VYŠNÉ NEMECKÉ. Za posledných 24 hodín do pondelka rána do 6.00 h vybavili na hraničných priechodoch na vstupe z Ukrajiny celkovo 14 202 osôb, z toho od nedele večera do pondelkového rána 5 361 osôb.
Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.
Najviac ľudí (9765) vybavili za uplynulých 24 hodín na hraničnom priechode Vyšné Nemecké, z toho od nedele večera do pondelka rána 3781 osôb.
Na hraničnom priechode Ubľa vybavili 2695 osôb, z toho od nedele večera do pondelka rána 861 ľudí.
Cez hraničný priechod Veľké Slemence prišlo 1742 osôb, z toho od nedeľňajšieho večera 719 ľudí.

Čakali až 10 hodín
Na priechodoch Vyšné Nemecké a Veľké Slemence v rámci územia Slovenska prebiehajú vybavovacie procesy plynule bez čakania.
Na priechode Ubľa je aktuálna čakacia doba približne desať hodín.
Celkový počet vybavených vstupujúcich osôb na hraničných priechodoch z územia Ukrajiny na Slovensko od vypuknutia konfliktu je do pondelňajšieho rána 128 170.
Vojna na Ukrajine

- Najnovšie správy o vojne na Ukrajine
- Minúta po minúte: Ukrajina vs. Rusko online
- Volodymyr Zelenskyj: Profil a životopis
- Mýty a klamstvá o vojne na Ukrajine
- Tri roky vojny v grafoch, mapách a na satelitných záberoch
- Ako vyzeral tretí rok vojny proti Ukrajine
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z južného Zemplína nájdete na Korzári Dolný Zemplín