Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Sobota, 24. február, 2018 | Meniny má Matej
Pridajte si svoje mesto

Veľký šiestoligový šláger nemal víťaza

Futbalové súťaže riadené ObFZ Michalovce pokračovali ďalšími zápasmi.

Šiestoligové mužstvo OŠK Pavlovce nad Uhom. V priamom súboji o prvé miesto doma pred 500 divákmi remizovalo s Topoľanmi 3:3, hoci prehrávalo už o dva góly.(Zdroj: archív FK)

Počas uplynulého víkendu pokračovali futbalové súťaže riadené ObFZ Michalovce ďalšími zápasmi.

VI. liga mužov

22. kolo:

Moravany – Budkovce 4:1 (1:0), góly: Lukáš Vajda 2, Róbert Róka, Marcel Béreš – Dominik Kanči; ŽK: Jozef Hrunka – Július Halás; rozh. Michal Tušek; 80 div.

Zemplínska Široká – Tušice TNV 4:0 (2:0), góly: Samuel Čičák 2, Tomáš Praskaj, Patrik Doboš; rozh. Milan Mazár; 100 div.

Dúbravka – Zalužice 1:1 (0:1), góly: Marek Seman – Lukáš Apiar; rozh. Ján Pivarník; 70 div.

Žbince – Krásnovce 3:2 (2:2), góly: Stanislav Guzej, Ján Bodnár, Milan Verbič – René Fogoš, Dušan Kašaj; ŽK: Dávid Kostovčík (Krásnovce); rozh. Marek Ruščanský; 100 div.

Hatalov – Vyšné Remety 2:0 (0:0), góly: Martin Baran 2 (1 z 11 m); ŽK: Štefan Janič – Peter Pavlina; rozh. Lukáš Kurták; 100 div.

Pavlovce nad Uhom – Topoľany 3:3 (1:1), góly: Ján Štepita, Juraj Pado, Boris Michalík – Samuel Hajduk 2, Daniel Lörinc; ŽK: Michal Grajcár, Lukáš Forgáč, Jaroslav Tomko, Martin Blahuta, Milan Tancoš – Tibor Smoľák, Samuel Hajduk, Filip Pavúk; ČK: Samuel Hajduk (Topoľany); rozh. Jozef Bali-Jenčík; 500 div.

Malčice – voľno

Tabuľka

1. Topoľany 20 16 3 1 92:16 53
2. Pavlovce n/U 20 16 3 1 84:14 53
3. V. Remety 20 14 1 5 56:30 43
4. Zalužice 21 10 5 6 46:40 35
5. Žbince 20 10 2 8 49:39 32
6. Krásnovce 21 10 0 11 38:47 30
7. Z. Široká 20 8 2 10 29:36 26
8. Hatalov 20 8 1 11 36:56 25
9. Moravany 21 8 1 12 39:67 25
10. Budkovce 21 7 3 11 41:54 24
11. Dúbravka 20 5 2 13 26:54 17
12. Malčice 20 3 2 15 31:92 12
13. Tušice TNV 20 3 2 15 27:49 11
14. Tibava – vylúčená zo súťaže

VII. liga mužov Východ

21. kolo:

Nižná Rybnica – Senné 3:0 kontumačne (ponechaný výsledok z hracej plochy; pôvodne 3:0 nedohrané od 54. minúty pre pokles hráčov hostí pod sedem).

22. kolo:

Remetské Hámre – Podhoroď 0:0; Senné – Kusín 1:4 (1:1), góly: Adam Švajka – Ondrej Vaľo, Gustav Balog, Dalibor Mati, Patrik Kotlár; Poruba pod Vihorlatom – Ruský Hrabovec 3:1 (2:0), góly: Matúš Lendač 2, Ján Pastirik – Michal Handra; Záhor – Koromľa 10:0 (3:0), góly: Marcel Murgač 3, Patrik Čermák 3, Jurij Hrečin 2, Ján Pavlík, Milan Denci; Porostov – Zalužice B 4:0 (1:0), góly: Daniel Hrešo 2, Rastislav Špak, Martin Surmaj; Jovsa – voľno; Veľké Revištia B – Nižná Rybnica 8:2 (4:0), góly: Patrik Vinc 3, Martin Hrunka 3 (1 z 11 m), Marián Mandela 2 – Dárius Murgaš 2.

