľkosti

Papierové pletenie je zaujímavá technika, ku ktorej potrebujete papier, šikovné ruky a predstavivosť. Zuzana Ročeňová ,21. máj 2016, o 0:00

Za týždeň sa jej podarilo vyrobiť dve sochy. Použila pri tom presne 2 298 papierových roliek.

V Petrovciach nad Laborcom havaroval mladý vodič

Predbiehal kolónu, no nestihol sa už zaradiť do svojho pruhu. Klaudia Jurkovičová ,20. apr 2016, o 17:39

Vodič išiel vyše dvojstovkou, zaplatil 800 eur

Pri Michalovciach zastavila polícia muža, ktorý išiel rýchlosťou 204 km/h na mieste, kde je povolená stovka.red22. jan 2016, o 14:44

Petrovce ratovali bod s Lastomírom v hodine dvanástej

Hostia trikrát viedli, domáci vyrovnali v nadstavenom čase.Róbert Andrejov11. nov 2014, o 0:00

Vyrovnávajúci gól domáceho Jána Pavlova. Takto petrovský stredopoliar (v strede) stanovil výsledok derby na 3:3.

Opitý havaroval, navyše mal zakázané šoférovať

Takmer tri promile namerali po havárii 31-ročnému vodičovi z Michaloviec.23. okt 2014, o 11:16

AKTUALIZOVANÉ 14:02

Obhoreného muža našla ležať pred garážou jeho mama

V Petrovciach nad Laborcom zomrel na následky popálenín pri oprave auta 39-ročný muž.Milan Potocký3. júl 2014, o 9:05

Dôležité bude pre Petrovčanov nezaspať na vavrínoch

Petrovce zaslúžene vyhrali svoju súťaž, ich trénera Jozefa Štafuru mrzí, že nemôžu postúpiť, aj keď skončili prví.Róbert Andrejov18. jún 2014, o 0:00

Petrovce nad Laborcom. Víťaz šiestej ligy zemplínskej.

Šiestoligový líder z Petroviec rozbehol zimnú prípravu

Stihol už odohrať aj jeden zápas, v Jasenove prehral 0:3. Káder zostal pokope.Róbert Andrejov5. feb 2014, o 0:00

Jozef Štafura. Tréner Petroviec nad Laborcom.

Petrovskí futbalisti prvýkrát jesenným kráľom

Ešte nikdy tak vysoko v tabuľke neboli, majú najlepšiu obranu, útok aj strelca.Róbert Andrejov12. dec 2013, o 0:00

V tíme majú najlepšieho strelca. Miroslav Lakatoš zaznamenal v jeseni 15 gólov.

Petrovčanom to sype, dali už sedemnásť gólov

V nedeľu naložili Zalužiciam sedmičku, tímu veľmi pomohol návrat Jána Pavlova.Róbert Andrejov4. sep 2013, o 0:00

V nedeľu otváral skóre. Peter Gačko (vpravo) skóroval v 16. minúte.

Správy o rušení zemplínskych škôl ministerstvo nepotvrdilo

Dve zemplínske obce sú na zverejnenom zozname škôl, ktorým má údajne hroziť zatvorenie.Anna Kornajová20. aug 2013, o 0:00

Špeciálny prístup. Starosta Rovňák vysvetlil, že vyučovanie detí zo sociálne znevýhodneného prostredia v špeciálnej triede je finančne náročnejšie.

Budúcnosť viacerých škôl na Zemplíne je neistá

Ministerstvo školstva už nechce dotovať školy s nízkym počtom žiakov.8. aug 2013, o 10:50

Petrovčania chcú stavať na úspešnej jari

V kádri Zemplínčanov došlo k menším zmenám, tréner Štafura ho chce ešte posilniť.Róbert Andrejov16. júl 2013, o 0:00

Z Petroviec odchádza. Martinovi Lukovi skončilo hosťovanie z Dúbravky.

Petrovčania na jar zatiaľ len víťazia

V jeseni vonku nebodovali ani raz, teraz z dvoch zápasov doviezli 6 bodov. Mužstvu pomohol príchod Miroslava Lakatoša.Róbert Andrejov1. máj 2013, o 0:00

Kanonier Miroslav Lakatoš. Rozhodol posledné dva zápasy.

Úspešný štart Petroviec

Na vlastnej pôde zdolali Sečovce 2:0, keď oba góly strelili už v prvom polčase.Róbert Andrejov17. apr 2013, o 0:00

Sečovce v Petrovciach neuspeli. V prvom polčase dvakrát inkasovali a prehrali 0:2.

V derby si rivali body spravodlivo podelili

Hostia z Nacinej Vsi sa ujali vedenia, domáci vyrovnali z pokutového kopu.Róbert Andrejov13. jún 2012, o 0:00

V derby sa bojovalo o každú loptu. Domáci Miloš Mráz (vpravo) naháňa hosťujúceho Radoslava Basaru (s loptou).

Poľovník Erik Talnagy nachádza v lese rajský pokoj

Na poľovačku ho prvýkrát vzal otec. Erik Talnagy mal vtedy iba sedem. O 12 rokov neskôr sa z neho stal poľovník, ktorý miluje prírodu a zvieratá.Lukáš Mano23. máj 2012, o 0:00

Erik Talnagy. V lese nachádza pokoj, chodí tam relaxovať.

Na vyrovnanie Petrovciam už nezostal čas

Petrovce nad Laborcom prehrávali v Sečovciach po polčase už 0:4, napokon prehrali 4:5. Vraj ak by sa hralo ešte desať minút, neprehrali by...Róbert Andrejov9. aug 2011, o 0:00