Rezerva MFK Zemplín remizovala

Sportnet|22. mar 2012 o 00:00

Súboj v Giraltovciach bol pre zemplínsky celok generálkou na jarnú časť súťaže.

MICHALOVCE. Béčko MFK Zemplín remizovalo v poslednom prípravnom stretnutí pred začiatkom jarnej časti Majstrovstiev regiónu Východ s účastníkom rovnakej súťaže Giraltovcami na ich pôde 1:1 (0:1).

Hrali na jednu bránu

Michalovčania, pre ktorých bol duel prvým v príprave na prírodnej tráve, mali počas celého zápasu prevahu a kombinačne prevyšovali súpera. Hralo sa prakticky na jednu bránu a prvý gól padol v 25. minúte, keď útočník Oliver Špilár prekonal domáceho gólmana. Mladý michalovský zakončovateľ sa dostal do ďalších troch tutoviek, ale trestuhodne ich zahodil. Vyrovnanie prišlo v poslednej minúte, keď si hostia vsietili vlastný gól...
MFK Slovan Giraltovce - MFK Zemplín Michalovce B 1:1 (0:1)
Gól MI: 25. O. Špilár.
MFK ZEMPLÍN B: P. Le Giang - J. Pavlov, Dargaj, Podhorín, A. Ceesay - V. Kostovčík, Mihok, L. Forgáč, D. Lorinc, A. Devečka - O. Špilár (striedali: J. Brudňak, Hrinda, Hreha).

Počas najbližšieho víkendu rezervný tím odštartuje jarnú časť na ihrisku v košickej Barci. Zápas odohrajú v nedeľu o 15. hodine.