Tabuľka

1. Kusín 20 13 3 4 73:36 42
2. Záhor 21 12 4 5 92:31 40
3. R. Hrabovec 21 12 1 8 66:48 37
4. V. Revištia B 20 12 1 7 67:50 37
5. Koromľa 21 10 4 7 60:50 34
6. Zalužice B 20 9 6 5 47:38 33
7. Porostov 21 10 1 10 49:44 31
8. Podhoroď 20 7 8 5 44:37 29
9. Poruba p/V 20 7 6 7 51:47 27
10. Rem. Hámre 20 7 2 11 31:52 23
11. N. Rybnica 20 6 5 9 44:68 23
12. Senné 20 6 1 13 40:67 19
13. Jovsa 20 0 0 20 11:107 0
14. Sejkov – vylúčený zo súťaže

VII. liga mužov Západ

22. kolo:

Horovce – Pusté Čemerné 2:3 (0:1), góly: Peter Tomáš (11 m), Šimon Lendacký – Erik Dančišin 2 (1 z 11 m), Daniel Jacko; Veľké Slemence – Lesné 9:1 (4:1), góly: Peter Vasil 3, Norbert Horňák, Gabriel Cserép, Roland Horňák, Csaba Kerékgyártó, Alexander Molnár, vlastný Ľuboš Michalko – Tomáš Šutai; Pozdišovce – Ptrukša 4:0 (1:0), góly: Matúš Hirko 2, Jakub Kornuc, Jaroslav Romančák; Trhovište – Bracovce 3:1 (0:1), góly: Tomáš Šoltés, Matúš Bodnár, Kevin Kapura – Rastislav Jakuboc; Beša – Bánovce nad Ondavou 2:6 (0:2), góly: Adrián Oršovský, Gabriel Pallai – Miroslav Harčarik 3, Marko Havrila 3; Veľké Kapušany B – Vojany 1:4 (1:1), góly: Alexander Vencel – Marián Dzurjo 2, Alexander Ádi, Barnabáš Szidor; Iňačovce – Rakovec nad Ondavou 1:2 (1:1), góly: vlastný Pavol Mezej – Milan Bogár 2.

Tabuľka

1. Vojany 22 22 0 0 100:23 66
2. Rakovec n/O 22 12 5 5 61:22 41
3. V. Kapušany B 22 12 3 7 66:44 39
4. V. Slemence 22 11 4 7 67:38 37
5. Pozdišovce 22 10 5 7 44:33 35
6. Trhovište 22 11 1 10 60:48 34
7. Bracovce 22 10 4 8 38:32 34
8. Lesné 22 8 6 8 36:46 30
9. Horovce 22 9 2 11 42:66 29
10. P. Čemerné 22 9 1 12 36:60 28
11. Bánovce n/O 22 8 2 12 41:48 26
12. Ptrukša 22 5 2 15 24:73 17
13. Iňačovce 22 5 0 17 26:72 15
14. Beša 22 2 5 15 26:62 11
Po skončení súťaže odpočítajú Bracovciam a Trhovištiam po 3 body.

VIII. liga mužov

14. kolo:

Sobrance B – Oborín 3:7 (2:3), góly: Ladislav Kotlár 2, Oliver Tokár – Otto Dobos 4, Peter Novák 2, Dávid Borbely; Lekárovce – Úbrež 1:0 (0:0), gól: Ján Perduľak; Strážske B – Stretava 3:1 (1:0), góly: Ladislav Kočerha 2 (oba z 11 m), Patrik Roháľ – Alexander Balog; Ložín – Jastrabie pri Michalovciach 2:1; Horňa – Choňkovce 5:2 (2:1), góly: Andrej Rynik 2, Marián Danko, Dominik Kanca, Eduard Ovád – František Pavelka, Dávid Poľanin.

