Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Školu pri osade spustili podozrivo rýchlo. Stovky žiakov majú byť len na papieri (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

No a kam to vsetko smer uje? Ja som za zodpovednu zmenu.
 

Alobal nahradiť fóĺiou?

Ravasz ...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Kdesi som písal, že neziskovky si z cigánov spravili biznis. Zlízol som si akurát kritiku. A hľa, jedna taká sa hneď ponúka, Bolo by zaujímavé zistiť, kto na ministerstve za nich loboval. Kto je za tou neziskovkou.
 

biznis neziskoviek

mozne len na Slovensku
 

 

A to zase nie. By si sa čudoval, aký biznis sú pre neziskovky migranti. To je migračný biznis, kde sa točia miliardy. Z jednoduchého dôvodu. Štat ani keby chcel, nemôže obsiahnuť všetko okolo migrantov. Tak to preberajú neziskovky..
 

 

Ale tento biznis nemôže fungovať bez skorumpovaných štátnych úradníkov , v prvom rade sa treba s nimi nekompromisne porátať, a nehádžme všetky neziskovky do jedného vreca . Toto vreco je evidentne KSSmerácke , je to taká istá zlodejina ako súdružky Tomanovej " socialne podniky " kde sa rozrabovalo 800 milionov eur .
 

Povráva sa...

Vraj v tomto biznise má prsty manželka štátneho tajomníka ministerstva školstva P. Krajňáka.... Potom by bola jasná odpoveď na otázku expresného zaradenia školy do siete...
 
Hodnoť

Peniaze

Minule som sa rozprával s jedným Rómom. Chodí mu tam jeho žena a dostáva vraj za to peniaze. A priestory patria jednému trebišovskému poslancovi, ktorého žena pracuje pre Ministerstvo školstva.
 
Hodnoť

 

slovenske favelly...
 
Hodnoť

Idealistická pripomienka.

Keby bolo školstvo spoplatnené, nenastávali by takéto problémy s plytvaním peňazí nás všetkých (štátnych peňazí).
Keby boli vysoké školy spoplatnené (a znížené dane), nemusel by Fico nútiť medikov aby zostali 10 rokov pracovať na Slovensku.
 

 

Keby boli školy spoplatnené, tak by deti z osád nemali už vôbec šancu na nejaké vzdelanie. Keby boli vysoké školy spoplatnené, nemal by Fico nútiť akých medikov, pretože keby si už za tieto školy museli platiť, všetci by radšej platili za lepšie školy v zahraničí. Keby boli školy spoplatnené, priepasť medzi ľuďmi by bola ešte väčšia, pretože deti by už neboli ani približne na rovnakej štartovacej čiare a keby si sa narodil chudobný, mal by si malú šancu niečo na tom zmeniť. Študovali by všetky hlúpe detičky zbohatlíkov, ktoré by si to ani nevážili a neštudovali by deti z chudobnejších pomerov, aj ak by na to mali predpoklady.
 
Hodnoť

 

Kamera na týždeň a máme dôkazy na čo len chceme. Hoci na okamžité zabásnutie riaditeľky, šéfa odboru školstva, aj pracovníkov ministerstiev.
 

uz len najst

toho sudcu...
 
Hodnoť

 

Kotlebovci sa tohto nechytia, veď by poškodili svojich koaličných partnerov, že Magián?
 

 

Magianko dostal dôrazne upozornenie, že do neziskoviek nemá rýpať. Je to smerácky biznis.
 
Hodnoť

O čom to vlastne hovorí dennik Korzár?

 

to je ta pluska ktora uverejnovala clanky p. ruttkayovej za dovolenku od kocnera ?
 

 

"Riaditeľka zariadenia Petra Kováčová vysvetľuje, že školu presťahovali z Malčíc po výsledkoch prieskumu a veľkého záujmu o štúdium žiakov z Trebišova:" vs. "V septembri 2017 tam vykonala kontrolu Štátna školská inšpekcia.....Záver kontroly vyznel jasne. Bol podaný návrh na vyradenie školy zo siete škôl a školských zariadení." Čomu asi podľa teba veriť?
 

velice zaujímavé

Ako v rozprávke :)
Žeby to bola fakt len rozprávka? .o
 

1 2 >

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop