Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Pondelok, 25. máj, 2020 | Meniny má UrbanKrížovkyKrížovky

Veľkú cenu Michaloviec ovládli Pezinčania

V michalovskej Mestskej športovej hale sa uskutočnil 44. Ročník Veľkej ceny Michaloviec v džude.

Už tradične v druhú júnovú sobotu sa v michalovskej Mestskej športovej hale uskutočnil 44. Ročník Veľkej ceny Michaloviec v džude.

MICHALOVCE. Opäť sa súťažilo v siedmich kategóriách a to super mini (chlapci + dievčatá), mini žiačky, mini žiaci, mladšie žiačky, mladší žiaci, staršie žiačky a starší žiaci. Na veľkej cene, ktorá patrila medzi najstaršie džudistické súťaže na Slovensku, opäť okrem domácej špičky nechýbala ani tá zahraničná.

Tentoraz sa do súbojov zapojili tímy aj džudisti z Ukrajiny, Poľska, Českej republiky, Litvy, Slovinska, Rumunska či Maďarska. Najviac sa darilo džudistom z Pezinka, ktorí získali dokopy jedenásť cenných kovov (7+3+1), na druhom mieste skončil Ľvov (6+2+2) a tretiu priečku obsadil domáci ŠK Zemplín Michalovce (5+3+4).

VÝSLEDKY

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu

Kategória Super Mini do 15 kg: 1. Korolin Hamadejová (Michalovce)

Kategória Super Mini do 20 kg: 1. Daniel Costina (Arad), 2. Rastislav Rohun (Michalovce), Miriam Hamadejová (ŠK Zemplín Michalovce)

Kategória Super Mini do 21 kg: 1. Nella Sofia Demčáková, 2. Jana Midliková, 3. Andy Hajduk (všetci Michalovce)

Kategória Super Mini do 22 kg: 1. Marek Macejka (Pezinok), 2. David Tanca (Arad), 3. Václav Becka (Ostrava)

Kategória Super Mini do 24 kg: 1. Tomáš Michal (Pezinok), 2. Oleksij Sorokopud (Ľvov), 3. Nikita Gončarov (Pezinok)

Kategória Super Mini do 25 kg: 1. Artur Pustochin (Ľvov), 2. Martin Zvara (Rimavská Sobota), 3. Maxim Kraus (Slávia STU Bratislava)

Kategória Super Mini do 26 kg: 1. Viačeslav Prichodko (Užhorod), 2. Sofia Gánovská (Spišská Nová Ves), 3. Claudia Matejová (Michalovce)

Skryť Vypnúť reklamu

Kategória Super Mini do 30 kg: 1. Hanah Hanková (Bardejov), Martin Myšička (Spišská Nová Ves), Nikola Jovanovič (Becej)

MINI ŽIAČKY

Kategória do 24 kg: 1. Nada Visnjič (Becej), 2. Patrícia Tománková (Pezinok), 3. Hana Bednárová (Hradec Králové)

Kategória do 27 kg: 1. Natália Gažiová (Rimavská Sobota), 2. Tereza Vaneková (Bardejov), 3. Julia Šafaniak (Užhorod)

Kategória do 30 kg: 1. Martina Seková (Považská Bystrica), 2. Lara Trestiansky (Miškolc), 3. Vanja Dudvarski (Becej)

Kategória do 34 kg: 1. Margareta Szabová (Kolárovo), 2. Danijela Radovic (Becej), 3. Nina Kočková (Prešov)

Kategória do 38 kg: 1. Lilien Demeter (Miškolc), 2. Kinga Radzicka (Suchy Las), 3. Jitka Hopjanová (Hradec Králové)

Kategória do 42 kg: 1. Dorota Labová (Vranov nad Topľou), 2. Ela Lozáková (Bardejov)

Skryť Vypnúť reklamu

Kategória do 50 kg: 1. Mirella Szabod (Miškolc), 2. Simona Palmová (Hradec Králové)

MINI ŽIACI

Kategória do 27 kg: 1. Iustin Rus (Arad), 2. Simon Titko (Vranov nad Topľou), 3. Karel Korenc (Trnava)

Kategória do 30 kg: 1. Jozef Tománek, 2. Matej Klobučník (obaja Pezinok), 3. Petr Hýl (Ostrava)

Kategória do 34 kg: 1. Raul Gaman (Arad), 2. Martin Uhlár (Pezinok), 3. Radion Koška (Ľvov)

Kategória do 38 kg: 1. Oleksander Lukenets (Ľvov), 2. Denis Chalachan (Prešov), 3. Šimon Petruš (Vranov nad Topľou)

Kategória do 42 kg: 1. Adrián Medveď (Rimavská Sobota), 2. Alan Magerčiak (Zvolen), 3. Tomáš Varady (Michalovce)

Kategória do 46 kg: 1. Nikita Kvitakovskij (Ľvov), 2. Daniel Bendas (Vranov nad Topľou)

Kategória do 50 kg: 1. Richard Filčík (Lučenec), 2. Ondrej Barto (Banská Bystrica), 3. Ondrej Ihnát (Vranov nad Topľou)

Kategória nad 60 kg: 1. Tomáš Popjak (Michalovce), 2. Oleg Humeniuk (Ľvov)

MLADŠIE ŽIAČKY

Kategória do 25 kg: 1. Dejana Kerkez (Becej)

Kategória do 32 kg: 1. Alžbeta Hlivová (Michalovce)

Kategória do 36 kg: 1. Dragana Rakič, 2. Danica Markovič (obe Becej), 3. Simona Horváthová (Spišská Nová Ves)

Kategória do 40 kg: 1. Marianna Pilawská, 2. Aleksandra Jarkowska (obe Suchy Las), 3. Sara Špinerová (Spišská Nová Ves)

Kategória do 44 kg: 1. Alexandra Čižmárová (Michalovce), 2. Amelia Božek (Suchy Las), 3. Zuzana Mikolajčíková (Poprad)

Kategória do 48 kg: 1. Gabriele Zilyonite (Alytus), 2. Amelia Božek (Suchy Las)

Kategória do 52 kg: 1. Ema Fizeľová (Banská Bystrica), 2. Petra Ihnatova (Vranov nad Topľou), 3. Pavlína Čižmarová (Považská Bystrica)

Kategória do 57 kg: 1. Gabija Jucikaite (Alytus)

Kategória do 63 kg: 1. Diana Kanócová, 2. Gréta Kačurová (obe Michalovce)

MLADŠÍ ŽIACI

Kategória do 30 kg: 1. Šimon Kover (Košice), 2. Stefan Smidt (Becej), 2. Anton Semak (Užhorod)

Kategória do 34 kg: 1. Volodimir Jacik (Ľvov), 2. Kiril Tjurin (Užhorod), 3. Wojtek Setlak (Suchy Las)

Kategória do 38 kg: 1. Nikita Hrek (Ľvov), 2. Bruno Košik (Rimavská Sobota), 3. Valerij Kakabadze (Užhorod)

Kategória do 42 kg: 1. Jaroslav Michaljuk (Ľvov), 2. Arvidas Jankaukas (Alytus), 3. Ridvan Iseni (Poprad)

Kategória do 46 kg: 1. Alexander Gurtler (MŠK Vranov nad Topľou), 2. Tomáš Zacharovský (Banská Bystrica), 3. Martin Jusko (Bardejov)

Kategória do 50 kg: 1. Karol Dubský (Pezinok), 2. Oleksander Cholos (Užhorod), 3. Erik Bombár (Vranov nad Topľou)

Kategória do 60 kg: 1. Gabriel Potoma (Vranov nad Topľou), 2. Andrij Miljuščenko (Užhorod), 3. Sebastián Ščerba (Ostrava)

Kategória do 65 kg: 1. Michal Varešinský (Bardejov)

Kategória nad 65 kg: 1. David Wisnievski (Suchy Les), 2. Daniel Kerekeš (Michalovce)

STARŠIE ŽIAČKY

Kategória do 36 kg: 1. Markéta Hýlová (Ostrava)

Kategória do 44 kg: 1. Silvia Tománková (Pezinok), 2. Simona Bočincová (Považská Bystrica), 3. Olívia Oľhová (Košice)

Kategória do 48 kg: 1. Zuzana Radzická (Suchý Las)

Kategória do 63 kg: 1. Slávka Ignácová (Vranov nad Topľou), 2. Katka Holečková (Hradec Králové), 3. Laura Kačurová (Michalovce)

Kategória nad 63 kg: 1. Karolína Pavlasová (Ostrava), 2. Katarína Ihnátová (Vranov nad Topľou), 3. Diana Chalachanová (Poprad)

STARŠÍ ŽIACI

Kategória do 34 kg: 1. Roman Šika, 2. Dmitrij Michajlenko (obaja Ľvov)

Kategória do 38 kg: 1. Mikoš Levente Tóth (Kolarovo), 2. Jakub Števka (Poprad)

Kategória do 42 kg: 1. Andrij Taran, 2. Ivan Pavľučok (obaja Užhorod), 3. Július Rendek (Lučenec)

Kategória do 46 kg: 1. Bartolomiej Witkowski (Michalovce), 2. Róbert Keszeli (Kolarova), 3. Miroslav Vanek (Bardejov)

Kategória do 50 kg: 1. Matúš Gašparovič (Pezinok), 2. Štefan Koreň (Michalovce), 3. Miloš Neuvirth (Spišská Nová Ves)

Kategória do 55 kg: 1. Volodimir Ruban, 2. Maxim Gazyn, 3. Dmitrij Michaljuk (všetci Ľvov)

Kategória do 60 kg: 1. Filip Časnocha (Pezinok), 2. Vladislav Bulgakov (Užhorod), 3. Julian Djakin (Ľvov)

Kategória do 66 kg: 1. Andrij Sudarikov, 2. Matvij Borženko (obaja Ľvov), 3. Stanislav Dermek (Michalovce)

Kategória do 73 kg: 1. Samuel Ret (Banská Bystrica), 2. Šimon Bardák (Prešov), 3. Jevgenij Soljanik (Užhorod)

Kategória nad 73 kg: 1. Martinas Soraka (Alytus), 2. Džonatan Pavič (Becej), 3. Ján Kortis (Banská Bystrica)

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. St. Crux Pharma - Dezinfekcia šetrná k pokožke
  2. Farmári chcú unikátnym spôsobom meniť myslenie ľudí
  3. Rastislav Velič: Vďaka našej novej zmenke sme opäť priekopníkmi
  4. Budeme nosiť rúško aj o polroka?
  5. Zabezpečujeme certifikované MBA programy
  6. Ako efektívne ušetriť na platbách za energie?
  7. Podvodníci na internete útočia počas koronakrízy agresívnejšie
  8. Len teraz získate k predplatnému týždenníka MY kávovar zadarmo
  9. Výnos od 5,5 % do 15 % p.a
  10. Nový portál Volvujem.sk je ako virtuálny showroom
  1. Ako posilniť imunitu?
  2. V regióne Štefánika majú najrýchlejší internet. Je aj v Brezovej
  3. Turiec vedie. Bude mať najmodernejší internet cez optiku
  4. Na juhu Slovenska bude najmodernejší internet. Kde všade?
  5. Kde je najrýchlejší internet? V okolí Šale
  6. Najmodernejší internet cez optiku je už aj na Hornom Zemplíne
  7. Na hraniciach s Ukrajinou je najrýchlejší internet. Kde presne?
  8. St. Crux Pharma - Dezinfekcia šetrná k pokožke
  9. Budeme nosiť rúško aj o polroka?
  10. Zabezpečujeme certifikované MBA programy
  1. Ako správne dezinfikovať byt, bytový dom, auto či firmu 13 663
  2. Tieto veci robí banka, aby bola v bankomatoch hotovosť 11 973
  3. Len teraz získate k predplatnému týždenníka MY kávovar zadarmo 11 249
  4. Farmári chcú unikátnym spôsobom meniť myslenie ľudí 11 002
  5. Pandémia odhalila, ako fungujú vysielače v krajine 10 991
  6. Krížovkársky magazín Lišiak opäť v denníku SME 10 676
  7. 5 tipov, ako si vlastnoručne zlepšiť bývanie. Zvládne ich každý 10 466
  8. 3 pravidlá pre ochranu trávnika v čase letných horúčav 10 360
  9. Ako vytriediť Mekáč doma? 10 262
  10. Magazín zdravia s rúškom na ochranu tváre len za 2,99 € 10 198
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Patakyová: Po voľbách som očakávala zmenu (rozhovor)

Ombudsmanka odmieta, že by sa sexuálnym menšinám venovala nadpriemerne.

Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.
Dobré ráno

Dobré ráno: Včela má byť chránený druh

Včely ohrozujú najmä pesticídy a otepľovanie.

Podcast Dobré Ráno.
Martin Réway.

Časť navrátilcov čaká na domácu karanténu tri dni

Vládna aplikácia má technické problémy.

Domáca karanténa je spustená, avšak dá sa zatiaľ stiahnuť iba do smartfónov s operačným systémom Android.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop