IV. liga Juh – 27. kolo:
Maria Huta Gelnica – Sobrance 0:0
ŽK: Legemza, Lukačko (obaja Sobrance).
Rozhodoval: Lipták – 74 divákov.
MFK: B. Kica – M. Popovič, Peter (46. T. Jacko), M. Viňanský, Hreško, Lukačko, Ličko, Orzhakhovskii, Shcherbanych, Legemza, Dunda.
Veľké Kapušany – Veľký Folkmar 2:1 (1:0)
Góly: T. Szabó 2 – Tomaško.
ŽK: Dozsický, Ballók, Hami, Husovský – Drozd, Škyrta, L. Bačo.
ČK: 73. M. Sasák (Veľký Folkmar).
Rozhodoval: Konečný – 150 divákov.
MFK: Repovský – Dozsický, Holovey, Dudura (46. A. Berta), G. Vašky, T. Szabó, Fintor, Ballók, Hami, Husovský (83. Popčák), Havryliv (68. M. Adi).
Strážske – Borša 3:2 (2:1)
Góly: Rusyn, Karafa, R. Kiš – M. Nagy, Oravecz.
Rozhodoval: Nosaľ – 100 divákov.
ŠK: P. Borko – Hredzák, Struňak, R. Kiš (84. V. Lipovský), Ciganoc, T. Bodnár, Karafa (74. Lebeda), Rusyn, J. Pavlov, Soltész, Hirjak.
TJ OLYMPIA: Sirovec – A. Pásztor, Sándor, M. Nagy, Dócs, Š. Kováč, M. Balogh, Oravecz, L. Fedor, Vaszily, P. Takács (81. D. Leško).
*hralo sa v Lastomíre
Veľký Horeš – Michaľany 11:0 (6:0)
Góly: D. Sninský 2, Hutaj 2, J. Kotľár 2, J. Vajda, E. Takáč, Kiovský, vlastný M. Jano.
ŽK: M. Jano (Michaľany).
Rozhodoval: Bobko – 250 divákov.
DRUŽSTEVNÍK: Z. Feke – Patkanóci, Ján Vajda, D. Sninský, E. Takáč, J. Kotľár, Hutaj, Kiovský, P. Vaško (51. Pituk), Miloš Adam, Ľ. Novák.
FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: J. Rugolský – R. Jano, Zamba, R. Veľk, M. Jano (75. Július Gašpar), L. Bučko, Kornecký, M. Kučera, Anderko, E. Čižmár, Ondovčák.
Tabuľka
1. Veľký Horeš 27 23 2 2 118:19 71
2. Kalša 27 18 2 7 77:39 56
3. Medzev 27 16 3 8 64:45 51
4. Veľký Folkmar 27 15 2 10 61:44 47
5. Čaňa 27 14 5 8 60:46 47
6. Krompachy 27 13 5 9 62:36 44
7. Strážske 27 12 5 10 57:45 41
8. Sobrance 27 11 4 12 40:50 37
9. Veľ. Kapušany 27 12 1 14 27:52 37
10. Rožňava 27 12 2 13 45:51 35
11. Gelnica 27 8 8 11 38:54 32
12. Spišské Vlachy 27 8 7 12 27:37 31
13. Rudňany 27 9 1 17 35:55 28
14. Geča 27 7 4 16 42:68 25
15. Michaľany 27 6 4 17 24:89 22
16. Borša 27 4 1 22 36:83 13
V. liga Zemplínska – 23. kolo:
Kráľovský Chlmec – Cejkov 2:2 (1:2)
Góly: T. Batta, R. Batta – Ujházi, Š. Horňák.
ŽK: Popália, Galambos, Borisza – Dolgoš, Blanár, Š. Horňák.
ČK: 66. Popália (Kráľovský Chlmec).
Rozhodoval: Zvolánek – 150 divákov.
TJ SLAVOJ: Kuczik – T. Batta, R. Batta, Popália, Borisza, Papp, Kaško, Galambos, T. Illéš, N. Horňák, Knapík.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Jakuboc – Bereščík, P. Balint, Dolgoš, Zubaľ (68. Blanár), Ujházi, Jenei, Barna, Š. Horňák, S. Michalko (84. R. Szücs), Panda.
Petrovce nad Laborcom – Úpor 6:1 (1:0)
Góly: J. Tkáč 2 (1 z 11 m), V. Kročko 2, M. Nemčík, Lipka (11 m) – R. Balog.
ŽK: Pipta (Úpor).
Rozhodoval: Štefanič – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Hricík – Kačur, M. Jakub, M. Nemčík, Marjov (64. Doda), V. Kročko, T. Kiš, M. Lakatoš (55. Lipka), J. Tkáč, Gačko, M. Mráz (69. Ferko).
FK TATRAN: Škrabala – Miroslav Bodnár, Hamžík, L. Antoš, Martin Ceperko, Dančák, Pipta, Matúš Ceperko, R. Balog, J. Bandoľa (85. Michal Bodnár), Borčík.
Parchovany – Močarany 7:3 (2:1)
Góly: J. Matta 3 (2 z 11 m), M. Kuriško, Baník, Kaňuch, M. Šimai – M. Mesaroš 2, Uhľár.
ŽK: P. Hajduk – L. Hamšík, L. Pavlov, D. Sabo.
Rozhodoval: Kočiš – 120 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: T. Baran – Topoľovský (80. G. Drab), Popaďák, M. Kuriško, J. Matta (75. M. Šimai), P. Hajduk, Baník (64. Kaňuch), P. Šimai, R. Juhás, Obrin (78. P. Kuriško), Dic.
TJ SOKOL: L. Pavlov (72. Baňas) – J. Macko, Geroč, Tušek (57. M. Počátko), Havrila, Uhľár, Gargulák, D. Sabo, M. Mesaroš, Tutko, L. Hamšík (46. M. Ondo).
Trakany – Čičarovce 3:0 (2:0)
Góly: Grešš 2, N. Bálint.
ŽK: Proščák – Tárczy, Béres, Černej, G. Molnár, Ovák.
Rozhodoval: Basoš – 300 divákov.
TJ TISA: B. Benöcs – N. Proščák, J. Popovič, Z. Kočiš, Krestyánko, R. Varga, Z. Vencel, Baráti, N. Bálint, Marošník, Grešš (80. Š. Karnay).
TJ DRUŽSTEVNÍK: K. Lakatos – Černej, Béres, Ovák (75. P. Tóth), Csáki, Tárczy, T. Nagy, N. Tóth, B. Buda, Gönczi, G. Molnár (65. J. Paľo).
Krišovská Liesková – Nacina Ves 5:3 (2:1)
Góly: F. Balog, Palágyi, V. Drančák, O. Vašš (11 m), Vincze – D. Šipoš 2, L. Berta.
Rozhodoval: Hamadej – 100 divákov.
OŠK: M. Orosz – R. Ádi (79. R. Makó), O. Vašš, Palágyi (62. Rebreš), J. Mihók, A. Batta, A. Jakub, V. Drančák, F. Balog, Š. Szatmáry (51. P. Szucs), G. Horňák (59. Vincze).
ŠK: Ficik – Baraník, Pavelko, R. Basara, L. Berta (46. Lazár), D. Šipoš, O. Lipovský, J. Šipoš, M. Sepeši, M. Devečka (78. Gaľo), M. Tokár.
Čierna nad Tisou – Lastomír 0:4 (0:0)
Góly: P. Sopata 2, J. Porvaz, Bajužík.
ŽK: Martin Tóth (Čierna nad Tisou).
Rozhodoval: Antl – 100 divákov.
MFK: Száraz – Martin Tóth, Kaščák, Gulyás, T. Makkai, Čertický (28. Jáger), A. Molnár, Šváb, T. Szucs, G. Orosz, Cs. Bodnár.
OFK: Budiš – Senjuž (71. Andrašov), J. Danko, Firda, M. Porvaz (84. G. Timko), Škirda, P. Sopata (76. Sabovčík), D. Vasiľ, Kurtak (65. Bajužík), J. Porvaz, M. Vaľo.
Vinné – Palín 1:0 (1:0)
Gól: J. Pešta.
Rozhodoval: J. Eperješi – 100 divákov.
OŠK: Martin Bodnár – T. Šamudovský (70. Fenčík), L. Borko, Žužo, L. Gaňo, Kelemanyk, Septa, Szánto, M. Makeľ, Uttsyutskyy, J. Pešta.
ŠK AGRO: Makeľ – Ondočík, Chobal, Kontuľ (46. Frantál), Egry, Kobolov, Mika, Podlevskyi, I. Kuzma, P. Kufa, Rushchak.
Tabuľka
1. Parchovany 23 17 3 3 62:24 54
2. Cejkov 23 16 3 4 56:24 51
3. Čierna n/T 23 14 3 6 53:38 45
4. Petrovce n/L 23 12 2 9 56:38 38
5. Lastomír 23 11 3 9 41:32 36
6. Čičarovce 23 10 3 10 45:39 33
7. Močarany 23 9 6 8 38:33 33
8. Vinné 23 8 6 9 27:34 30
9. Trakany 23 8 5 10 29:34 29
10. Kr. Chlmec 23 8 4 11 31:49 28
11. Nacina Ves 23 8 3 12 30:43 27
12. Kriš. Liesková 23 6 4 13 29:55 22
13. Palín 23 6 3 14 33:54 21
14. Úpor 23 3 2 18 24:57 11