Pre Michalovčana Kyriakosa Savvidisa (vľavo) bol súboj na Slovane posledným v sezóne. (Autor: TASR)
Róbert Andrejov|5. júl 2020 o 09:56

Na Slovane mali iba štyroch náhradníkov.

MICHALOVCE. Žiadne prekvapenie sa v sobotu podvečer na Tehelnom poli nekonalo.

Futbalisti michalovského MFK Zemplín ani na tretí pokus v aktuálnej prvoligovej sezóne nedokázali s bratislavským Slovanom nielenže zabodovať, ale ani skórovať.

Východniari sa z opačného konca republiky vrátili s prehrou 0:4, keď všetky góly inkasovali za dvadsať minút.

Už istý slovenský majster natiahol šnúru bez prehry v lige už na 19 stretnutí, Zemplínčania pre zmenu nezabodovali naplno vo štvrtom dueli po sebe.

V hlavnom meste sa dlho držali, avšak v úplnom závere prvého polčasu belasým doslova darovali dva góly.

Pri úvodnom sa poriadne červenal brankár Kira, pri druhom vystrihol krásne nožničky pravý obranca Konstantinidis. Škoda len, že na vlastnú bránu...

Veľmi zbytočné góly

Všetko sa to udialo v priebehu necelých troch minút, navyše po ďalších dvoch veľkých chybách po nástupe zo šatní pridal Ratao ešte dva góly a hostia definitívne rezignovali.

„Keď hráte proti mužstvu ako je Slovan a dostanete v závere polčasu dva rýchle góly, tak to určite s mužstvom zamáva. A zvlášť, keď tie góly boli také lacné,“ začal michalovský lodivod Jozef Majoroš.

Jeho zverenci však v prvom polčase Bratislavčanov poriadne potrápili.

Domov»Sportnet na východe»Michalovce sa o trestoch dozvedeli v autobuse. Prišli aj o ďalšie dve opory