Michalovskí kickboxeri mali v Trenčíne medailovú žatvu

Úspešná michalovská zostava v Trenčíne. (Autor: škk)
Sportnet|31. jan 2018 o 00:00

Odštartovala tohtoročná edícia Open ligy SZKB v kickboxe.

MICHALOVCE. V sobotu 20. januára odštartovala tohtoročná edícia Open ligy SZKB v kickboxe.

Úvodné kolo sa konalo v Trenčíne za účasti 143 štartujúcich z 21 klubov Slovenska, medzi ktorými sa predviedli aj ôsmi pretekári Športového Kickbox klubu Michalovce – Karel Svobodník, Vasiľ Klevľanyk, Timea Hamaríková, Emma Sabadošová, Matej Hospodár, Štefan Gajdoš, Martin Petričko a Natália Nemcová – pod trénerskou taktovkou Ľuboša Takáča a Matúša Bazgera.

Každý z nich obsadil minimálne jednu medailovú priečku a spolu vybojovali krásnych trinásť medailí. V priebežnom hodnotení klubov sa michalovský klub po tomto kole umiestnil na prvom mieste.

Jednotlivé umiestnenia Michalovčanov

Karel Svobodník: 1. miesto, light contact, kadeti, do 63 kg; 1. miesto, kick light, kadeti, do 63 kg
Vasiľ Klevľanyk: 1. miesto, light contact, do 74 kg; 1. miesto, kick light, do 74 kg
Timea Hamaríková: 2. miesto, light contact, do 55 kg; 2. miesto, kick light, do 55 kg
Emma Sabadošová: 1. miesto, light contact, kadeti, do 46 kg; 1. miesto, kick light, kadeti, do 46 kg
Matej Hospodár: 2. miesto, light contact, do 69 kg
Štefan Gajdoš: 1. miesto, kick light, do 69 kg
Martin Petričko: 3. miesto, light contact, do 69 kg
Natália Nemcová: 3. miesto, light contact, kadeti, nad 55 kg; 3. miesto, kick light, kadeti, nad 55 kg.

Domov»Sportnet na východe»Michalovskí kickboxeri mali v Trenčíne medailovú žatvu