Na záver Open ligy získali štyri zlaté medaily

Michalovčania získali v Lučenci plejádu medailí.
Michalovčania získali v Lučenci plejádu medailí. (Autor: škk)
Sportnet|6. dec 2017 o 00:00

Pretekári Športového kickbox klubu Michalovce boli úspešní.

MICHALOVCE. Poslednú novembrovú sobotu sa pretekári Športového kickbox klubu Michalovce zúčastnili piateho kola Open ligy SZKB v kickboxe, posledného v tomto roku.

Konal sa v lučeneckej športovej hale za účasti 169 štartujúcich z 21 klubov a dvoch krajín (Slovenska a Poľska).

Zemplínsky klub tentoraz reprezentovalo len päť bojovníkov, ostatní zverenci trénera Ľuboša Takáča nemohli štartovať kvôli zdravotným problémom.

V Novohrade sa predstavili Emma Sabadošová, Vasiľ Klevľanyk, Matej Hospodár, Martin Petričko a Štefan Gajdoš.

Všetci piati zabojovali a obsadili medailové priečky. Vo svojich zápasoch exceloval Vasiľ Klevľanyk, ktorý obe svoje kategórie – light contact a kick light do 74 kg – jednoznačne vyhral, dokonca v troch zápasoch boli tieto ukončené pred časovým limitom z dôvodu vysokej technickej a bodovej prevahy.

Ďalšie dve zlaté medaily vyhrala Emmka Sabadošová, ktorá súťažila v disciplíne light contact a kick light do 46 kg kadetiek.

Striebro si vybojoval Matej Hospodár v light contact do 69 kg a na bronzových stupienkoch skončili Martin Petričko v kick light do 69 kg a Štefan Gajdoš v light contacte aj kick lighte do 69 kg.