tridsaťročnému Vojtechovi B. z Trebišova.
Spomínaný muž je nezamestnaný a už raz bol súdne trestaný. Vojtech B. minulý týždeň psychicky a fyzicky týral svoju 53-ročnú matku, dôchodkyňu. Niekoľkokrát ju fyzicky napadol a spôsobil jej rôzne zranenia, ktoré našťastie neboli natoľko vážne, aby zapríčinili jej práceneschopnosť. Obvinený je stíhaný na slobode.
V ten istý deň vzniesol obvinenie pre rovnaký trestný čin vyšetrovateľ trebišovskej polície aj voči dvadsaťštyriročnému Attilovi F. z Kráľovského Chlmca. Nezamestnaný Attila bol raz súdne trestaný a už štyri roky spôsoboval psychické a fyzické utrpenie svojej 30-ročnej sestre tak, že ju fyzicky napádal a vyhadzoval z domu. U poškodenej k zraneniu nedošlo. Rozhodnutím trebišovského súdu obvineného vzali do vyšetrovacej väzby a následne umiestnili v ÚVV v Košiciach.
Autor: mpo
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z južného Zemplína nájdete na Korzári Dolný Zemplín