Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
TASR|1. nov 2020 o 19:59

Hostia prehrávali, napokon o víťazstve rozhodli v predĺžení.

MIŠKOVEC, MICHALOVCE. Hokejisti Michaloviec zvíťazili v dohrávke 5. kola Tipos Extraligy na ľade Miškovca 3:2 po predĺžení.

Miškovec nastúpil na súťažný duel po jedenástich dňoch a už od druhej minúty viedol, skóroval Kyle Osterberg.

Východniari vyrovnali až v druhej tretine v presilovke piatich proti trom zásluhou obrancu Sameliho Venteläho.

Aj na druhú prestávku však hráči maďarského mužstva odchádzali ako vedúci tím duelu.

Slovenský rodák s maďarským pasom Karol Csányi sa presadil tesne po tom, ako sa z trestnej lavice vrátil na ľad Marek Mašlonka.

Vyrovnanie zariadil po chybe domácej obrany Jakub Ragan a poslal duel do predĺženia.

V ňom rozhodol po samostatnom úniku Samuel Takáč.

DVTK Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 pp (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

Góly: 2. Osterberg (Galanisz), 38. Csányi (Vas, Szirányi) - 28. Ventelä (Lalancette, Takáč), 48. Ragan (Southorn), 63. Takáč.

Rozhodovali: Goga, Fridrich - Bogdaň, Vyšný,

vylúčení: 6:4 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia: 0:0, bez divákov.

Miškovec: B. Kiss - Szirányi, Wehrs, D. Kiss, Wolff, Vojtkó, Göz, Láda - Egle, Vas, Flick - Magosi, Galanisz, Osterberg - Csányi, Miskolczi, Rokály - Révesz, Lövei

Michalovce: Tomek - Louis, Southorn, Mihálik, Ventelä, Ťavoda, Zeleňák, Zekucia, Bdžoch - Regenda, Lalancette, Takáč - Bartánus, Hickmott, Korhonen - Török, Galamboš, Mašlonka - Ragan, Češík, Chalupa

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Michalovskí hokejisti si z Maďarska vezú dva body