Michalovskí futbalisti viedli o gól, napokon prehrali

Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
TASR|24. sep 2017 o 21:23

Hosťom z Dunajskej Stredy podľahli najtesnejším rozdielom.

MICHALOVCE. Aktívnejšie síce začali hostia, ktorí si hneď v úvode vybojovali tri štandardné situácie, ale otvárací gól padol na druhej strane.

V 11. minúte sa po rohovom kope Božoka najlepšie zorientoval Sulley a hlavou poslal svoje mužstvo do vedenia.

Ghanský útočník mohol skórovať aj o šesť minút neskôr, jeho strelu spoza šestnástky však Macej pokryl.

V 22. minúte podnikli hostia rýchlu kontru, pri Čmelíkovej koncovke skvele zasiahol Kira.

Michalovský brankár sa zaskvel aj v 36. minúte, keď si opäť poradil so strelou aktívneho Čmelíka.

Michalovčania si náskok neudržali, minútu pred koncom prvého polčasu zachytil Carrillovu malú domov Pačinda a ponad Kiru vyrovnal na polčasových 1:1.

Vyrovnať už nedokázali

Aj v druhom polčase sa hral ofenzívny futbal.

V 64. minúte mohol poslať hostí do vedenia striedajúci Divkovič, ktorý sa vyhol ofsajdovej pasci, ale namieril tesne vedľa.

V 51. minúte sa však už tešili z gólu, keď Kira vyboxoval loptu iba k Davisovi a ten ho krížnou strelou prekonal.

Domáci mohli takmer vzápätí vyrovnať, ale Sulleyovu strelu Macej vytlačil na roh.

Tlak domácich v závere zápasu už ovocie v podobe gólu nepriniesol.

Najnebezpečnejšia bola Regáliho strela tesne vedľa.