Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

Futbalové súťaže v zemplínskych okresoch

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína.

Ilustračné.(Zdroj: SITA)

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

24. kolo:
Vojany – Pavlovce nad Uhom 1:5 (0:2), góly: Szidor – J. Kotľár 3, J. Pado 2; Palín – Hatalov 9:0 (7:0), góly: Kontuľ 3, Hrabík 3, Frantál, Ondočík, T. Egry; Moravany – Zemplínska Široká 2:3 (0:1), góly: J. Hanko, M. Béreš – P. Doboš 2, Jacik; Kusín – Zalužice 2:2 (2:1), góly: D. Mati, P. Kotlár – M. Apiar 2 (1 z 11 m); Žbince – Krásnovce 1:1 (0:0), góly: J. Bodnár – Moser; Vyšné Remety – Budkovce 3:1 (2:0), góly: Peťo, P. Danko, V. Praščák; Krišovská Liesková – Dúbravka 3:0 (2:0), góly: A. Jakub 2, Havryliv.

Tabuľka
1. Pavlovce n/U 24 22 1 1 137:18 67
2. Palín 24 16 1 7 85:32 49
3. Žbince 24 15 2 7 67:51 47
4. Kriš. Liesková 24 15 1 8 65:42 46
5. Vyšné Remety 24 13 3 8 82:50 42
6. Zalužice 24 9 7 8 37:36 34
7. Hatalov 24 8 7 9 41:63 31
8. Vojany 24 9 3 12 59:63 30
9. Budkovce 24 9 3 12 47:57 30
10. Moravany 24 8 2 14 43:65 26
11. Zempl. Široká 24 6 5 13 42:70 23
12. Krásnovce 24 6 3 15 46:88 21
13. Dúbravka 24 7 0 17 30:80 21
14. Kusín 24 4 4 16 27:93 16

VII. liga mužov Východ

15. kolo:
Podhoroď – Poruba pod Vihorlatom 3:0 kontumačne (pôvodne 1:1 nedohrané, hostia predčasne opustili hraciu plochu).

16. kolo:
Poruba pod Vihorlatom – Ruský Hrabovec 5:1, Záhor – Zalužice B 4:1, Veľké Revištia B – Remetské Hámre 10:0, Koromľa – Tibava 2:3, Porostov – Podhoroď 3:0.

Tabuľka
1. Zalužice B 16 12 1 3 60:23 37
2. V. Revištia B 16 9 5 2 45:17 32
3. Poruba p/V 16 10 1 5 47:26 31
4. Podhoroď 16 8 3 5 42:30 27
5. Záhor 16 8 0 8 54:31 24
6. Rem. Hámre 16 7 1 8 41:62 22
7. R. Hrabovec 16 5 5 6 39:41 20
8. Porostov 16 4 3 9 24:52 15
9. Koromľa 16 3 2 11 18:48 11
10. Tibava 16 3 1 12 25:65 10
Po skončení sezóny odrátajú Ruskému Hrabovcu 3 body.

VII. liga mužov Západ

20. kolo:
Bracovce – Lesné 2:1, Strážske B – Pozdišovce 1:6, Veľké Kapušany B – Trhovište 2:9, Bánovce nad Ondavou – Horovce 1:2, Pusté Čemerné – Malčice 6:3, Veľké Slemence – Rakovec nad Ondavou 3:3.

Tabuľka
1. Trhovište 20 18 1 1 73:19 55
2. Rakovec n/O 20 16 2 2 72:25 50
3. V. Slemence 20 13 2 4 69:39 41
4. Bracovce 20 12 1 7 47:37 37
5. Pozdišovce 20 9 0 11 52:52 27
6. Strážske B 20 8 2 10 43:61 26
7. Pus. Čemerné 20 7 2 11 43:54 23
8. Horovce 20 7 1 12 47:55 22
9. Malčice 20 6 3 11 57:79 21
10. V. Kapušany B 20 5 4 11 59:73 19
11. Bánovce n/O 20 5 2 13 30:49 17
12. Lesné 20 4 0 16 32:81 12
Po skončení sezóny odrátajú Lesnému 3 body.

VIII. liga mužov

24. kolo:
Ptrukša – Stretava 2:1, Iňačovce – Oborín 5:2, Lekárovce – Horňa 3:2, Ložín – Úbrež 3:1, Jastrabie pri Michalovciach – Sobrance B 3:0, Beša – voľno, Petrovce nad Laborcom B – Jovsa 6:0.

Tabuľka
1. Ložín 23 18 2 3 75:34 56
2. Iňačovce 22 16 2 4 67:25 50
3. Jastrabie pri MI 23 15 3 5 55:21 48
4. Petrovce n/L B 22 14 3 5 65:31 45
5. Úbrež 22 10 5 7 67:34 35
6. Oborín 22 9 5 8 51:37 32
7. Sobrance B 22 9 1 12 48:68 28
8. Beša 22 7 4 11 32:47 25
9. Ptrukša 22 7 4 11 36:53 25
10. Horňa 22 7 2 13 34:52 23
11. Lekárovce 22 6 3 13 29:57 21
12. Stretava 22 6 2 14 25:47 20
13. Jovsa 22 1 2 19 12:90 5
Po skončení sezóny odrátajú Beši 6 bodov.

IV. liga dorastencov

24. kolo:
Petrovce nad Laborcom – Zemplínska Široká 2:2, Žbince – Krásnovce 10:2, Vyšné Remety – Čičarovce 30:1, Lastomír – Vinné 9:0, Palín – Hatalov 2:4, Trhovište – voľno, Pozdišovce – Pavlovce nad Uhom 0:2.

Tabuľka
1. Žbince 22 19 2 1 182:26 59
2. Hatalov 22 17 1 4 160:23 52
3. Lastomír 22 16 4 2 105:15 52
4. Pavlovce n/U 22 17 1 4 115:38 52
5. Krásnovce 22 12 2 8 86:50 38
6. Vyšné Remety 22 11 3 8 82:65 36
7. Petrovce n/L 22 10 3 9 46:73 33
8. Trhovište 22 9 1 12 83:115 28
9. Palín 22 7 3 12 54:60 24
10. Pozdišovce 23 5 2 16 36:146 17
11. Vinné 22 4 1 17 23:116 13
12. Zempl. Široká 23 2 2 19 26:127 8
13. Čičarovce 22 2 1 19 28:172 7

V. liga dorastencov Východ

18. kolo:
Kusín – Porostov 4:1, Ruský Hrabovec – Koromľa 3:1, Veľké Revištia – Podhoroď 5:0.

Tabuľka
1. Kusín 18 13 4 1 116:50 43
2. V. Revištia 18 14 0 4 127:31 42
3. R. Hrabovec 18 9 1 8 54:73 28
4. Porostov 18 7 1 10 73:76 22
5. Koromľa 18 5 1 12 59:118 16
6. Podhoroď 18 2 1 15 39:120 4

V. liga dorastencov Stred

18. kolo:
Vojany – Záhor 10:2, Krišovská Liesková – Ptrukša 13:2, Dúbravka – Budkovce 6:6.

Tabuľka
1. Kriš. Liesková 18 14 1 3 109:28 43
2. Vojany 18 13 0 5 107:49 39
3. Dúbravka 18 9 1 8 71:81 28
4. Budkovce 18 8 2 8 64:68 26
5. Záhor 18 5 1 12 51:101 16
6. Ptrukša 18 2 1 15 36:111 7

V. liga dorastencov Západ

16. kolo:
Bracovce – Lesné 6:1, Moravany – Horovce 12:2, Zalužice – voľno, Pusté Čemerné – Malčice 2:7, Bánovce nad Ondavou – voľno.

Tabuľka
1. Moravany 12 11 0 1 72:20 33
2. Bánovce n/O 12 9 1 2 65:21 28
3. Horovce 12 9 1 2 49:38 28
4. Bracovce 13 7 0 6 50:41 21
5. Zalužice 12 5 0 7 17:39 15
6. Lesné 13 4 0 9 31:53 12
7. Malčice 13 3 1 9 36:48 10
8. Pus. Čemerné 13 0 1 12 19:79 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

17. kolo:
Lastomír – Sobrance 2:8, Nacina Ves – Strážske 3:2, Topoľany – Vinné 10:0.

Tabuľka
1. Sobrance 17 15 0 2 133:36 45
2. Topoľany 17 13 0 4 116:48 39
3. Strážske 17 11 0 6 60:72 33
4. Nacina Ves 17 7 1 9 67:54 22
5. Vinné 17 3 1 13 21:105 10
6. Lastomír 17 1 0 16 20:102 3

IV. liga žiakov Východ

17. kolo:
Vyšné Remety – Tibava 8:1, Poruba pod Vihorlatom – Veľké Revištia 8:1, Zalužice – Remetské Hámre 14:0.

Tabuľka
1. Zalužice 17 14 1 2 123:24 43
2. Vyšné Remety 17 10 2 5 109:30 32
3. Poruba p/V 17 9 3 5 66:21 30
4. V. Revištia 17 9 2 6 57:51 29
5. Tibava 17 2 3 12 35:116 9
6. Rem. Hámre 17 1 1 15 20:168 4

IV. liga žiakov Západ

19. kolo:
Trhovište – Veľké Slemence 15:0, Bracovce – voľno, Budkovce – Čičarovce 10:0, Rakovec nad Ondavou – Petrovce nad Laborcom 2:3.

Tabuľka
1. Trhovište 17 16 0 1 143:17 48
2. Budkovce 16 13 0 3 117:30 39
3. Petrovce n/L 17 11 0 6 69:40 33
4. Bracovce 16 7 2 7 53:60 23
5. Čičarovce 16 4 1 11 26:96 13
6. Rakovec n/O 16 2 1 13 17:100 7
7. V. Slemence 16 2 0 14 8:90 6

III. liga mladších žiakov

17. kolo:
Zalužice – Močarany 2:4, Strážske – Palín 2:6, Sobrance – voľno.

Tabuľka
1. Močarany 14 11 1 2 68:26 34
2. Sobrance 13 9 1 3 64:30 28
3. Palín 13 4 4 5 41:48 16
4. Strážske 14 3 1 10 34:72 10
5. Zalužice 14 2 3 9 31:62 9

ObFZ TREBIŠOV

VI. liga mužov Sever

22. kolo:
Zemplínska Teplica – Slivník 5:1 (3:1), góly: Mačura 3 (1 z 11 m), Timčo, Malčický – Rabatin; Vojčice – voľno; Zemplínske Hradište – Nižný Žipov 2:0 (2:0), góly: R. Veľk, S. Ščúr; Nový Ruskov – Veľaty 2:1 (2:1), góly: Bažalik, B. Švec – vlastný Bujňák; Zemplínske Jastrabie – Úpor 0:8 (0:3), góly: M. Rugolský 3, M. Ceperko 2, M. Tokár, R. Balog, Baňacký; Plechotice – Trebišov B.

Tabuľka
1. Úpor 20 15 3 2 76:16 48
2. Zempl. Teplica 20 14 3 3 53:20 45
3. Vojčice 20 11 5 4 53:27 38
4. Zempl. Hradište 20 11 4 5 34:38 37
5. Nižný Žipov 20 10 2 8 40:32 32
6. Slivník 20 8 6 6 33:35 30
7. Nový Ruskov 20 7 1 12 36:50 22
8. Plechotice 19 5 3 11 32:43 18
9. Zempl. Jastrabie 20 5 2 13 37:60 17
10. Veľaty 20 4 2 14 35:60 14
11. Trebišov B 19 3 1 15 20:68 10
12. Roma Sečovce – vylúčená zo súťaže
Po skončení sezóny odrátajú Trebišovu B a Veľatom po 3 body.

VI. liga mužov Juh

Doplnené výsledky 17. kola:
Boťany – Biel 3:0 (1:0), góly: Kun, Jurovský, Krajlík; Veľký Kamenec – Somotor 6:0 (2:0), góly: N. Nagy 2, Furik, Z. Bodnár, Šinai, A. Bodnár (11 m).

18. kolo:
Tŕňa – Veľký Kamenec 7:0 (4:0), góly: Varanai, J. Petrík, S. Horňák, M. Kavčák, D. Balog, Šandor (11 m), P. Albert; Malý Horeš – Slovenské Nové Mesto 10:0 (4:0), góly: Š. Kendi 4, P. Bacskai 3, N. Horňák, Bók, Papp; Leles – Boťany 3:0 (2:0), góly: I. Balogh 2, M. Kasič; Biel – Malý Kamenec 3:3 (2:3), góly: Kássa 2, Pataki – A. Szabó 3; Somotor – Svätuše.

Tabuľka
1. Malý Horeš 18 16 1 1 80:14 49
2. Boťany 18 11 4 3 63:25 37
3. Tŕňa 18 12 2 4 73:25 38
4. Svätuše 17 11 3 3 58:32 36
5. Leles 18 7 1 10 35:38 22
6. Biel 18 6 3 9 30:48 21
7. Slov. N. Mesto 18 5 2 11 27:49 17
8. Somotor 17 5 0 12 23:84 15
9. V. Kamenec 18 3 2 13 23:47 11
10. M. Kamenec 18 3 2 13 27:77 11
Po skončení sezóny odrátajú Boťanom a Slovenskému Novému Mestu po 3 body.

Víťazi oboch skupín VI. ligy mužov – FK Tatran Úpor a TJ Družstevník Malý Horeš – odohrajú v nedeľu 11. júna o 17. hodine na štadióne Slavoja Trebišov kvalifikačné stretnutie o majstra ObFZ Trebišov a tiež aj o miestenku v V. lige Zemplínskej.

VII. liga mužov

Dohrávka 5. kola:
Slavoj Sečovce – Kuzmice 3:0 kontumačne (pôvodne 2:1 nedohrané, hostia predčasne opustili hraciu plochu).

19. kolo:
Kysta – Kuzmice 4:6, Dargov – Hraň 6:2, Slavoj Sečovce – voľno.

Tabuľka
1. Dargov 16 14 1 1 73:22 43
2. Slavoj Sečovce 15 8 0 7 41:57 24
3. Kuzmice 15 6 1 8 29:36 19
4. Kysta 15 5 1 9 31:47 16
5. Hraň 15 3 1 11 35:47 10
Po skončení sezóny odrátajú Slavoju Sečovce 3 body.

IV. liga dorastencov

Kvalifikačné stretnutie o majstra okresu U19:
Vojčice – Malý Horeš 2:1 (1:0), góly: T. Tancoš, Hvasta – Bók.
Dorastenci OFK Vojčice sa stali majstrami ObFZ Trebišov v tejto kategórii.

III. liga žiakov

Kvalifikačné stretnutie o majstra okresu U17:
Michaľany – Borša 5:1 (3:1), góly: S. Tóth 3, D. Tokár 2 – S. Kavčák.
Žiaci FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany sa stali majstrami ObFZ Trebišov v tejto kategórii.
Obe kvalifikačné stretnutia sa hrali na neutrálnej pôde v Malej Tŕni.

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

24. kolo:
Papín – Lieskovec 0:4 (0:1), góly: R. Tabaka 2 (1 z 11 m), Džatko, Hodor; Nižné Ladičkovce – Belá nad Cirochou 1:0 (1:0), gól: Mažerik (11 m); Koškovce – Krásny Brod 4:1 (1:1), góly: P. Ferenc 2, D. Haluška, Benec – Jačisko; Udavské – Dlhé nad Cirochou 1:1 (1:0), góly: L. Nazad – M. Čopik; Vyšná Sitnica – Ubľa 2:1 (0:0), góly: Kušnír, Malý – Bindzár; Borov – Lukačovce 5:1 (2:1), góly: I. Černega 3, Kuruc, Mamaj (11 m) – Ondáč; Lackovce – Vyšný Hrušov 4:2 (1:1), góly: Škumanič 3, Gergeľ – Naster, M. Sabo.

Tabuľka
1. Vyšný Hrušov 24 19 3 2 71:26 60
2. Borov 24 14 4 6 65:29 46
3. Ubľa 24 11 5 8 47:37 38
4. Dlhé n/C 24 10 7 7 37:33 37
5. Belá n/C 24 10 6 8 48:33 36
6. Krásny Brod 24 10 3 11 47:53 33
7. N. Ladičkovce 24 10 2 12 58:55 32
8. Koškovce 24 9 3 12 33:43 30
9. Vyšná Sitnica 24 8 4 12 35:45 28
10. Lieskovec 24 7 6 11 37:44 27
11. Lukačovce 24 8 3 13 40:56 27
12. Udavské 24 7 6 11 46:67 27
13. Papín 24 8 3 13 36:58 27
14. Lackovce 24 8 3 13 39:60 27
Po skončení sezóny odrátajú Lackovciam 3 body.

II. trieda mužov

24. kolo:
Brestov – Ňagov 2:3, Hrabovec nad Laborcom – Kolonica 4:3, Zemplínske Hámre – Uličské Krivé 5:0, Turcovce – Nižná Sitnica 0:2, Hrubov – Rovné 0:6, Ohradzany – Rokytov pri Humennom 5:0, Zubné – Habura 2:0.

Tabuľka
1. Ohradzany 24 19 3 2 70:21 60
2. Nižná Sitnica 24 16 4 4 67:24 52
3. Ňagov 24 13 4 7 56:37 43
4. Zempl. Hámre 24 12 6 6 47:31 42
5. Zubné 24 12 5 7 54:33 41
6. Brestov 24 12 4 8 45:38 40
7. Rovné 24 12 2 10 62:38 38
8. Habura 24 10 5 9 48:37 35
9. Uličské Krivé 24 8 4 12 45:67 28
10. Turcovce 24 7 6 11 35:44 27
11. Kolonica 24 7 2 15 47:61 23
12. Rokytov pri HE 24 6 5 13 40:72 23
13. Hrabovec n/L 24 7 2 15 33:74 23
14. Hrubov 24 0 2 22 21:93 2
Po skončení sezóny odrátajú Turcovciam 3 body.

III. trieda mužov

Dohrávka 14. kola:
Oľka – Kochanovce/Brekov 3:0 kontumačne (hostia na stretnutie nepricestovali).

18. kolo:
Oľka – Klenová 3:0, Kochanovce/Brekov B – Podskalka 3:6.

Tabuľka
1. Oľka 10 8 1 1 38:8 25
2. Klenová 12 7 1 4 27:20 22
3. Podskalka 11 4 0 7 21:44 12
4. Kochanovce B 11 2 0 9 14:28 6
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

20. kolo:
Kamenica nad Cirochou – Pakostov 7:3, Dlhé nad Cirochou – voľno, Kochanovce/Brekov – Belá nad Cirochou 1:0, Ptičie – Jasenov B 7:2, Ulič – Papín 10:0, Stakčín – Oľka.

Tabuľka
1. Kamenica n/C 17 17 0 0 95:22 51
2. Oľka 17 13 1 3 53:14 40
3. Ptičie 18 12 2 4 68:26 38
4. Ulič 19 10 2 7 56:37 32
5. Pakostov 19 10 2 7 61:44 32
6. Stakčín 17 9 1 7 46:43 28
7. Jasenov B 18 7 0 11 52:62 21
8. Belá n/C 18 6 2 10 40:55 20
9. Kochanovce 17 4 1 12 16:51 13
10. Papín 18 3 1 14 21:88 10
11. Dlhé n/C 18 1 0 17 11:77 3
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

II. trieda dorastencov

20. kolo:
Košarovce – Koškovce 2:0, Zemplínske Hámre – voľno, Radvaň nad Laborcom – voľno.

Tabuľka
1. Zempl. Hámre 5 4 0 1 37:24 12
2. Radvaň n/L 5 3 0 2 25:21 9
3. Koškovce 6 1 1 4 27:35 4
4. Košarovce 4 1 1 2 14:23 4
5. Lieskovec – odstúpil zo súťaže
6. Udavské – odstúpil zo súťaže
7. Vyš. Sitnica – odstúpila zo súťaže
8. Turcovce – odstúpili zo súťaže

I. trieda žiakov

Dohrávka 19. kola:
Jasenov – Ľubiša 11:0.

20. kolo:
Kamenica nad Cirochou – Pakostov 0:8, Zemplínske Hámre – Dlhé nad Cirochou 1:14, Kochanovce/Brekov – Belá nad Cirochou 2:7, Stakčín – Radvaň nad Laborcom 0:12, Ptičie – Jasenov 0:4, Ľubiša – Udavské 5:5.

Tabuľka
1. Belá n/C 20 18 0 2 149:15 54
2. Pakostov 20 17 0 3 99:19 51
3. Jasenov 20 16 1 3 123:27 49
4. Radvaň n/L 20 11 3 6 57:36 36
5. Ptičie 20 11 2 7 74:44 35
6. Kochanovce 20 9 3 8 61:55 30
7. Dlhé n/C 20 7 3 10 52:71 24
8. Udavské 19 7 2 10 63:74 23
9. Kamenica n/C 20 7 1 12 51:93 22
10. Ľubiša 20 5 2 13 42:90 17
11. Z. Hámre 19 3 0 16 15:130 9
12. Stakčín 20 0 1 19 15:137 1

II. trieda žiakov

20. kolo:
Lackovce – Habura 2:10, Ubľa – voľno, Košarovce – Hrabovec nad Laborcom 0:7, Ulič – voľno, Vyšná Sitnica – Oľka 1:10, Lieskovec – voľno.

Tabuľka
1. Ulič 15 12 1 2 163:26 37
2. Ubľa 14 12 0 2 90:38 36
3. Habura 15 10 1 4 100:52 31
4. Hrabovec n/L 14 9 1 4 78:48 28
5. Košarovce 15 7 0 8 66:46 21
6. Lieskovec 15 7 0 8 86:106 21
7. Oľka 14 4 2 8 52:106 14
8. V. Sitnica 16 2 0 14 39:118 6
9. Lackovce 14 0 1 13 16:150 1
10. Krásny Brod – odstúpil zo súťaže

ZFL

Zemplínska futbalová liga

4. kolo:
Hankovce – Baškovce 1:1 (0:1), góly: M. Harvila – P. Kuľha; Topoľovka – Voľa 1:3 (1:0), góly: M. Kram – P. Dunaj 2, F. Forint; Závadka – voľno.

Tabuľka
1. Voľa 4 3 0 1 8:8 9
2. Hankovce 3 2 1 0 11:5 7
3. Baškovce 3 1 1 1 10:4 4
4. Závadka 3 1 0 2 5:11 3
5. Topoľovka 3 0 0 3 3:9 0

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Na Tatranskom ľadovom dóme sa pracujú aj sochári zo Španielska

Umelci na Hrebienku spracovali už polovicu ľadu, tento rok to majú náročnejšie

Jaurová o Kulturparku: Bolo jasné, že môžu nastať problémy

Upozorňovala, že december 2012 nemusí byť reálny.

Most cez Ružín by mali otvoriť v nedeľu 10. decembra ráno

Riaditeľ úradu KSK má pre motoristov dobrú správu.

Súkromný dom smútku v Košiciach nakoniec bude

Odvolanie úrad zamietol, zázemie už stojí.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

DOMOV

Maďarič má končiť vo vedení Smeru

Maďarič vraj s abdikíciou nebude čakať ani na stranícky snem.

NITRA

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti srbským brigádnikom

Zamestnanci poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 403
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 284
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 525
  4. Eilat: Slnko, teplo a zábava 3 933
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 325
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 081
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 168
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 720
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 644
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 429

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop