Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Streda, 20. október, 2021 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Michalovský infoservis - 21. decembra - 11. januára

Kam za kultúrou, športom a zdravím.

PONDELOK 21. 12

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Idea, Hollého ul. 60
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Avicenna, SNP (oproti NsP)

Vianočné predstavenie
MICHALOVCE. Vo veľkej sále MsKS sa ukutoční vianočné predstavenie Základnej umeleckej školy Talent–um, na motívy ruskej ľudovej rozprávky. Prvé predstavenie odštartuje o 15.30 hod a druhé o 18. 00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

UTOROK 22. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Salus, Ul. gen. M. R. Štefánika 76
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Monika, SNP 3792/1 (korekt. centrum)

Kino Centrum
Tajomstvo ich očí
MICHALOVCE. Dvojica zohraných vyšetrovateľov FBI Jess a Ray je zo dňa na deň rozorvaná vo chvíli, keď sa obeťou jednej vraždy stane dcéra Jess. Obaja navyše s hrôzou sledujú, ako je hlavný podozrivý prepustený a jeho stopy miznú v neznáme. Triler, 115 minút, začiatok premietania o 17. 30 hod.

Vojtech
MICHALOVCE. Komédia zo súčasnosti s trpkým nádychom. Hlavným hrdinom je štyridsiatnik Vojtech, ktorý nemá krízu stredného veku z pasie, ale z toho, že sa mu jeho pokojný a stabilný život celkom rozpadá. Je nemotorný, obyčajný, človek z davu, ktorého si okoloidúci nevšímajú a kolegom slúži ako stredobod výstrelkov. Komediálna dráma, 90 minút, začiatok premietania o 19.40 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

STREDA 23. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr.Max Kaufland, Ul. Hviezdoslavova
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Dr. Max, Komenského 3884/6

Výstava
MICHALOVCE. Malá galéria MsKS ponúka výstavu, ktorá nesie názov Michalovce v obrazoch. V maľbe sa predvedú profesionálni i amatérski umelci. Prístupná v čase otváracích hodín, do 30. decembra.

Kino Centrum
Snehová kráľovná 2
MICHALOVCE. Gerde sa s pomocou škriatka Orma podarilo poraziť Snehovú kráľovnú a vyslobodiť bračeka Kaya. Ostatným škriatkom sa zapáčila sloboda, ktorú dovtedy nepoznali a Orm sa stal ich hrdinom a vzorom. Z ľadu a snehu však povstali nové temné sily, ktorým dokáže čeliť len po boku svojich verných priateľov. Rodinný film, 78 minút, začiatok o 16.45 hod.

Vojtech
MICHALOVCE. Komediálna dráma, 90 minút, začiatok premietania o 18.10 hod.

Tajomstvo ich očí
MICHALOVCE. Triler, 115 minút, začiatok premietania o 19.45 hod.

Kino Slávia
Dobrý dinosaurus
TREBIŠOV. Veľkolepý príbeh o tom, ako by to dopadlo s dinosaurami a ľuďmi, keby do našej planéty nenarazil asteroid. Apatosaurus Arlo sa zhodou okolností stane nečakaným kamarátom malého chlapca. Počas nebezpečnej cesty krajinou ustráchaný Arlo v sebe objaví silu postaviť sa vlastnému strachu a zistí čím vlastne je. Detský animovaný film, 100 minút, začiatok premietania o 17.00 hod.

Chaos na Vianoce
TREBIŠOV. Poznáme to všetci – sviatky by mali byť šťastné, veselé a plné pohody. Ale rok čo rok to býva na Štedrý večer presne naopak – chaos a stresy vládnu v každom dome. Keď sa na Vianoce zídu štyri generácie klanu Cooperovcov, na pokojné prežitie sviatkov to veľmi nevyzerá. Neočakávaní hostia a množstvo nepravdepodobných príhod a náhod obrátia pokojný večer úplne naruby, aby sa na konci ukázala skutočná sila rodiny a to pravé čaro Vianoc. Komédia, 107 minút, začiatok premietania o 19.30 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

ŠTVRTOK 24. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Sanamus, Nám. osloboditeľov 68
TREBIŠOV. Lekáreň U sv. Kozmu, Záborského 3777/1A

Burza kníh
MICHALOVCE. Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického organizuje burzu vyradených a darovaných kníh. Knihy sú prípustné čitateľom i návštevníkom knižnice, v čase otváracích hodín, na oddelení internetu za symbolickú cenu.

PIATOK 25. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Jasmine, Ul. gen. M. R. Štefánika 4
TREBIŠOV. Rodinná Avicenna, SNP (oproti NsP)

SOBOTA 26. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max Tesco, Sobranecká cesta Tesco
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Schneider, M. R. Štefánika 3824 Tesco

Koncert
SOBRANCE. V gréckokatolíckom chráme sv. Sedmopočetníkov sa uskutoční koncert Márie Mačoškovej. Začiatok o 15.00 hod.

Kino Centrum
Spievankovo 5: O povolaniach
MICHALOVCE. Zahrajko má zajtra narodeniny a Spievanka mu chce spraviť prekvapenie. Na pomoc si pozve deti z nášho sveta. Spolu sa rozhodnú, že mu pripravia oslavu a vyrobia darčeky. Všetko ale tajne, aby Zahrajko nič nezistil. A tak začína dobrodružstvo plné zábavných aj dramatických situácií s úplne novými pesničkami. Hudobný muzikál pre deti, 70 minút, začiatok premietania o 16.45 hod.

Králi hôr
MICHALOVCE. V orlom hniezde sa narodia dve mláďatá. Časom jedno z nich zosilnie a prirodzene vytlačí svojho slabšieho brata z hniezda von. Mladý orol je odsúdený na smrť. Niekedy sa podobné veci stávajú aj ľuďom. Malý Lukas žije so svojím otcom, ktorý trpí stratou svojej ženy a s jej odchodom sa nedokáže vyrovnať. Svoju bolesť prenáša na Lukasa. Osud ho spojí s opusteným orlím mláďaťom, ktoré bojuje o život. Dá mu meno Abel a potajomky sa o neho stará. Nájde lásku, ktorá mu doma chýba a priateľstvo s nádherným a silným tvorom. Dráma, 90 minút, začiatok premietania o 18.15 hod.

Padesátka
MICHALOVCE. Dej sa točí okolo rázovitých ľudí z hôr, jedného bežkárskeho preteku a niekoľkých päťdesiatok. Tvorcovia sľubujú situačný i konverzačný humor, prekvapivé zvraty i povestný Cimrmanov víchor z hôr. Komédia, 94 minút, začiatok premietania o 20.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

NEDEĽA 27. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max Kaufland, Ul. Hviezdoslavova cesta
TREBIŠOV. Lekáreň Dr. Max, Komenského 3884/6

Koncert
TREBIŠOV. Spolok sv. Cyrila a Metoda Michalovce v spolupráci s Gréckokatolícko cirkvou vo farnosti Trebišov a mestom Trebišov pripravujú už 9. ročník regionálnej duchovnej prehliadky vinšov, kolied, duchovných piesní a vianočných hier Christos raždajetsja, ktorá sa uskutoční v Mestskom kultúrnom stredisku v Trebišove, so začiatkom o 13.30 hod.

Vianočný program
SOBRANCE. V rímskokatolíckom chráme sv. Vavrinca odštartuje o 15.00 hod. program zameraný na vianočný čas, zvyky a tradície.

Kino Centrum
Spievankovo 5: O povolaniach
MICHALOVCE. Hudobný muzikál pre deti, 70 minút, začiatok premietania o 14.45 hod.

Králi hôr
MICHALOVCE. Dráma, 90 minút, začiatok premietania o 16.15 hod.

Padesátka
MICHALOVCE. Komédia, 94 minút, začiatok premietania o 18.00 hod.

Posledný lovec čarodejníc
MICHALOVCE. Vin Diesel ako posledný lovec čarodejníc v novom akčnom fantasy ukáže, že čarodejnice nie sú iba obyčajná povera. Vždy tu medzi nami boli a sú. A on je dnes posledný svojho druhu: je schopný poslať ich na onen svet. Dobrodružný film, 105 minút, začiatok premietania o 19.45 hod.

Kino Slávia
Malý princ
TREBIŠOV. V centre príbehu je dievčatko, ktoré už od detstva vychováva a pripravuje na seriózny a dospelý svet jej ambiciózna mama. Jej každodenné úsilie bez povolenia naruší excentrický a dobrosrdečný sused, letec. Ten predstaví svojej novej malej priateľke doteraz nepoznaný svet, v ktorom nie je nič nemožné. Animovaný film, 108 minút, začiatok premietania o 17.00 hod.

Krampus
TREBIŠOV. Krampus prichádza cez Vianoce. Ale rozhodne vám žiadne darčeky neprinesie... Krampus je vianočná hororová komédia o rodine, ktorá tak neznášala Vianoce, až prebudila temného démona, ktorý premenil sviatky pokoja a mieru na pekelnú jazdu. Horor, 96 minút, začiatok premietania o 19.30 hod.

PONDELOK 28. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Kamilka, Ul. Hollého 42
SOBRANCE. Lekáreň Avena, Ul. mieru 14
TREBIŠOV. Lekáreň Tilia, Komenského 65

Výstava
MICHALOVCE. Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického pozýva na výstavu, ktorá nesie názov Vianočné čaro. Vystavujú detí zo ZUŠ Michalovce. V čase otváracích hodín, sprístupnená do 16. januára.

Turnaj
SOBRANCE. V telocvični ZŠ Komenského 6 sa odohrá Vianočný turnaj v hokejbale. Začiatok o 10.00 hod.

Divadlo
MICHALOVCE. Divadlo pri fontáne uvedie reprízu veselohry, ktorá nesie názov Super žena. So začiatkom o 17.00 hod. vo veľkej sále MsKS.

Kino Centrum/Kino Slávia
Padesátka
MICHALOVCE/TREBIŠOV. Komédia, 94 minút, začiatok premietania o 19.30 hod.

Pan: cesta do krajiny – nekrajiny
TREBIŠOV. Film o dobrodružstvách Petra Pana sleduje príbeh siroty Petra, ktorý je unesený do kúzelnej krajiny - nekrajiny, kde zažije mnoho zábavy, ale aj nebezpečenstva, aby nakoniec zistil, že jeho osudom je stať sa hrdinom. Dobrodružný film, 111 minút, začiatok premietania o 17.00 hod.

UTOROK 29. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dom zdravia, Nám. osloboditeľov 15
SOBRANCE. Lekáreň Avena, Ul. mieru 14
TREBIŠOV. Lekáreň Apis, M. R. Štefánika 3481 (Fartex)

Pohár primátora
SOBRANCE. Vianočný futbalový turnaj o pohár primátora mesta Sobrance odštartuje o 10.00 hod, v telocvični ZŠ Komenského 12.

Kino Centrum
Hry o život: Drozdajka – 2. časť
MICHALOVCE. V poslednej kapitole nepôjde len o prežitie, ale bude sa bojovať o budúcnosť obyvateľov celého Panemu. Konečné zúčtovanie s nenávideným prezidentom Snowom sa blíži. Drozdajka spolu so skupinou najbližších priateľov, vrátane Gala, Finnicka a Peetu, povedie rebelov v ich boji za slobodu. Jednotka z 13. obvodu sa vydáva na misiu, ktorej cieľom je zlikvidovať prezidenta a skoncovať s jeho tyraniou. Sci–fi, 135 minút, začiatok premietania o 17.45 hod.

Dobrý dinosaurus
MICHALOVCE. Detský animovaný film, 100 minút, začiatok premietania o 16.00 hod.

Fakjú pán profesor 2
MICHALOVCE. Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller. Komédia, 115 minút, začiatok premietania o 20.00 hod.

Kino Slávia
Peanuts: Snoopy a Charlie Brown
TREBIŠOV. Linus a ostatné postavičky z obľúbenej partičky „Peanuts“ sa predstavia na filmovom plátne tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli: v počítačovej animácii a v 3D. Charlie Brown, najmilovanejší outsider na svete, sa vydá na epickú a hrdinskú misiu, zatiaľ čo sa jeho najlepší kamarát, roztomilý bígl Snoopy, stretne so svojím úhlavným nepriateľom, Červeným barónom. Animovaný film, 80 minút, začiatok premietania o 17.00 hod.

Most Špiónov
TREBIŠOV. Most špiónov je dramatický thriller, ktorý vznikol pod režijnou taktovkou Stevena Spielberga. Jeho hlavný hrdina James Donovan, radový právnik z Brooklynu, sa ocitne uprostred studenej vojny, keď ho CIA vyšle na takmer nesplniteľnú misiu: má vyjednať prepustenie zajatého amerického pilota. Dráma, 135 minút, začiatok premietania o 19.30 hod.

STREDA 30. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Amara, Ul. Masarykova 90
SOBRANCE. Lekáreň Avena, Ul. mieru 14
TREBIŠOV. Lekáreň Dr. Max, Komenského 3884/6

Kino Centrum
Dobrý dinosaurus
MICHALOVCE. Detský animovaný film, 100 minút, začiatok premietania o 16.00 hod.

V srdci mora
MICHALOVCE. Príbeh, ktorý je nakrútený podľa skutočných udalostí, sa odohráva na mori v roku 1820. Vtedy sa jedna veľrybárska loď dostala do problémov a posádka sa stala obeťou legendárnej veľryby Moby-Dick. Film sleduje osud a utrpenie rybárov, ktorí sú nútení 90 dní prežívať na mori po zničení ich lode. Dráma, 121 minút, začiatok premietania o 17.45 hod.

Izba
MICHALOVCE. Pre päťročného Jacka je izba celým svetom. Je to miesto, kde sa narodil, vyrastá a kde žije v bezpečí so svojou mamou Joy. V noci ho mama vždy ukladá do bezpečia šatníka, v ktorom má zaspať skôr, ako príde Starý Nick, ich väzniteľ. Izba je pre Jacka domovom, ale pre jeho mamu väzením, v ktorom ju Starý Nick drží už viac ako sedem rokov. Triler, 118 minút, začiatok premietania o 20.00 hod.

Kino Slávia
Snehová kráľovná 2
TREBIŠOV. Rodinný film, 78 minút, začiatok o 17.00 hod.

Vánoční Kameňák
TREBIŠOV. Starosta Pepan naozaj nemá pokojné Vianoce. Nepreslávi Kameňákov, pretože mu zatrhli unikátny projekt zjazdovky s veľkým skokanským mostíkom. Nepomohla ani protekcia pána prezidenta. Čím teda na Vianoce prekvapí Kameňákovčanov? Komédia, 80 minút, začiatok premietania o 19.30 hod.

ŠTVRTOK 31. 12.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň U Samaritán, Ul. prof. Hlaváča 21
SOBRANCE. Lekáreň Avena, Ul. mieru 14
TREBIŠOV. Rodinná lekáreň, Čsl. armády 3724 (za VšZP)

Súťaž
MICHALOVCE. Na Námestí osloboditeľov sa uskutoční tradičná súťaž vo vystreľovaní zátok zo šumivého vína. Začiatok o 12.00 hod. pred MsÚ.

Silvestrovská výstava
MICHALOVCE. Galéria Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach ponúka návštevníkom takzvanú silvestrovskú výstavu obrazov pod názvom Krajinárske impresie zo Zemplína.

Memoriál Ernesta Vokála
SOBRANCE. Mesto v spolupráci s miestnymi základnými školami každoročne organizuje Memoriál Ernesta Vokála. Nohejbalový turnaj odštartuje o 8.00 hod., v telocvični ZŠ Komenského 6.

Silvester je tu...
SOBRANCE. Vítanie Nového roka v Sobranciach odštartuje už o 22.00 hod. v parku pred Mestským úradom. Nebude chýbať polnočný ohňostroj.

Silvester na námestí
MICHALOVCE. Program odštartuje o 23.00 hod, je spojený so zapálením vatry, ohňostrojom a príhovorom primátora. V hudobnom programe vystúpia Massriot Band a Michaella so skupinou.

Silvester 2015
TREBIŠOV. Mesto Trebišov v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom pozýva občanov do ulíc mesta na oslavu zavŕšenia roka 2015 a privítanie nového roka 2016. Pred budovou MsKS sa v čase od 23.00 hod. do 1.00 hod. uskutoční diskotéka a presne o polnoci bude odpálený veľkolepý ohňostroj.

PIATOK 1. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Schneider, prof. Hlaváča 18
TREBIŠOV. Lekáreň Avicenna, SNP (oproti NsP)

SOBOTA 2. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max, P. O. Hviezdoslava 5 917/1
SOBRANCE. Lekáreň Avena pri nemocnici, Mieru 12
TREBIŠOV. Lekáreň Dr. Max, Komenského 3 884/6

Pub Kvíz
MICHALOVCE. Preverte si svoje vedomosti v zaujímavom Pub Kvíze, ktorý pozostáva z viac ako 50 otázok z rôznych oblastí. Začiatok o 20. 00 hod. vo !freedome.

Kino Centrum
Kikirikí a pár vajec
MICHALOVCE. Riky sa narodil ako zakrsnuté kura. Ale keď chce zlý rančer zničiť jeho domov a rodinu, tak sa musí z plachého mladého kuraťa stať odvážnym kohútom. On a jeho priatelia sa spoja a prežijú veľké dobrodružstvo, kde sa ukáže, že veľké činy môžu urobiť aj tí najmenší... Detský animovaný film, 98 minút, začiatok premietania o 16. 00 hod.

Bod zlomu
MICHALOVCE. Hrdinovia idú v každom okamihu na plné obrátky a na doraz. Vysoko, hlboko, rýchlo, zbesilo, hore nohami, voľným pádom a bez istenia prevádza neznáma skupina svoje šialené lúpeže a v rovnakom štýle musí prebiehať aj pátranie po nich. Kto narazí na limity svojich možností ako prvý? Akcia, 113 minút, začiatok premietania o 18. 00 hod.

Creed
MICHALOVCE. Adonis Johnson nikdy nepoznal svojho slávneho otca, svetového šampióna v ťažkej váhe Apolla Creeda, ktorý zomrel ešte pred jeho narodením. Napriek tomu svoj pôvod nezaprie a box má v krvi, takže ho to stále ťahá do Philadelphie, mesta, kde sa odohral legendárny súboj Apolla Creed vs. Rocky Balboa. Dráma, 133 minút, začiatok 20. 00 hod.

NEDEĽA 3. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr.Max, Sobranecká cesta 5910
TREBIŠOV. Lekáreň Schneider, M. R. Štefánika 3 824/208

Kino Centrum
Kikirikí a pár vajec
MICHALOVCE. Detský animovaný film, 98 minút, začiatok premietania o 16. 00 hod.

Perfektný deň
MICHALOVCE. Prvou obeťou všetkých vojnových filmov býva zdravý rozum. A presne to sa stalo skupinke humanitných pracovníkov z medzinárodnej organizácie Aid Across Borders, ktorá pomáha vo vojnovej zóne niekde na Balkáne. Dráma, 106 minút, začiatok premietania o 18. 00 hod.

Bod zlomu
MICHALOVCE. Akcia, 113 minút, začiatok premietania o 20. 00 hod.

PONDELOK 4. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Medipharm, Nám. osloboditeľov 1005/15
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. Slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Monika, SNP 3 792/1

Burza kníh
MICHALOVCE. Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického organizuje burzu vyradených a darovaných kníh. Knihy sú prístupné čitateľom i návštevníkom knižnice v čase otváracích hodín na oddelení internetu za symbolickú cenu.

Kino Centrum
Malý Princ
MICHALOVCE. V centre príbehu je dievčatko, ktoré už od detstva vychováva a pripravuje na seriózny a dospelý svet jej ambiciózna mama. Jej každodenné úsilie bez povolenia naruší excentrický a dobrosrdečný sused, letec. Ten predstaví svojej novej malej priateľke doteraz nepoznaný svet, v ktorom nie je nič nemožné. Animovaný film, 108 minút, začiatok premietania o 18. 00 hod.

Bod zlomu
MICHALOVCE. Akcia, 113 minút, začiatok premietania o 20. 00 hod.

UTOROK 5. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň U Apolóna, Námestie slobody 12/1002
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Rodinná Alexis, J. Záborského 3 777/1A

Kino Centrum
Malý Princ
MICHALOVCE. Animovaný film, 108 minút, začiatok premietania o 18. 00 hod.

Creed
MICHALOVCE. Dráma, 133 minút, začiatok 20. 00 hod.

STREDA 6. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max, Sobranecká cesta 5 910
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Tilia, Komenského 2 137/65

Živá biela voda
MICHALOVCE. Otužilecké kúpanie v Laborci organizujú už každoročne regionálne otužilické kluby, pod názvom Živá biela voda. Začiatok o 13. 00 hod. v Mestskom parku Kerta – Cibík.

ŠTVRTOK 7. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Kamilka, Jána Hollého 1 466/42
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Alosa, Berehovská 3 950/30

Kino Centrum
Snehová kráľovná 2
MICHALOVCE. Rodinný film, 78 minút, začiatok o 16. 45 hod.

Osem hrozných
MICHALOVCE. Niekoľko rokov po občianskej vojne sa zasneženým kopcami Wyomingu rúti dostavník. Nad horským priesmykom zúri snehová búrka a ôsmi pocestní začínajú tušiť, že do mesta sa nakoniec asi nedostanú... Western, 168 minút, začiatok premietania o 20. 00 hod.

PIATOK 8. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Farmácia, Nám. osloboditeľov 945/15
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Apis, M. R. Štefánika 3 481/54

Výstava
MICHALOVCE. Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického pozýva na výstavu, ktorá nesie názov Vianočné čaro. Vystavujú detí zo ZUŠ Michalovce. V čase otváracích hodín sprístupnená do 16. januára.

Kino Centrum
Prečo som nezjedol svojho otca
MICHALOVCE. Napínavý príbeh Edwarda, staršieho syna kráľa Simianov (praľudia), ktorý sa narodil príliš maličký a bol preto zatratený svojím kmeňom. Vyrástol v izolácii pod ochranou svojho priateľa Iana. Neuveriteľne geniálny Edward objaví tajomstvo ohňa, lovu, moderného spôsobu bývania, lásky a dokonca nádeje. Animovaný film, 95 minút, začiatok premietania o 17. 15 hod.

Osem hrozných
MICHALOVCE. Western, 168 minút, začiatok premietania o 20. 00 hod.

SOBOTA 9. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max, Sobranecká cesta 5 910
SOBRANCE. Lekáreň Tilia, Nám. slobody 582/3
TREBIŠOV. Lekáreň Dr. Max, Komenského 3 884/6

Kino Centrum
Žabiak Ribit
MICHALOVCE. Ribbit je žabiak so závažnou krízou identity. Na rozdiel od ostatných žiab neznáša poskakovanie a má veľký odpor k vode. A vďaka tomu sa cíti úplne stratený. A pretože musí nájsť iný zmysel svojho života, vydáva sa spolu so svojím najlepším priateľom, lietajúcou veveričkou, na cestu za svojím pravým miestom na tomto svete. Animovaný film, 78 minút, začiatok premietania o 16. 30 hod.

Joy
MICHALOVCE. Film podľa skutečnej udalosti popisuje citovo podmanivú cestu ženy, ktorá je tvrdo odhodlaná udržať svoju výstrednú a dysfunkčnú rodinu pohromade tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam. Komédia, 124 minút, začiatok premietania o 18. 00 hod.

Les
MICHALOVCE. Mrazivý psychotriler, ktorý poteší nielen fanúšikov hororov. Na upätí hory Fuji sa nachádza miesto, kam mnohí, čo stratili zmysel života, odídu a už sa viac nevrátia. Ich duše tam bezcieľne blúdia, ich hnev nemožno utíšiť... Horor, 87 minút, začiatok premietania o 20. 15 hod.

NEDEĽA 10. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Dr. Max, P. O. Hviezdoslava 5 917/1
TREBIŠOV. Lekáreň Schneider, M. R. Štefánika 3 824/6

Kino Centrum
Žabiak Ribit
MICHALOVCE. Animovaný film, 78 minút, začiatok premietania o 15. 30 hod.

Joy
MICHALOVCE. Komédia, 124 minút, začiatok premietania o 17. 00 hod.

Osem hrozných
MICHALOVCE. Western, 168 minút, začiatok premietania o 20. 00 hod.

PONDELOK 11. 1.

Pohotovosť lekární
MICHALOVCE. Lekáreň Schneider, prof. Hlaváča 18
SOBRANCE. Lekáreň Primula, Hollého 222
TREBIŠOV. Rodinná lekáreň, Čsl. Armády 3 724 (za VšZP)

Výstava
MICHALOVCE. Krajinárske impresie zo Zemplína sú vystavované v priestoroch galérie Zemplínskeho osvetového strediska. Výstava predstavuje 40 krajinomalieb zo zbierok ZM v Michalovciach. Prostredníctvom nich predstaví svoju tvorbu 27 autorov, prevažne východoslovenských výtvarných umelcov.

OZNAMY

Úmrtia
MICHALOVCE. Opustili nás: Milan Ďurovčík (†54), Agáta Puľáková (†87), Anna Dremelová (†75), Mgr. Bartolomej Molnár (†69), Ladislav Novák (†54), Ján Kačmarský (†57)
TREBIŠOV. Opustili nás: Mária Kurucová rod. Hrubovčák Bumberová (†92), Juraj Arvai (†86), Zdenek Slivka (†77)

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. 4 hi-tech inovácie, ktoré zmenia Slovensko
 2. Nechajte kryptomeny na Fumbi
 3. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor
 4. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma
 5. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 6. Ako ušetriť v domácnosti, keď ceny energií budúci rok stúpnu?
 7. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 8. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato
 9. Tiguan eHybrid: bežné problémy plug-in hybridov sa ho netýkajú
 10. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia
 1. Stanovisko Asociácie moderných benefitov k TK RÚZ
 2. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 3. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 4. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato
 5. QSI International School of Bratislava
 6. Ako zamestnať cudzinca: Čo musíte vedieť a na čo si dať pozor
 7. Pestovateľské workshopy pre deti v Šamoríne
 8. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 9. Martinus vykupuje čítané knihy, spustil službu Knihovrátok
 10. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 1. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 22 648
 2. Ako budú tento rok vyzerať vianočné dôchodky a kedy ich vyplatia 13 806
 3. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov 8 158
 4. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 5 541
 5. Ako je na tom naša ekonomika? Začína sa konferencia #akonato 5 075
 6. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 3 763
 7. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma 3 419
 8. Prichádzame o pamiatky? Obnoviť všetky by trvalo 180 rokov 3 275
 9. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma 3 195
 10. V centre Bratislavy je na predaj 5-izbový apartmán. Takto vyzerá 3 191

Blogy SME

 1. Martin Šuraba: Dvojčatá z Osvienčimu
 2. Igor Múdry: Tlstá
 3. Marek Strapko: Kopajúci chuligán vs. šikanujúci poslanec. Aký je tam rozdiel?
 4. Július Kovács: Ako ma Kaliňák a Počiatek chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie.
 5. Lucia Nicholsonová: Emme.
 6. Matej Hrabovský: Toxická pozitivita vs. vďačnosť – čo rozvíjaš ty?
 7. Anna Milanová: Kytice vo váze... 2021
 8. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Ústav verejnej politiky žne úrodu - októbrové novinky!
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 29 209
 2. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 7 801
 3. Peter Chudý: Norbert Bödör je bezúhonný človek alebo čo mi povedal o svojom príbuznom Tibor Gašpar. 5 892
 4. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 5 852
 5. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!! 5 635
 6. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 4 701
 7. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 4 489
 8. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Homo Schizotikus alebo Ako sa mozog ľudský k schizofrénii dostal 3 676
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 5. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Rozhovory ZKH: Štefan Hamran.

Štefan Hamran prevzal vedenie polície po Kovaříkovi, ktorý bol v úrade len rok.


a 1 ďalší 4 h
Zuzana Kepplová, komentátorka denníka SME.

Šéf Smeru ako hlas nahnevanej ulice? Ale, dajte pokoj!


3 h

Blogy SME

 1. Martin Šuraba: Dvojčatá z Osvienčimu
 2. Igor Múdry: Tlstá
 3. Marek Strapko: Kopajúci chuligán vs. šikanujúci poslanec. Aký je tam rozdiel?
 4. Július Kovács: Ako ma Kaliňák a Počiatek chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie.
 5. Lucia Nicholsonová: Emme.
 6. Matej Hrabovský: Toxická pozitivita vs. vďačnosť – čo rozvíjaš ty?
 7. Anna Milanová: Kytice vo váze... 2021
 8. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Ústav verejnej politiky žne úrodu - októbrové novinky!
 1. Robert Fico: Pán Kovačič z Markízy, ďakujem, vyhral som vďaka Vám 50 Eur! 29 209
 2. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 7 801
 3. Peter Chudý: Norbert Bödör je bezúhonný človek alebo čo mi povedal o svojom príbuznom Tibor Gašpar. 5 892
 4. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 5 852
 5. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!! 5 635
 6. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 4 701
 7. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 4 489
 8. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Homo Schizotikus alebo Ako sa mozog ľudský k schizofrénii dostal 3 676
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 5. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu