Trebišovčania s treťou tesnou prehrou v rade

Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|28. aug 2017 o 00:00

Neuspel v Bardejove, všetky góly padli už v prvom dejstve hry.

TREBIŠOV. Tretiu porážku v rade, znovu o jediný gól, zaknihovali v piatok druholigoví futbalisti Slavoja Trebišov.

Na bardejovskej pôde prehrali tesne 1:2, keď im oba góly strelil rodák z Humenného Michal Hamuľak.

Za Slavoj skóroval stopér Dominik Lukáč.

Strelci sa činili iba v prvom polčase, po zmene strán diváci už nevideli žiadny presný zásah.

Trebišovčania sa najbližšie predstavia doma proti Liptovskému Mikulášu (v nedeľu 3. septembra o 17. hodine).

Vedeli, čo ich čaká

Kormidelník žlto-modrých Vladimír Rusnák mladší tesnej porážke na Hornom Šariši skonštatoval:

„Znovu sme nastúpili proti kvalitnému súperovi, ktorý už niekoľko rokov patrí medzi popredné celky druhej ligy. Vedeli sme, čo nás čaká, preto sme sa na neho zodpovedne pripravovali. To, čo sme si pred zápasom povedali, zostalo prvú štvrťhodinu v kabíne. Robili sme hrubé chyby v obrane a domácim sme doslova ponúkli tri vyložené šance, z ktorých jednu aj premenil. Postupne sme vyrovnali nielen hru, ale aj skóre, keď sa po štandardnej situácii presadil Lukáč. V úplnom závere prvého polčasu sme však urobili ďalšiu hrubú chybu v obrane a Hamuľakovi sme ponúkli druhý gól. Podobne ako pred týždňom proti Lokomotíve Košice sme aj teraz inkasovali gól do šatne. Po prestávke sme ovládli stred poľa, no vytvorili sme si iba nejaké pološance, ktoré sme však nedotiahli do konca a vyrovnať sa nám nepodarilo. Domáci hrozili z rýchlych kontier, ale tiež už neskórovali. Zápas sme dohrávali bez vylúčeného stopéra Pavla Šuľáka, ktorý v závere videl po druhej žltej karte aj červenú.“

Bardejov – Trebišov 2:1 (2:1)

Góly: 11. a 43. M. Hamuľak – 36. D. Lukáč.

ŽK: Patarocha, Grohoľ, Szczepanski – D. Lukáč, Pav. Šuľák, Bellás.

ČK: 89. Pav. Šuľák (Trebišov).

Rozhodoval: Šuniar

703 divákov.

PARTIZÁN: Gmitter – V. Andraščík, Berežný, Pangrác-Piter, Belunek – M. Jacko – Patarocha (46. Szczepanski), Grohoľ, Verčimák (46. Ivanko Macej), Gruca (90. Ľalík) – M. Hamuľak.

SLAVOJ: J. Giertl – J. Vajs, D. Lukáč, Pav. Šuľák, Kražel (73. Vojtek) – Ruskovský, P. Kolesár, J. Kolbas, Antonov (63. Maník), Da Silva Junior (75. L. Jacko) – Bellás.

Zvyšné výsledky 5. kola:

Lokomotíva Košice – Komárno 4:1 (0:0), góly: 51. a 68. P. Zajac, 54. a 82. Gáll – 79. Militosjan.

Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – Poprad 0:0.

Žilina B – Skalica 2:0 (1:0), góly: 16. Šušolík, 71. Boženík.

Šamorín – Podbrezová B 0:1 (0:1), gól: 23. S.

Kuc.Liptovský Mikuláš – Inter Bratislava 3:2 (2:2), góly: 41. Otruba, 45. T. Staš, 87. P. Laco – 12. E. Prekop, 20. A. Štrba

Zvolen – Spišská Nová Ves 2:2 (1:1), góly: 28. M. Jackuliak, 59. Bojda – 22. Vitkaj, 63. T. Kubík