VI. liga mužov
1. Pavlovce n/U 13 10 2 1 48:8 32
2. Topoľany 13 10 2 1 49:10 32
3. V. Remety 13 10 0 3 37:20 30
4. Zalužice 13 9 1 3 31:20 28
5. Krásnovce 13 8 0 5 28:21 24
6. Žbince 13 7 1 5 29:25 22
7. Budkovce 13 5 2 6 31:26 17
8. Tušice TNV 13 4 2 7 27:28 14
9. Z. Široká 13 4 2 7 14:22 14
10. Moravany 13 4 1 8 20:42 13
11. Tibava 13 4 0 9 17:27 12
12. Hatalov 13 4 0 9 22:41 12
13. Malčice 13 3 1 9 25:62 10
14. Dúbravka 13 2 0 11 13:39 6
Po skončení súťaže odpočítajú Tibave 3 body.
VII. liga mužov Východ
1. R. Hrabovec 13 9 1 3 53:22 28
2. Kusín 13 7 3 3 42:30 24
3. Zalužice B 13 6 5 2 32:23 23
4. Koromľa 13 6 4 3 39:28 22
5. Podhoroď 13 5 4 4 33:24 19
6. Porostov 13 6 1 6 30:24 19
7. V. Revištia B 13 6 1 6 34:29 19
8. N. Rybnica 13 5 4 4 32:39 19
9. Rem. Hámre 13 6 1 6 22:31 19
10. Záhor 13 5 3 5 37:28 18
11. Poruba p/V 13 4 4 5 31:35 16
12. Senné 13 5 1 7 32:41 16
13. Sejkov 13 4 2 7 25:31 14
14. Jovsa 13 0 0 13 7:64 0
VII. liga mužov Západ
1. Vojany 13 13 0 0 61:15 39
2. Rakovec n/O 13 8 3 2 34:12 27
3. V. Kapušany B 13 7 2 4 44:31 23
4. Trhovište 13 7 0 6 37:31 21
5. Bracovce 13 6 3 4 23:19 21
6. Lesné 13 5 4 4 25:20 19
7. Horovce 13 6 1 6 29:37 19
8. V. Slemence 13 5 3 5 32:25 18
9. Pozdišovce 13 5 3 5 25:23 18
10. P. Čemerné 13 5 0 8 22:37 15
11. Bánovce n/O 13 4 2 7 25:31 14
12. Ptrukša 13 3 1 9 13:52 10
13. Iňačovce 13 3 0 10 18:36 9
14. Beša 13 1 4 8 13:32 7
Po skončení súťaže odpočítajú Bracovciam 3 body.
VIII. liga mužov
1. Strážske B 9 8 1 0 53:2 25
2. Oborín 9 7 2 0 50:7 23
3. Choňkovce 9 6 1 2 28:13 19
4. Stretava 9 5 1 3 13:8 16
5. Úbrež 9 5 0 4 25:44 15
6. Ložín 9 3 3 3 28:24 12
7. Horňa 9 3 1 5 15:23 10
8. Lekárovce 9 1 1 7 14:43 4
9. Sobrance B 9 1 1 7 10:43 4
10. Jastrabie pri MI 9 0 1 8 9:38 1
IV. liga dorastencov
1. Nacina Ves 13 13 0 0 60:7 39
2. Žbince 13 11 0 2 88:12 33
3. Pavlovce n/U 13 10 0 3 34:12 30
4. Lastomír 13 8 0 5 37:16 24
5. Vinné 13 8 0 5 26:15 24
6. Palín 13 7 3 3 28:20 24
7. Rakovec n/O 13 6 1 6 38:41 19
8. Trhovište 13 6 0 7 40:33 18
9. Krásnovce 13 4 3 6 21:31 15
10. Moravany 13 2 3 8 20:57 9
11. Tušice TNV 13 2 2 9 10:40 8
12. Hatalov 13 2 2 9 18:49 8
13. Petrovce n/L 13 1 3 9 17:52 6
14. Z. Široká 13 1 3 9 15:67 6
V. liga dorastencov Východ
1. V. Remety 10 10 0 0 87:10 30
2. Porostov 10 7 0 3 68:29 21
3. V. Revištia 10 7 0 3 40:21 21
4. R. Hrabovec 10 6 2 2 49:19 20
5. Úbrež 10 6 1 3 40:18 19
6. Tibava 10 6 1 3 35:25 19
7. Kusín 10 4 1 5 41:31 13
8. Koromľa 10 2 1 7 12:68 7
9. Jovsa 10 1 2 7 16:54 5
10. Podhoroď 10 1 1 8 13:61 4
11. Sejkov 10 0 1 9 15:80 1
V. liga dorastencov
Stred
1. Kriš. Liesková 8 8 0 0 53:5 24
2. Čičarovce 8 6 0 2 62:12 18
3. Lekárovce 8 5 1 2 27:23 16
4. Dúbravka 8 5 0 3 31:16 15
5. Iňačovce 8 4 0 4 27:29 12
6. Záhor 8 3 1 4 40:37 10
7. Vojany 8 3 0 5 29:40 9
8. Ptrukša 8 1 0 7 22:44 3
9. Budkovce 8 0 0 8 3:88 0
V. liga dorastencov
Západ
1. Pozdišovce 8 7 1 0 37:7 22
2. Bracovce 8 7 0 1 35:6 21
3. Bánovce n/O 8 4 1 3 36:21 13
4. Zalužice 8 3 2 3 14:17 11
5. Lesné 8 3 1 4 21:29 10
6. P. Čemerné 8 3 0 5 24:37 9
7. Horovce 8 2 1 5 13:37 7
8. Malčice 8 2 0 6 18:25 6
9. Močarany 8 2 0 6 9:28 6
III. liga žiakov
1. Sobrance 8 8 0 0 38:5 24
2. Nacina Ves 8 4 1 3 19:14 13
3. Strážske 8 2 2 4 18:29 8
4. Lastomír 8 2 1 5 9:26 7
5. Vinné 8 2 0 6 7:17 6
6. Hatalov - vystúpil zo súťaže
IV. liga žiakov Východ
1. V. Remety 6 5 0 1 38:9 15
2. Topoľany 6 5 0 1 33:6 15
3. V. Revištia 6 5 0 1 28:8 15
4. Zalužice 6 3 0 3 28:11 9
5. Poruba p/V 6 2 0 4 25:28 6
6. Senné 6 1 0 5 12:31 3
7. Rem. Hámre 6 0 0 6 2:73 0
IV. liga žiakov Západ
1. Pozdišovce 6 6 0 0 38:5 18
2. Budkovce 6 3 1 2 27:14 10
3. Trhovište 6 3 1 2 23:13 10
4. Kriš. Liesková 6 3 0 3 29:15 9
5. Petrovce n/L 6 2 2 2 19:9 8
6. V. Slemence 6 1 0 5 7:41 3
7. Čičarovce 6 1 0 5 6:52 3
III. mladších žiakov
1. Zalužice 8 8 0 0 58:7 24
2. Bracovce 8 4 1 3 32:27 13
3. Močarany 8 3 1 4 20:42 10
4. Strážske 8 2 0 6 25:32 6
5. Palín 8 1 2 5 14:41 5