Tabuľka

1. Strážske B 14 12 1 1 63:6 37
2. Oborín 14 11 3 0 74:13 36
3. Choňkovce 14 8 1 5 41:28 25
4. Ložín 14 7 3 4 42:26 24
5. Stretava 14 6 1 7 21:27 19
6. Úbrež 14 6 1 7 40:55 19
7. Horňa 14 5 1 8 26:36 16
8. Lekárovce 14 3 2 9 20:55 11
9. Jastrabie pri MI 14 2 2 10 24:57 8
10. Sobrance B 14 2 1 11 20:68 7

IV. liga dorastencov

22. kolo:

Palín – Rakovec nad Ondavou 7:0 (4:0), Pavlovce nad Uhom – Vinné 7:1 (5:0), Moravany – Lastomír 0:5 (0:0), Nacina Ves – Tušice TNV 10:0 (4:0), Zemplínska Široká – Petrovce nad Laborcom 3:7 (0:5), Žbince – Krásnovce 7:0 (1:0), Trhovište – Hatalov 10:0 (3:0).

Tabuľka

1. Nacina Ves 22 22 0 0 116:14 66
2. Žbince 22 18 0 4 137:20 54
3. Pavlovce n/U 22 16 2 4 79:25 50
4. Lastomír 22 15 1 7 62:23 43
5. Palín 22 12 3 7 51:41 39
6. Vinné 22 12 1 9 45:37 37
7. Trhovište 22 11 1 10 85:59 34
8. Rakovec n/O 22 9 1 12 65:84 28
9. Krásnovce 22 7 4 11 46:62 25
10. Hatalov 22 7 4 11 42:72 25
11. Petrovce n/L 22 4 4 14 41:76 16
12. Tušice TNV 22 3 3 16 24:94 12
13. Moravany 22 2 3 17 23:104 9
14. Z. Široká 22 2 3 17 26:132 9

V. liga dorastencov Východ

18. kolo:

Podhoroď – Úbrež 0:3 (0:2), Koromľa – voľno, Jovsa – Tibava 2:6 (1:2), Vyšné Remety – Ruský Hrabovec 3:5 (2:3), Porostov – voľno, Veľké Revištia – Kusín 9:3 (1:0).

Tabuľka

1. V. Remety 15 13 1 1 89:20 40
2. R. Hrabovec 15 10 2 3 70:33 32
3. Tibava 15 10 1 4 59:37 31
4. V. Revištia 14 9 0 5 61:34 27
5. Porostov 14 8 0 6 72:42 24
6. Úbrež 15 7 3 5 54:33 24
7. Kusín 15 4 2 9 51:52 14
8. Jovsa 14 3 1 10 27:72 7
9. Podhoroď 14 2 1 11 25:79 7
10. Koromľa 15 1 1 13 10:118 4
11. Sejkov – vylúčený zo súťaže

V. liga dorastencov Stred

14. kolo:

Ptrukša – Krišovská Liesková 3:5 (0:3), Dúbravka – Lekárovce 7:0 (3:0), Vojany – voľno, Čičarovce – Záhor 14:1 (6:0), Iňačovce – Budkovce 1:1 (0:1).

Tabuľka

1. Kriš. Liesková 13 11 0 2 88:20 33
2. Čičarovce 12 9 0 3 89:30 27
3. Dúbravka 12 9 0 3 55:21 27
4. Lekárovce 13 8 1 4 38:36 25
5. Záhor 13 5 1 7 56:66 16
6. Vojany 12 5 0 7 55:56 15
7. Iňačovce 12 4 1 7 30:52 13
8. Ptrukša 12 3 0 9 36:61 9
9. Budkovce 13 0 1 12 8:113 1

V. liga dorastencov Západ

13. kolo:

Lesné – Močarany 3:0 kontumačne (hostia na zápas nepricestovali).

14. kolo:

Bánovce nad Ondavou – Lesné 17:0 (9:0), Horovce – Pusté Čemerné 4:0 (3:0), Močarany – Malčice 10:0 (4:0), Bracovce – voľno, Pozdišovce – Zalužice 4:1 (1:0).

Tabuľka

1. Bracovce 12 11 0 1 52:8 33
2. Pozdišovce 12 10 1 1 59:12 31
3. Bánovce n/O 13 8 1 4 73:25 25
4. Zalužice 13 5 2 6 27:39 17
5. Lesné 13 5 1 7 39:56 16
6. Horovce 12 4 1 7 24:51 13
7. Močarany 12 4 0 8 21:38 12
8. P. Čemerné 13 3 0 10 30:62 9
9. Malčice 12 3 0 9 26:60 9

III. liga žiakov

16. kolo:

Lastomír – Strážske 3:0 kontumačne (hostia na zápas nepricestovali).

17. kolo:

Nacina Ves – Lastomír 5:0 (4:0), Strážske – Sobrance 0:7 (0:4), Vinné – voľno.

Tabuľka

1. Sobrance 14 12 0 2 60:16 36
2. Nacina Ves 13 7 3 3 32:18 24
3. Strážske 14 4 3 7 30:45 15
4. Lastomír 14 3 3 8 14:40 12
5. Vinné 13 3 1 9 14:31 10
6. Hatalov – vystúpil zo súťaže

IV. liga žiakov Východ

10. kolo:

Topoľany – Vyšné Remety 9:0 (2:0), Senné – Veľké Revištia 3:10 (1:4), Remetské Hámre – voľno, Poruba pod Vihorlatom – Zalužice.

Tabuľka

1. Topoľany 9 8 0 1 56:7 24
2. V. Remety 9 7 0 2 49:21 21
3. V. Revištia 9 6 0 3 41:17 18
4. Zalužice 7 3 1 3 29:12 10
5. Poruba p/V 7 2 0 5 26:35 6
6. Senné 9 1 1 7 18:45 4
7. Rem. Hámre 8 1 0 7 5:87 3

IV. liga žiakov Západ

10. kolo:

Petrovce nad Laborcom – Trhovište 12:1 (4:0), Pozdišovce – voľno, Krišovská Liesková – Budkovce 5:5 (3:3), Čičarovce – Veľké Slemence.

Tabuľka

1. Pozdišovce 8 8 0 0 47:5 24
2. Kriš. Liesková 9 5 1 3 48:27 16
3. Budkovce 9 4 2 3 42:26 14
4. Petrovce n/L 8 3 2 3 33:14 11
5. Trhovište 9 3 1 5 31:42 10
6. V. Slemence 8 2 0 6 12:50 6
7. Čičarovce 7 1 0 6 6:55 3

III. mladších žiakov

16. kolo:

Strážske – Zalužice 1:5 (1:2), Bracovce – Močarany 1:2 (1:0), Palín – voľno.

Tabuľka

1. Zalužice 13 10 1 2 81:27 31
2. Bracovce 13 7 2 4 53:35 23
3. Strážske 13 5 0 8 49:49 15
4. Močarany 13 4 3 6 37:67 15
5. Palín 12 1 4 7 20:62 7

Neprehliadnite tiež

Priebežne aktualizované

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Najchladnejšie sobotné ráno bolo v Liptovskej Tepličke

Teplotné rekordy očakávajú meteorológovia v najbližších dňoch na horách.

Michalovce prehrali na Žitnom ostrove dvojgólovým rozdielom

O porážke Zemplínčanov rozhodol druhý polčas.

Tatran v Trenčíne vyšiel naprázdno

V 21. kole futbalovej Fortuna ligy prehrali Prešovčania u súpera 0:2.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Občianska vojna alebo liberálna demokracia. Ako sa mohol skončiť Víťazný február

Pred sedemdesiatimi rokmi sa v Československu diali prelomové udalosti, ktoré formovali verejný život viac ako 40 rokov.

KOMENTÁRE

Danko si znova koleduje

Netreba pochybovať, že Dankova partia lezie na nervy všetkým zúčastneným.

ŠPORT

Kanada má bronz, v desaťgólovom zápase porazila Česko

Na turnaji sa stretli druhýkrát.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 610
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 13 465
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 9 035
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 685
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 6 873
  6. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 543
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 294
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 956
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 938
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 405

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop