Premiéra divadelnej hry
TREBIŠOV. Súbor Divadla "G" pripravil na piatok 26. decembra premiéru hry Petra Zvona Tanec nad plačom. Začína sa o 17.00 hod. v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska.
Živý Betlehem
TREBIŠOV. Obec Nižný Žipov predstaví v nedeľu 28. decembra o 17.00 hod.v divadelnej sále Domu kultúry "Živý Betlehem".
Prázdninový program
TREBIŠOV. Centrum voľného času aj počas vianočných prázdnin pripravuje aktivity pre deti z mesta a okolia. Cyklus sa začína už v pondelok 22. decembra. Od 24. do 28. decembra je centrum uzavreté. Na 29. decembra pripravili maľovanie vianočných motívov a zábavné súťaže, na 30. decembra rozprávkové dopoludnie. Po voľnom Silvestri možno ponuku centra využiť 2., 5. a 7. januára. Program sa začína každý deň o 10.00 hod.
Výstavy pohľadníc a receptov
TREBIŠOV. V Zemplínskej knižnici vystavujú vianočné pohľadnice a recepty. Výstavy potrvajú do 15. januára.
Vtedy a dnes
HUMENNÉ. Novoročný koncert s rovnakým názvom pripravuje občianske združenie Chemlon. V programe sa predstavia súbory Chemlona Chemloňáčik, spevácka skupina Hačure, trio magurových a ľudová hudba Sokolej. Koncert sa začína 28. decembra o 16.00 hod. v divadelnej sále domu kultúry. Vstupné je dobrovoľné.
Vianočný organový koncert
HUMENNÉ. Vianočný organový koncert bude 29. decembra o 19.00 hod. v rímskokatolíckom kostole Všetkých svätých. Predstavia sa Marta Tokarčíková (organ) a Júlia Burášová (flauta).
Autor: lyv, kor
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z južného Zemplína nájdete na Korzári Dolný Zemplín