Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prezidentka absolvovala program v Košickom kraji (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Bratislavský kuric Budaj

spolu s expertom na prehradzky a autorom vedeckej paradigmy Kravcikom prezídentku presvedčia že netreba stavať hate a vodarenske nadrze. Zaujímavé je ze toho Kravcik financuje župan Trnka. Prezidentka mala zobrať aj vládnych poslancov ktorí hlasovali za PVV.
 

 

prepáčte, ale kurič nie je odbornosť,Budaja. To bolo len jeho zamestnanie za socializmu, aby sa mohol nerušene venovať jeho životnej téme, a tou je ochrana životného prostredia. A to, že je z Bratislavy, je tiež diskvalifikácia?
 

 

Možno že to napísal jeden z tých, alebo potomok jedného z tých, ktorí sa zaslúžili o to, že Budaj bol kurič. No, ale keď "quan ly" sa cíti byť kvalifikovanejší, mal by svoje schopnosti ponúknuť a možno i urobiť kariéru.
 

 

Dobrá poznámka - áno, zodpovedá to mentalite toho režimu. Žiaľ, prežíva tu ďalej. Inak, ja som bol v tom čase tiež zopár rokov kuričom ( tak trošku z podobných dôvodov ako Budaj), preto som si neodpustil tú poznámku Ale nie som kvalifikovanejší a už vôbec netúžim robiť si kariéru. Ja si už užívam dôchodok v relatívnom fyzickom a duševnom zdraví, čo sa dá považovať za úspech (:-).
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Co keby sa tak prestalo rubat bezhlavo vo vsetkych lesoch a p. Zigovi s firmou Traper a spekulantov z mestskych a statnych lesov sa pozreli na zubky? Vdedy by voda ostala v lesoch a netrebalo by budovat zadrzne hradzky.
 
Hodnoť

Som zvedavý na výsledok stretnutia

pani prezidentky s ministrom ZP. Budajova rozhodnutie nezaradil do PVV výstavbu vodozadrznych stavieb pre potreby poľnohospodárov a pitnej vody pre obyvateľstvo je v rozpor so stanoviskami klimatologov, vodohospodáriov, poľnohospodárov atď, v protiklade napr. Ceskej vlády ktorá plánuje výstavbu 30 stavien vodozadrzneho charakteru. Toto je konanie s dalekosiahlymi dôsledkami a jeho postoje možno porovnať s postojmi kurica.
 
Hodnoť

len žiadne kravčíkoviny ...

Len žiadne kravčíkoviny prosím, nelejte nezmyselné prostriedky do nezmyselných kravčíkovín. Vodu treba reálne zadržať v poriadnych akumuláciách a nádržiach a zabezpečiť aj infraštruktúru na jej distribúciu. Keď vysolíme milióny na bordel v jarkoch ako Radičová, tak si nijako nepomôžeme.
 


Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop