Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

Veľkú cenu Michaloviec ovládli Pezinčania

V michalovskej Mestskej športovej hale sa uskutočnil 44. Ročník Veľkej ceny Michaloviec v džude.

Už tradične v druhú júnovú sobotu sa v michalovskej Mestskej športovej hale uskutočnil 44. Ročník Veľkej ceny Michaloviec v džude.

MICHALOVCE. Opäť sa súťažilo v siedmich kategóriách a to super mini (chlapci + dievčatá), mini žiačky, mini žiaci, mladšie žiačky, mladší žiaci, staršie žiačky a starší žiaci. Na veľkej cene, ktorá patrila medzi najstaršie džudistické súťaže na Slovensku, opäť okrem domácej špičky nechýbala ani tá zahraničná.

Tentoraz sa do súbojov zapojili tímy aj džudisti z Ukrajiny, Poľska, Českej republiky, Litvy, Slovinska, Rumunska či Maďarska. Najviac sa darilo džudistom z Pezinka, ktorí získali dokopy jedenásť cenných kovov (7+3+1), na druhom mieste skončil Ľvov (6+2+2) a tretiu priečku obsadil domáci ŠK Zemplín Michalovce (5+3+4).

VÝSLEDKY

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skryť Vypnúť reklamu

Kategória Super Mini do 15 kg: 1. Korolin Hamadejová (Michalovce)

Kategória Super Mini do 20 kg: 1. Daniel Costina (Arad), 2. Rastislav Rohun (Michalovce), Miriam Hamadejová (ŠK Zemplín Michalovce)

Kategória Super Mini do 21 kg: 1. Nella Sofia Demčáková, 2. Jana Midliková, 3. Andy Hajduk (všetci Michalovce)

Kategória Super Mini do 22 kg: 1. Marek Macejka (Pezinok), 2. David Tanca (Arad), 3. Václav Becka (Ostrava)

Kategória Super Mini do 24 kg: 1. Tomáš Michal (Pezinok), 2. Oleksij Sorokopud (Ľvov), 3. Nikita Gončarov (Pezinok)

Kategória Super Mini do 25 kg: 1. Artur Pustochin (Ľvov), 2. Martin Zvara (Rimavská Sobota), 3. Maxim Kraus (Slávia STU Bratislava)

Kategória Super Mini do 26 kg: 1. Viačeslav Prichodko (Užhorod), 2. Sofia Gánovská (Spišská Nová Ves), 3. Claudia Matejová (Michalovce)

Skryť Vypnúť reklamu

Kategória Super Mini do 30 kg: 1. Hanah Hanková (Bardejov), Martin Myšička (Spišská Nová Ves), Nikola Jovanovič (Becej)

MINI ŽIAČKY

Kategória do 24 kg: 1. Nada Visnjič (Becej), 2. Patrícia Tománková (Pezinok), 3. Hana Bednárová (Hradec Králové)

Kategória do 27 kg: 1. Natália Gažiová (Rimavská Sobota), 2. Tereza Vaneková (Bardejov), 3. Julia Šafaniak (Užhorod)

Kategória do 30 kg: 1. Martina Seková (Považská Bystrica), 2. Lara Trestiansky (Miškolc), 3. Vanja Dudvarski (Becej)

Kategória do 34 kg: 1. Margareta Szabová (Kolárovo), 2. Danijela Radovic (Becej), 3. Nina Kočková (Prešov)

Kategória do 38 kg: 1. Lilien Demeter (Miškolc), 2. Kinga Radzicka (Suchy Las), 3. Jitka Hopjanová (Hradec Králové)

Kategória do 42 kg: 1. Dorota Labová (Vranov nad Topľou), 2. Ela Lozáková (Bardejov)

Skryť Vypnúť reklamu

Kategória do 50 kg: 1. Mirella Szabod (Miškolc), 2. Simona Palmová (Hradec Králové)

MINI ŽIACI

Kategória do 27 kg: 1. Iustin Rus (Arad), 2. Simon Titko (Vranov nad Topľou), 3. Karel Korenc (Trnava)

Kategória do 30 kg: 1. Jozef Tománek, 2. Matej Klobučník (obaja Pezinok), 3. Petr Hýl (Ostrava)

Kategória do 34 kg: 1. Raul Gaman (Arad), 2. Martin Uhlár (Pezinok), 3. Radion Koška (Ľvov)

Kategória do 38 kg: 1. Oleksander Lukenets (Ľvov), 2. Denis Chalachan (Prešov), 3. Šimon Petruš (Vranov nad Topľou)

Kategória do 42 kg: 1. Adrián Medveď (Rimavská Sobota), 2. Alan Magerčiak (Zvolen), 3. Tomáš Varady (Michalovce)

Kategória do 46 kg: 1. Nikita Kvitakovskij (Ľvov), 2. Daniel Bendas (Vranov nad Topľou)

Kategória do 50 kg: 1. Richard Filčík (Lučenec), 2. Ondrej Barto (Banská Bystrica), 3. Ondrej Ihnát (Vranov nad Topľou)

Kategória nad 60 kg: 1. Tomáš Popjak (Michalovce), 2. Oleg Humeniuk (Ľvov)

MLADŠIE ŽIAČKY

Kategória do 25 kg: 1. Dejana Kerkez (Becej)

Kategória do 32 kg: 1. Alžbeta Hlivová (Michalovce)

Kategória do 36 kg: 1. Dragana Rakič, 2. Danica Markovič (obe Becej), 3. Simona Horváthová (Spišská Nová Ves)

Kategória do 40 kg: 1. Marianna Pilawská, 2. Aleksandra Jarkowska (obe Suchy Las), 3. Sara Špinerová (Spišská Nová Ves)

Kategória do 44 kg: 1. Alexandra Čižmárová (Michalovce), 2. Amelia Božek (Suchy Las), 3. Zuzana Mikolajčíková (Poprad)

Kategória do 48 kg: 1. Gabriele Zilyonite (Alytus), 2. Amelia Božek (Suchy Las)

Kategória do 52 kg: 1. Ema Fizeľová (Banská Bystrica), 2. Petra Ihnatova (Vranov nad Topľou), 3. Pavlína Čižmarová (Považská Bystrica)

Kategória do 57 kg: 1. Gabija Jucikaite (Alytus)

Kategória do 63 kg: 1. Diana Kanócová, 2. Gréta Kačurová (obe Michalovce)

MLADŠÍ ŽIACI

Kategória do 30 kg: 1. Šimon Kover (Košice), 2. Stefan Smidt (Becej), 2. Anton Semak (Užhorod)

Kategória do 34 kg: 1. Volodimir Jacik (Ľvov), 2. Kiril Tjurin (Užhorod), 3. Wojtek Setlak (Suchy Las)

Kategória do 38 kg: 1. Nikita Hrek (Ľvov), 2. Bruno Košik (Rimavská Sobota), 3. Valerij Kakabadze (Užhorod)

Kategória do 42 kg: 1. Jaroslav Michaljuk (Ľvov), 2. Arvidas Jankaukas (Alytus), 3. Ridvan Iseni (Poprad)

Kategória do 46 kg: 1. Alexander Gurtler (MŠK Vranov nad Topľou), 2. Tomáš Zacharovský (Banská Bystrica), 3. Martin Jusko (Bardejov)

Kategória do 50 kg: 1. Karol Dubský (Pezinok), 2. Oleksander Cholos (Užhorod), 3. Erik Bombár (Vranov nad Topľou)

Kategória do 60 kg: 1. Gabriel Potoma (Vranov nad Topľou), 2. Andrij Miljuščenko (Užhorod), 3. Sebastián Ščerba (Ostrava)

Kategória do 65 kg: 1. Michal Varešinský (Bardejov)

Kategória nad 65 kg: 1. David Wisnievski (Suchy Les), 2. Daniel Kerekeš (Michalovce)

STARŠIE ŽIAČKY

Kategória do 36 kg: 1. Markéta Hýlová (Ostrava)

Kategória do 44 kg: 1. Silvia Tománková (Pezinok), 2. Simona Bočincová (Považská Bystrica), 3. Olívia Oľhová (Košice)

Kategória do 48 kg: 1. Zuzana Radzická (Suchý Las)

Kategória do 63 kg: 1. Slávka Ignácová (Vranov nad Topľou), 2. Katka Holečková (Hradec Králové), 3. Laura Kačurová (Michalovce)

Kategória nad 63 kg: 1. Karolína Pavlasová (Ostrava), 2. Katarína Ihnátová (Vranov nad Topľou), 3. Diana Chalachanová (Poprad)

STARŠÍ ŽIACI

Kategória do 34 kg: 1. Roman Šika, 2. Dmitrij Michajlenko (obaja Ľvov)

Kategória do 38 kg: 1. Mikoš Levente Tóth (Kolarovo), 2. Jakub Števka (Poprad)

Kategória do 42 kg: 1. Andrij Taran, 2. Ivan Pavľučok (obaja Užhorod), 3. Július Rendek (Lučenec)

Kategória do 46 kg: 1. Bartolomiej Witkowski (Michalovce), 2. Róbert Keszeli (Kolarova), 3. Miroslav Vanek (Bardejov)

Kategória do 50 kg: 1. Matúš Gašparovič (Pezinok), 2. Štefan Koreň (Michalovce), 3. Miloš Neuvirth (Spišská Nová Ves)

Kategória do 55 kg: 1. Volodimir Ruban, 2. Maxim Gazyn, 3. Dmitrij Michaljuk (všetci Ľvov)

Kategória do 60 kg: 1. Filip Časnocha (Pezinok), 2. Vladislav Bulgakov (Užhorod), 3. Julian Djakin (Ľvov)

Kategória do 66 kg: 1. Andrij Sudarikov, 2. Matvij Borženko (obaja Ľvov), 3. Stanislav Dermek (Michalovce)

Kategória do 73 kg: 1. Samuel Ret (Banská Bystrica), 2. Šimon Bardák (Prešov), 3. Jevgenij Soljanik (Užhorod)

Kategória nad 73 kg: 1. Martinas Soraka (Alytus), 2. Džonatan Pavič (Becej), 3. Ján Kortis (Banská Bystrica)

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 108
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 848
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 8 302
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 676
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 817
  6. Po Slovensku na motorke 6 365
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 297
  8. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 4 697
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 651
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 633
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ilustračné foto.

Covid si pripísal ďalších osem obetí.


34m
Historicky prvými hráčmi nového klubu HC 21 Prešov sa stali Ján Sýkora (vľavo) a Marek Zagrapan.

Ľudia budú nažhavení, vraví jedna z prvých posíl Prešova.


Daniel Dedina 2 h
Vodičom áut vyšla dychová skúška negatívne.

Šoférovi Kie Rio zadržali vodičský preukaz.


2 h
Irena Matová počas pojednávania.

V kauze ostala jedna obžalovaná obeť.


12 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Eduard Heger.

Najvyšší súd roztrhal verdikt Sabovej senátu na márne franforce.


17. jún
Očkovanie proti ochoreniu Covid-19.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 391-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 486 obetí.


a 3 ďalší 10 h
Lucia Molnár Satinská má radšej riečnu krajinu ako hory a hovorí, že na južnom Slovensku sa oplatí ísť kamkoľvek.

Akí sú bratislavskí Maďari a kde sú starí Prešporáci.


15. jún
Momentka zo zápasu Slovensko - Švédsko na ME vo futbale - EURO 2020 / 2021.

Ohlasy zahraničných médií po zápase Slovensko - Švédsko.


Igor Dopirák 16 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop