Brankár Dukly Trenčan: Fanúšikovia boli neskutoční

Michalovčania doma predviedli výborné výkony a vyrovnali barážovú sériu so Žilinou. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|18. mar 2019 o 14:02

Vo štvrtom zápase baráže rozdali rozhodcovia až 145 trestných minút.

4. zápas baráže: Michalovce - Žilina 3:0: fotogaléria

18.3.2019

MICHALOVCE. Michalovskí hokejisti sú späť v barážovej sérii o postup do Tipsport ligy.

Vrátili sa do nej vďaka dvom domácim víťazstvám, keď súpera zo Žiliny najprv zdolali 3:2 po predĺžení a o deň neskôr presvedčivo 3:0.

Stav série je aktuálne 2:2, takže ako sa zvykne hovoriť, začína sa odznovu.

V utorok sa jej dianie presťahuje na pôdu najslabšieho extraligistu, kde sa odohrá piaty zápas.

Na koni sú tentoraz Zemplínčania, ktorí sú nabudení po dvoch triumfoch a pod Dubňom by radi nadviazali na výborné domáce výkony.

Nula potešila, viac však víťazstvo

Obe stretnutia pri Laborci sa hrali v elektrizujúcej atmosfére, ktorá sa nedala porovnať s tou na žilinskom štadióne.

Diváci boli šiestym michalovským hráčom na ľade a aj vďaka nim sa hráči vypli k famóznym výkonom.

„Doma sme opäť potvrdili svoju silu a pocítila to aj Žilina. Myslím si, že v oboch zápasoch sme si zaslúžili vyhrať, pretože sme hrali celoplošný hokej a nevypustili sme ani jednu minútu. Chalani bojovali, hádzali sa do striel a nebezpeční boli aj v ofenzíve. A čo bolo najdôležitejšie, bola výborná kulisa. Fanúšikovia boli neskutoční, hokejom sa bavili a v takej atmosfére sa hrá ozaj skvelo,“ zložil pomyselný klobúk pred divákmi brankár HK Dukla Ingema Adam Trenčan.