Góly: 12. M. Digoň, 86. Pankuch.
ŽK: Shukal, L. Jacko, Dargaj, Vahin (všetci Veľké Revištia).
Rozhodoval: Zvolánek – 250 divákov.
MFK SLOVAN: P. Štefánik – E. Tomko, Verčimák, M. Digoň (46. Kuriplach), Čabala, Pankuch, Vojta, P. Lechman (79. Špyrla), M. Gdovin, T. Tyč (73. P. Roba), Ľ. Kočiš.
TJ: E. Sudimák ml. – V. Kostovčík, Shukal, Smoľák, L. Jacko, Chedryk, Dargaj, Smorokovskyy, Vahin, M. Gomboš (81. Chýrik), M. Mindžák.
1. Krásna 6 5 1 0 15:5 16
2. Stropkov 6 4 1 1 12:4 13
3. Lipany 6 3 2 1 11:3 11
4. Pušovce 6 3 2 1 7:4 11
5. Bard. N. Ves 6 3 1 2 15:7 10
6. Snina 6 3 1 2 12:5 10
7. Giraltovce 6 3 1 2 8:11 10
8. V. Opátske 6 3 0 3 15:6 9
9. Sabinov 6 2 2 2 7:6 8
10. V. Revištia 6 2 1 3 10:9 7
11. Vranov n/T 6 2 1 3 4:9 7
12. Prešov B 6 1 2 3 5:7 5
13. Plavnica 6 1 2 3 3:5 5
14. Humenné 6 1 2 3 3:9 5
15. Trebišov 6 1 1 4 3:27 4
16. Moldava n/B 6 1 0 5 4:17 3
IV. liga Juh – 6. kolo:
Sobrance – Michaľany 2:0 (0:0)
Góly: Hreško 2 (1 z 11 m).
ŽK: Martin Elek, L. Bučko, L. Timura, Tomáš Timura (všetci Michaľany).
Rozhodoval: Djordjevič – 150 divákov.
MFK: Ónody – Mihalovič, Pakosh, J. Tokár, M. Popovič, Lukačko (46. J. Rynik), Viňanský, Hreško, M. Matej (86. Sivák), T. Čižmár (90. Legemza), Hutaj.
FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: P. Buda – Martin Elek, L. Timura, L. Bučko, Širotník, Tomáš Timura, J. Kolesár, Adzima, Eperješi (73. Puškaš), Tibor Timura, R. Žaludek.
Geča – Strážske 2:2 (1:1)
Góly: Hutter 2 (1 z 11 m) – Michaliv, Široký.
ŽK: M. Sciranka - Blahuta.
Rozhodoval: Kunzo – 200 divákov.
ŠK: Regenda – J. Pavúk, Stach (63. Soltész), F. Pavúk, Blahuta, T. Bodnár (57. Koc), Michaliv, Karafa (75. M. Mitro), J. Pavlov, Široký, Hirjak.
Rudňany - Veľké Kapušany 2:1 (2:0)
Góly: Bdžoch, vlastný Dozsický – J. Belán.
Rozhodoval: Mati – 120 divákov.
MFK: Repovský – Dozsický, Némethi, Fintor, Kondás (66. Š. Matyi), Husovský (27. M. Adi, 69. J. Belán), Ballók, T. Szabó, A. Berta, Buhaj, G. Vašky.
Kalša - Veľký Horeš 0:6 (0:3)
Góly: Kiovský 2, Kotľár 2, Milan Lukáč, L. Forgáč.
Rozhodoval: P. Leško – 300 divákov.
DRUŽSTEVNÍK: Babiák – Patkanóci, J. Capko, D. Sninský, E. Takáč (66. L. Forgáč), Kotľár, Ján Vajda, E. Lukáč (80. P. Vaško), Milan Lukáč, Kiovský (59. Battyányi), Miloš Adam.
Veľký Folkmar - Borša 3:1 (2:1)
Góly: R. Jurko 2, Mir. Sovič - Vaszily.
Rozhodoval: Hudák – 150 divákov.
TJ OLYMPIA: Sirovec – M. Nagy, Kavčák, Fehér, Vaszily, Csizsmár, Attila Nagy, Perháč, Z. Mihók, Pituk, P. Fedor (68. Laškody).
1. V. Horeš 6 5 1 0 25:4 16
2. V. Folkmár 6 4 2 0 15:4 14
3. Medzev 6 4 1 1 20:10 13
4. Sobrance 6 4 0 2 10:5 12
5. Krompachy 6 4 0 2 10:8 12
6. Sp. Vlachy 6 3 2 1 8:4 11
7. Kalša 6 3 1 2 12:12 10
8. Strážske 6 2 3 1 14:8 9
9. Čaňa 6 2 1 3 12:9 7
10. Maria Huta 6 1 4 1 7:11 7
11. Rožňava 6 1 2 3 6:15 5
12. Borša 6 1 1 4 8:15 4
13. Geča 6 1 1 4 5:14 4
14. Rudňany 6 1 1 4 4:14 4
15. V. Kapušany 6 1 0 5 4:16 3
16. Michaľany 6 0 2 4 6:17 2
V. liga Zemplínska – 4. kolo:
Cejkov - Trakany 1:1 (0:0)
Góly: Blanár (11 m) - Grešš.
ŽK: Benöcs, Grešš (obaja Trakany).
Rozhodoval: V. Tóth – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Fitere – Bereščík, P. Balint, Panda, Jenei, Ujházi, Blanár, S. Michalko, Barna, J. Kročko, R. Szücs (70. Zubaľ).
TJ TISA: Benöcs – Proščák, D. Balog, D. Dako, Magyar, Z. Kočiš (90. Š. Karnay), Z. Vencel, Krestyánko, Grešš (85. J. Váradi), Cs. Varga (74. N. Bálint), Kádár (90. Kássa).
Parchovany – Krišovská Liesková 2:1 (1:1)
Góly: J. Matta 2 (1 z 11 m) – F. Balog.
ŽK: Kaňuch, Hvasta, Pastelák – J. Mihók.
Rozhodoval: Hrebeňár – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Kaňuch, Topoľovský, Kohút, R. Juhás, J. Dic (46. M. Šimai), P. Kuriško, M. Kuriško, Hvasta, J. Matta, Pastelák.
OŠK: Deme (46. Pularecký) – A. Batta, Vincze (60. P. Szucs), Palágyi, J. Mihók, A. Jakub (78. A. Drančák), G. Horňák (88. R. Ádi), F. Balog, V. Drančák, J. Majoroš, Rebreš.
Petrovce nad Laborcom – Čierna nad Tisou 0:3 (0:2)
Góly: Makkai 2, G. Orosz.
ŽK: J. Tkáč, M. Jakub, M. Nemčík - Száraz. Rozhodoval: Farkaš – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Kopás – Marjov (76. Doda), Ferko, Šaffo, M. Lakatoš, Lipka, J. Tkáč, M. Nemčík, Š. Horňák (78. Dzvoník), M. Jakub, Gačko.
MFK: Száraz – Martin Tóth, Szalai, T. Varga, Makkai, Š. Kováč, Kaščák (87. Gulyás), Palšovič, Džerenga (50. Jáger), T. Szucs (61. Čertický), G. Orosz.
Úpor – Palín 2:4 (0:2)
Góly: M. Tokár 2 – Ondočík, Zemánek, Frantál, Šamudovský.
ŽK: Gutič, Capik (obaja Palín). Rozhodoval: Baksay – 100 divákov.
FK TATRAN: Škrabala – Pekala, B. Tóth, L. Antoš, Dančák, Rugolský (74. Michal Bodnár), Baňacký, Ceperko, M. Tokár, Rosipajla (20. Pastor), J. Bandoľa.
ŠK AGRO: Račko – Ondočík, Gutič, Kontuľ, Egry, Frantál, Capik (87. J. Lukáč), Zemánek (90. T. Štafura), Šamudovský, Mika, P. Kufa.
Močarany – Lastomír 1:0 (0:0)
Gól: Staroškovič.
ŽK: Staroškovič (Močarany). Rozhodoval: Reňo – 150 divákov.
TJ SOKOL: Baňas – K. Bajus (46. Jenčo), Geroč (46. Kopka), Ondo, L. Hamšík, D. Sabo, Uhľár (74. M. Špak), Tutko, M. Mesaroš (61. Gargulák), Staroškovič, Havrila.
OFK: Budiš – Andrašov, Senjuž, Remák (71. G. Timko), Struňak, Vaľo (58. Šalitroš), Kurtak, D. Vasiľ, Verbič, Vinc, I. Adam (63. Sabovčík).
Čičarovce – Nacina Ves 3:0 (2:0)
Góly: Hami, T. Nagy (11 m), J. Paľo.
ŽK: Tárczy – M. Hajdučko, M. Devečka.
ČK: 20. M. Basara (Nacina Ves).
Rozhodoval: Hrinda – 200 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: R. Kiss – Béres, Ovák, Černej, Hornyák, Tárczy, T. Nagy (72. Marozsán), Vicickó (63. J. Paľo), Hami, B. Buda, Oravecz.
ŠK: M. Liška – M. Basara, R. Basara, Baraník, Sinčák, M. Hajdučko (60. Peter Haluška), Patrik Haluška, M. Devečka, Vasiľko, Ivanko, J. Šipoš.
Kráľovský Chlmec – Vinné 3:1 (0:1)
Góly: J. Knapík 2, R. Batta - Shovheniuk.
ŽK: Helmeci, M. Szücs – Lovych, J. Pešta. Rozhodoval: Fečo – 200 divákov.
TJ SLAVOJ: A. Tóth – Popália, J. Knapík, Borisza (46. Kárász), P. Dako (74. N. Varga), Helmeci, Kaško, T. Batta, R. Batta, Pásztor (35. A. Lukács), M. Szücs (90. Cs. Dako).
OŠK: Martin Bodnár – Šamudovský, Pavliuk, Lovych, L. Borko, P. Viňanský (85. L. Gaňo), Žužo, P. Pešta, Tirpák, J. Pešta, Shovheniuk.
1. Parchovany 4 4 0 0 13:3 12
2. Čierna n/T 4 3 0 1 14:5 9
3. Lastomír 4 3 0 1 8:3 9
4. Močarany 4 2 2 0 6:0 8
5. Čičarovce 4 2 1 1 6:3 7
6. Cejkov 4 2 1 1 6:7 7
7. Nacina Ves 4 2 1 1 4:5 7
8. Kr. Chlmec 4 2 0 2 5:6 6
9. Petrovce n/L 4 1 1 2 7:8 4
10. Vinné 4 1 1 2 5:9 4
11. Palín 4 1 0 3 6:13 3
12. Krišovská Liesková 4 1 0 3 6:13 3
13. Trakany 4 0 1 3 3:8 1
14. Úpor 4 0 0 4 5:11 0