V trebišovskej hale triumfoval Kappa team

Víťazný tím. Domáce družstvo KAPPA team.
Víťazný tím. Domáce družstvo KAPPA team. (Autor: rf)
Sportnet|19. jan 2013 o 00:00

Víťazom tradičného Novoročného turnaja v halovom futbale v Trebišove, ktorý sa uskutočnil presne pred týždňom, sa stalo družstvo Kappa team.

TREBIŠOV. Vo finálovom stretnutí 11. ročníka tohto najväčšieho halového turnaja v meste si poradilo s celkom AS Guard Security Košice po výsledku 2:1.

Na turnaji, ktorý sa konal v Mestskej športovej hale, štartovalo 10 tímov z celého Slovenska a slávnostne ho otvoril líder populárnej skupiny Drišľak Ján Jakubčin.

Hralo sa v dvoch základných skupinách (po päť družstiev) systémom každý s každým, zápas trval 1 x 20 minút. Z A-skupiny postúpili do semifinále AS Guard Security Košice (minuloročný víťaz) a Žakarovce, z B-skupiny Kappa team a Čim team Trebišov.

„Tento turnaj sa stal na južnom Zemplíne peknou futbalovou tradíciou a je aj zároveň vhodným doplnkom zimnej futbalovej prestávky. Touto cestou by som sa chcel poďakovať nielen hráčom a divákom, ale aj sponzorom, ktorí sa nemalou mierou podieľali na organizovaní tohto finančne náročného turnaja,“ uviedol jeho organizátor Radoslav Fižiar.