Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Pondelok, 23. október, 2017 | Meniny má Alojzia

Futbalové súťaže v zemplínskych okresoch

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína.

Ilustračné.(Zdroj: SITA)

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

26. kolo:
Moravany – Zalužice 4:1 (4:1), góly: Rusinkovič, L. Vajda, Róka, S. Matta – K. Bogár; Zemplínska Široká – Krásnovce 1:1 (1:0), góly: Jacik – Moser; Kusín – Budkovce 0:3 (0:2), góly: D. Lukáč 2, R. Duda; Žbince – Dúbravka 3:4 (1:2), góly: N. Tokár, J. Eštok, Bubeňko – Kurej, P. Talnagi, Katančík, M. Luka; Vyšné Remety – Hatalov 6:3 (3:1), góly: Mihalovič 2, P. Danko 2, Vojček, V. Praščák – M. Baran (11 m), Fiala, Šalacha; Krišovská Liesková – Pavlovce nad Uhom 0:7 (0:2), góly: J. Pado 4, J. Kotľár, L. Forgáč, Kiovský; Palín – Vojany 4:2 (3:1), góly: Mil. Kovalík, Dzurina, Kontuľ, L. Hamšík – B. Szidor, Vančišin.

Tabuľka
1. Pavlovce n/U 26 23 2 1 144:18 71
2. Palín 26 17 2 7 89:34 53
3. Vyšné Remety 26 15 3 8 99:55 48
4. Žbince 26 15 2 9 71:57 47
5. Kriš. Liesková 26 15 1 10 65:50 46
6. Zalužice 26 10 7 9 46:43 37
7. Budkovce 26 11 3 12 52:58 36
8. Hatalov 26 9 7 10 45:69 34
9. Vojany 26 10 3 13 65:69 33
10. Moravany 26 9 2 15 49:70 29
11. Krásnovce 26 7 4 15 53:89 25
12. Zempl. Široká 26 6 6 14 46:79 24
13. Dúbravka 26 8 0 18 36:94 24
14. Kusín 26 4 4 18 27:102 16

VII. liga mužov Východ

18. kolo:
Veľké Revištia B – Zalužice B 4:1, Remetské Hámre – Tibava 3:5, Záhor – Podhoroď 5:1, Koromľa – Ruský Hrabovec 2:2, Porostov – Poruba pod Vihorlatom 1:8.

Tabuľka
1. Zalužice B 18 13 1 4 69:27 40
2. Poruba p/V 18 12 1 5 56:27 37
3. V. Revištia B 18 10 5 3 49:19 35
4. Podhoroď 18 9 3 6 55:36 30
5. Záhor 18 9 0 9 60:36 27
6. R. Hrabovec 18 6 6 6 47:43 24
7. Rem. Hámre 18 7 1 10 44:75 22
8. Tibava 18 5 1 12 34:69 16
9. Porostov 18 4 3 11 25:66 15
10. Koromľa 18 3 3 12 21:62 12
Po skončení sezóny odrátajú Ruskému Hrabovcu 3 body.

VII. liga mužov Západ

22. kolo:
Trhovište – Lesné 3:1, Veľké Kapušany B – Horovce 3:1, Bánovce nad Ondavou – Malčice 6:4, Bracovce – Rakovec nad Ondavou 2:3, Pusté Čemerné – Pozdišovce 4:3, Veľké Slemence – Strážske B 8:4.

Tabuľka
1. Trhovište 22 20 1 1 85:22 61
2. Rakovec n/O 22 17 3 2 78:30 54
3. V. Slemence 22 14 2 5 77:51 44
4. Bracovce 22 12 1 9 50:45 37
5. Pozdišovce 22 10 0 12 63:56 30
6. Strážske B 22 9 2 11 49:70 29
7. Pus. Čemerné 22 8 3 11 50:60 27
8. Malčice 22 7 3 12 67:90 24
9. V. Kapušany B 22 6 4 12 63:76 22
10. Horovce 22 7 1 14 50:67 22
11. Bánovce n/O 22 6 2 14 40:61 20
12. Lesné 22 5 0 17 40:84 15
Po skončení sezóny odrátajú Lesnému 3 body.

VIII. liga mužov

26. kolo:
Iňačovce – Horňa 4:2, Oborín – Stretava 3:3, Lekárovce – Úbrež 0:3, Ložín – voľno, Jastrabie pri Michalovciach – Jovsa 7:0, Beša – Petrovce nad Laborcom B 1:1, Ptrukša – Sobrance B.

Tabuľka
1. Ložín 24 18 3 3 80:39 57
2. Iňačovce 24 18 2 4 74:29 56
3. Jastrabie pri MI 24 16 3 5 72:21 51
4. Petrovce n/L B 24 14 4 6 68:35 46
5. Úbrež 24 12 5 7 82:34 41
6. Oborín 24 9 7 8 55:41 34
7. Beša 24 8 5 11 37:48 29
8. Sobrance B 23 9 2 12 53:73 29
9. Ptrukša 23 7 4 11 36:65 25
10. Stretava 24 7 3 14 34:51 24
11. Horňa 24 7 3 14 37:57 24
12. Lekárovce 24 6 3 15 30:66 21
13. Jovsa 24 1 2 21 12:101 5
Po skončení sezóny odrátajú Beši 6 bodov.

IV. liga dorastencov

26. kolo:
Trhovište – Krásnovce 5:4, Zemplínska Široká – voľno, Petrovce nad Laborcom – Čičarovce 6:2, Žbince – Vinné 13:0, Vyšné Remety – Hatalov 1:1, Lastomír – Pavlovce nad Uhom 5:1, Palín – Pozdišovce 3:0.

Tabuľka
1. Žbince 24 21 2 1 206:26 65
2. Hatalov 24 18 2 4 164:26 56
3. Lastomír 24 17 4 3 112:19 55
4. Pavlovce n/U 24 17 2 5 118:45 53
5. Vyšné Remety 24 12 4 8 90:66 40
6. Petrovce n/L 24 12 3 9 55:77 39
7. Krásnovce 24 12 2 10 92:58 38
8. Trhovište 24 11 1 12 91:121 31
9. Palín 24 8 4 12 59:62 28
10. Pozdišovce 24 5 2 17 36:149 17
11. Vinné 24 4 1 19 23:136 13
12. Zempl. Široká 24 2 2 20 28:130 8
13. Čičarovce 24 2 1 21 30:189 7

V. liga dorastencov Východ

20. kolo:
Kusín – Koromľa 6:1, Porostov – Podhoroď 3:6, Ruský Hrabovec – Veľké Revištia 1:2.

Tabuľka
1. Kusín 20 14 5 1 123:52 47
2. V. Revištia 20 15 1 4 130:33 46
3. R. Hrabovec 20 10 1 9 67:76 31
4. Porostov 20 7 2 11 77:83 23
5. Koromľa 20 5 2 13 61:125 17
6. Podhoroď 20 3 1 16 46:135 7

V. liga dorastencov Stred

20. kolo:
Vojany – Ptrukša 4:1, Záhor – Budkovce 5:3, Krišovská Liesková – Dúbravka 4:1.

Tabuľka
1. Kriš. Liesková 20 16 1 3 117:30 49
2. Vojany 20 15 0 5 116:50 45
3. Dúbravka 20 9 1 10 72:90 28
4. Budkovce 20 8 2 10 68:77 26
5. Záhor 20 6 1 13 57:109 19
6. Ptrukša 20 3 1 16 42:116 10

V. liga dorastencov Západ

18. kolo:
Moravany – Zalužice 8:1, Horovce – Lesné 13:0, Malčice – voľno, Pusté Čemerné – Bánovce nad Ondavou 4:9, Bracovce – voľno.

Tabuľka
1. Moravany 14 13 0 1 81:21 39
2. Horovce 14 10 2 2 66:42 32
3. Bánovce n/O 14 10 1 3 74:26 31
4. Bracovce 14 7 0 7 51:45 21
5. Zalužice 14 5 1 8 22:51 16
6. Malčice 14 4 1 9 40:49 13
7. Lesné 14 4 0 10 31:66 12
8. Pus. Čemerné 14 0 1 13 23:88 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

19. kolo:
Strážske – Sobrance 4:3, Lastomír – Vinné 0:7, Nacina Ves – Topoľany 4:3.
20. kolo:
Sobrance – Nacina Ves 3:4, Topoľany – Lastomír 8:0, Vinné – Strážske 2:1.

Tabuľka
1. Sobrance 20 16 0 4 144:46 48
2. Topoľany 20 14 0 6 129:57 42
3. Strážske 20 13 0 7 79:77 39
4. Nacina Ves 20 9 2 9 76:61 29
5. Vinné 20 5 2 13 31:107 17
6. Lastomír 20 1 0 19 20:131 3

IV. liga žiakov Východ

19. kolo:
Remetské Hámre – Veľké Revištia 3:5, Poruba pod Vihorlatom – Tibava 4:1, Zalužice – Vyšné Remety 4:3.
20. kolo:
Zalužice – Veľké Revištia 2:0, Vyšné Remety – Poruba pod Vihorlatom 1:2, Tibava – Remetské Hámre 13:3.

Tabuľka
1. Zalužice 20 17 1 2 133:28 52
2. Poruba p/V 20 12 3 5 81:24 39
3. Vyšné Remety 20 11 2 7 121:38 35
4. V. Revištia 20 10 2 8 64:64 32
5. Tibava 20 3 3 14 50:127 12
6. Rem. Hámre 20 1 1 18 27:195 4

IV. liga žiakov Západ

21. kolo:
Budkovce – Bracovce 8:2, Trhovište – voľno, Petrovce nad Laborcom – Čičarovce 7:2, Rakovec nad Ondavou – Veľké Slemence.

Tabuľka
1. Trhovište 18 17 0 1 153:17 51
2. Budkovce 18 15 0 3 128:32 45
3. Petrovce n/L 18 12 0 6 76:42 36
4. Bracovce 18 7 2 9 55:78 23
5. Čičarovce 18 4 2 12 29:104 14
6. Rakovec n/O 17 2 2 13 18:101 8
7. V. Slemence 17 2 0 15 8:93 6

III. liga mladších žiakov

19. kolo:
Sobrance – Palín 5:3, Zalužice – Strážske 2:4, Močarany – voľno.
20. kolo:
Sobrance – Strážske 9:2, Palín – Močarany 8:3, Zalužice – voľno.

Tabuľka
1. Sobrance 16 12 1 3 85:39 37
2. Močarany 16 11 1 4 75:41 34
3. Palín 16 5 4 7 57:62 19
4. Strážske 16 4 1 11 40:83 13
5. Zalužice 16 3 3 10 39:71 12

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

26. kolo:
Papín – Belá nad Cirochou 1:2 (0:1), góly: Findrik – Čop 2; Lieskovec – Krásny Brod 2:1 (1:0), góly: Džatko, M. Tkáč – Salak; Nižné Ladičkovce – Dlhé nad Cirochou 2:0 (2:0), góly: Šepeľa, Mažerik (11 m); Koškovce – Ubľa 1:3 (1:1), góly: P. Ferenc – Bindzár 2 (1 z 11 m), D. Hreha; Udavské – Lukačovce 2:1 (1:1), góly: A. Timuľak 2 – Bačovčin; Vyšná Sitnica – Vyšný Hrušov 5:4 (2:1), góly: Malý 3, Palšak, Širý – Naster, M. Sabo, Albičuk, Piroščák (11 m); Borov – Lackovce 4:5 (2:2), góly: Mamaj 3, Kuruc – B. Timuľák 2, Sus 2, Kocik.

Tabuľka
1. Vyšný Hrušov 26 20 3 3 77:31 63
2. Borov 26 14 4 8 69:36 46
3. Belá n/C 26 12 6 8 55:35 42
4. Ubľa 26 12 5 9 50:39 41
5. Dlhé n/C 26 11 7 8 39:35 40
6. Krásny Brod 26 11 3 12 50:55 36
7. N. Ladičkovce 26 11 2 13 60:57 35
8. Lackovce 26 10 3 13 47:65 33
9. Udavské 26 9 6 11 49:68 33
10. Vyšná Sitnica 26 9 4 13 44:54 31
11. Lieskovec 26 8 6 12 40:50 30
12. Koškovce 26 9 3 14 34:48 30
13. Lukačovce 26 9 3 14 46:62 30
14. Papín 26 8 3 15 38:63 27
Po skončení sezóny odrátajú Lackovciam 3 body.

II. trieda mužov

26. kolo:
Ňagov – Uličské Krivé 7:1, Hrubov – Ohradzany 2:4, Brestov – Kolonica 3:1, Hrabovec nad Laborcom – Habura 2:1, Zemplínske Hámre – Nižná Sitnica 4:2, Turcovce – Rokytov pri Humennom 2:1, Zubné – Rovné.

Tabuľka
1. Ohradzany 26 21 3 2 81:24 66
2. Nižná Sitnica 26 17 4 5 74:28 55
3. Zempl. Hámre 26 14 6 6 52:33 48
4. Ňagov 26 14 4 8 65:43 46
5. Brestov 26 13 4 9 49:46 43
6. Rovné 25 13 2 10 65:39 41
7. Zubné 25 12 5 8 54:38 41
8. Habura 26 10 5 11 49:40 35
9. Uličské Krivé 26 9 4 13 49:74 31
10. Turcovce 26 8 6 12 38:48 30
11. Kolonica 26 8 2 16 53:66 26
12. Rokytov pri HE 26 7 5 14 43:75 26
13. Hrabovec n/L 26 8 2 16 35:78 26
14. Hrubov 26 0 2 24 24:99 2
Po skončení sezóny odrátajú Turcovciam 3 body.

III. trieda mužov

20. kolo:
Oľka – Podskalka 2:2, Klenová – voľno, Kochanovce/Brekov B – voľno.

Tabuľka
1. Oľka 12 9 2 1 44:10 29
2. Klenová 12 7 1 4 27:20 22
3. Podskalka 12 4 1 7 23:46 13
4. Kochanovce B 12 2 0 10 14:32 6
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

22. kolo:
Dlhé nad Cirochou – Belá nad Cirochou 3:0, Kochanovce/Brekov – Jasenov B 2:3, Pakostov – voľno, Stakčín – Papín 9:0, Ptičie – Ulič 4:0, Kamenica nad Cirochou – Oľka 3:2.

Tabuľka
1. Kamenica n/C 20 20 0 0 113:26 60
2. Ptičie 20 13 2 5 73:31 41
3. Oľka 20 13 2 5 58:23 41
4. Stakčín 20 12 1 7 61:45 37
5. Pakostov 20 10 3 7 63:46 33
6. Ulič 20 10 2 8 56:41 32
7. Jasenov B 20 8 0 12 57:67 24
8. Belá n/C 20 6 2 12 41:66 20
9. Kochanovce 20 4 2 14 22:64 14
10. Papín 20 4 1 15 26:98 13
11. Dlhé n/C 20 2 1 17 16:79 7
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

II. trieda dorastencov

Dohrávka 16. kola:
Zemplínske Hámre – Košarovce 3:0 kontumačne (hostia na stretnutie nenastúpili).

Tabuľka
1. Zempl. Hámre 6 5 0 1 40:24 15
2. Radvaň n/L 6 4 0 2 39:25 12
3. Koškovce 6 1 1 4 27:35 4
4. Košarovce 6 1 1 4 18:40 4
5. Lieskovec – odstúpil zo súťaže
6. Udavské – odstúpilo zo súťaže
7. Vyš. Sitnica – odstúpila zo súťaže
8. Turcovce – odstúpili zo súťaže

I. trieda žiakov

22. kolo:
Kamenica nad Cirochou – Radvaň nad Laborcom 1:10, Pakostov – voľno, Dlhé nad Cirochou – Belá nad Cirochou 0:2, Kochanovce/Brekov – Jasenov 0:5, Stakčín – Udavské 3:3, Ptičie – Ľubiša 10:2.

Tabuľka
1. Belá n/C 20 18 0 2 149:17 54
2. Pakostov 20 17 0 3 95:19 51
3. Jasenov 20 16 1 3 119:27 49
4. Radvaň n/L 20 11 3 6 60:37 36
5. Ptičie 20 10 3 7 74:48 33
6. Kochanovce 20 7 3 10 42:62 24
7. Udavské 20 6 4 10 56:79 22
8. Dlhé n/C 20 5 3 12 32:79 18
9. Kamenica n/C 20 5 1 14 45:116 16
10. Ľubiša 20 4 2 14 36:99 14
11. Stakčín 20 0 2 18 16:141 2
12. Z. Hámre – odstúpili zo súťaže

II. trieda žiakov

22. kolo:
Ubľa – Hrabovec nad Laborcom 6:2, Habura – voľno, Lackovce – Oľka 0:29, Lieskovec – Ulič 7:7, Košarovce – voľno, Vyšná Sitnica – voľno.

Tabuľka
1. Ubľa 16 14 0 2 102:40 42
2. Ulič 16 12 2 2 170:33 38
3. Habura 16 10 1 5 100:58 31
4. Hrabovec n/L 16 10 1 5 91:54 31
5. Košarovce 16 8 0 8 82:46 24
6. Lieskovec 16 7 1 8 93:113 22
7. Oľka 16 5 2 9 81:122 17
8. V. Sitnica 16 2 0 14 39:118 6
9. Lackovce 16 0 1 15 16:190 1
10. Krásny Brod – odstúpil zo súťaže

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Dvojicu z Humenného obvinili z obchodovania s drogami

Pri prehliadkach u nich našli metamfetamín a marihuanu.

Autom vošiel do poľa, prevrátil stojaci valec

Nehoda sa stala pri Starej Ľubovni. Vodič najskôr ušiel, potom nafúkal.

Všeobecné nemocnice z východu Slovenska tvoria špičku

Inštitút INEKO zverejnil rebríček najlepších nemocníc podľa štyroch ukazovateľov.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Polícia zatkla bývalého šéfa Markízy Pavla Ruska, obvinili ho z objednávky vraždy

V roku 1997 si Rusko údajne objednal vraždu spoločníčky z TV Markíza Sylvie Volzovej.

DOMOV

Chceli ju dať zabiť: Polícia mi oznámila, že za mňa vypísali 20 miliónov korún

Polícia zatkla bývalého šéfa Markízy Pavla Ruska.

EKONOMIKA

Stopnú vydávanie e-podpisov, vypnú elektronické služby

Pozastavili vydávanie podpisových certifikátov.

TV

Obesíme ťa: Kto a prečo chce obesiť Michala Havrana

Šéfredaktorka sa rozpráva s M. Havranom o knihe, ktorá vyjde v utorok.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  3. Trendy udržateľnej architektúry
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  5. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  9. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  10. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 13 128
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 472
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 577
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 141
  5. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 305
  6. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 1 239
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 193
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 995
  9. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 649
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 588

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop