Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Sobota, 19. august, 2017 | Meniny má Lýdia

Futbalové súťaže v zemplínskych okresoch

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína.

(Zdroj: Ilustračné - Peter Podolinský)

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

23. kolo:

Zemplínska Široká – Kusín 6:2 (4:1), góly: J. Čičák 2, R. Gaľa, O. Pallai, P. Doboš, M. Hvozdík – D. Mati 2; Zalužice – Žbince 4:0 (1:0), góly: T. Janičina, Timočko, K. Bogár, M. Apiar; Pavlovce nad Uhom – Moravany 6:1 (2:0), góly: J. Pado 2, L. Forgáč, Surmaj, J. Tokár, R. Novák (11 m) – Rusinkovič; Hatalov – Vojany 5:0 (3:0), góly: Hardik (11 m), D. Kanči, Fiala, Šalacha, vlastný Popália; Dúbravka – Palín 3:2 (2:2), góly: Marek Seman, T. Šamudovský, M. Luka – Hrabík, B. Michalík; Budkovce – Krišovská Liesková 3:0 (0:0), góly: R. Duda 2, T. Jacko; Krásnovce – Vyšné Remety 0:1 (0:0), gól: Mihalovič.

Tabuľka

1. Pavlovce n/U 23 21 1 1 132:17 64
2. Palín 23 15 1 7 76:32 46
3. Žbince 23 15 1 7 66:50 46
4. Kriš. Liesková 23 14 1 8 62:42 43
5. Vyšné Remety 23 12 3 8 79:49 39
6. Zalužice 23 9 6 8 35:34 33
7. Hatalov 23 8 7 8 41:54 31
8. Vojany 23 9 3 11 58:58 30
9. Budkovce 23 9 3 11 46:54 30
10. Moravany 23 8 2 13 41:62 26
11. Dúbravka 23 7 0 16 30:77 21
12. Zempl. Široká 23 5 5 13 39:68 20
13. Krásnovce 23 6 2 15 45:87 20
14. Kusín 23 4 3 16 25:91 15

VII. liga mužov Východ

15. kolo:

Zalužice B – Koromľa 10:0, Remetské Hámre – Záhor 3:1, Ruský Hrabovec – Veľké Revištia B 1:1, Podhoroď – Poruba pod Vihorlatom 1:1, Tibava – Porostov 2:3.

Tabuľka

1. Zalužice B 15 12 1 2 59:19 37
2. Poruba p/V 15 9 2 4 43:23 29
3. V. Revištia B 15 8 5 2 35:17 29
4. Podhoroď 15 7 4 4 40:28 25
5. Rem. Hámre 15 7 1 7 41:52 22
6. Záhor 15 7 0 8 50:30 21
7. R. Hrabovec 15 5 5 5 38:36 20
8. Porostov 15 3 3 9 21:52 12
9. Koromľa 15 3 2 10 16:45 11
10. Tibava 15 2 1 12 22:63 7
Po skončení sezóny odrátajú Ruskému Hrabovcu 3 body.

VII. liga mužov Západ

19. kolo:

Trhovište – Bánovce nad Ondavou 4:1, Pozdišovce – Veľké Kapušany B 5:1, Rakovec nad Ondavou – Strážske B 5:0, Horovce – Bracovce 6:1, Lesné – Pusté Čemerné 5:4, Malčice – Veľké Slemence 7:4.

Tabuľka

1. Trhovište 19 17 1 1 64:17 52
2. Rakovec n/O 19 16 1 2 69:22 49
3. V. Slemence 19 13 1 4 66:36 40
4. Bracovce 19 11 1 7 45:36 34
5. Strážske B 19 8 2 9 42:55 26
6. Pozdišovce 19 8 0 11 46:51 24
7. Malčice 19 6 3 10 54:73 21
8. Pus. Čemerné 19 6 2 11 37:51 20
9. V. Kapušany B 19 5 4 10 57:64 19
10. Horovce 19 6 1 12 45:54 19
11. Bánovce n/O 19 5 2 12 29:47 17
12. Lesné 19 4 0 15 31:79 12
Po skončení sezóny odrátajú Lesnému 3 body.

VIII. liga mužov

23. kolo:

Sobrance B – Beša 3:0, Oborín – Lekárovce 4:0, Jovsa – Iňačovce 0:3, Úbrež – Jastrabie pri Michalovciach 2:2, Petrovce nad Laborcom B – voľno, Stretava – Ložín 1:4, Horňa – Ptrukša 1:0.

Tabuľka

1. Ložín 22 17 2 3 72:33 53
2. Iňačovce 21 15 2 4 62:23 47
3. Jastrabie pri MI 22 14 3 5 52:21 45
4. Petrovce n/L B 21 13 3 5 59:31 42
5. Úbrež 21 10 5 6 66:31 35
6. Oborín 21 9 5 7 49:32 32
7. Sobrance B 21 9 1 11 48:65 28
8. Beša 22 7 4 11 32:47 25
9. Horňa 21 7 2 12 32:49 23
10. Ptrukša 21 6 4 11 34:52 22
11. Stretava 21 6 2 13 24:45 20
12. Lekárovce 21 5 3 13 26:55 18
13. Jovsa 21 1 2 18 12:84 5
Po skončení sezóny odrátajú Beši 6 bodov.

IV. liga dorastencov

23. kolo:

Petrovce nad Laborcom – Trhovište 3:0, Hatalov – Pozdišovce 17:1, Pavlovce nad Uhom – voľno, Vinné – Palín 1:0, Čičarovce – Lastomír 0:5, Krásnovce – Vyšné Remety 1:2, Zemplínska Široká – Žbince 3:13.

Tabuľka

1. Žbince 21 18 2 1 173:24 56
2. Hatalov 21 16 1 4 156:21 49
3. Lastomír 21 15 4 2 96:15 49
4. Pavlovce n/U 21 16 1 4 113:38 49
5. Krásnovce 21 12 2 7 84:40 38
6. Vyšné Remety 21 10 3 8 52:64 33
7. Petrovce n/L 21 10 2 9 44:70 32
8. Trhovište 22 9 1 12 82:115 28
9. Palín 21 7 3 11 52:56 24
10. Pozdišovce 22 5 2 15 36:144 17
11. Vinné 21 4 1 16 23:107 13
12. Zempl. Široká 22 2 1 19 24:126 7
13. Čičarovce 21 2 1 18 27:142 7

V. liga dorastencov Východ

17. kolo:

Podhoroď – Kusín 5:9, Porostov – Ruský Hrabovec 3:8, Koromľa – Veľké Revištia 1:7.

Tabuľka

1. Kusín 17 12 4 1 112:49 40
2. V. Revištia 17 13 0 4 122:31 39
3. R. Hrabovec 17 8 1 8 51:72 25
4. Porostov 17 7 1 9 72:72 22
5. Koromľa 17 5 1 11 58:115 16
6. Podhoroď 17 2 1 14 39:115 4

V. liga dorastencov Stred

17. kolo:

Budkovce – Vojany 1:6, Ptrukša – Dúbravka 3:1, Záhor – Krišovská Liesková 3:3.

Tabuľka

1. Kriš. Liesková 17 13 1 3 96:26 40
2. Vojany 17 12 0 5 97:47 36
3. Dúbravka 17 9 0 8 65:75 27
4. Budkovce 17 8 1 8 58:62 25
5. Záhor 17 5 1 11 49:91 16
6. Ptrukša 17 2 1 14 34:98 7

V. liga dorastencov Západ

15. kolo:

Malčice – Bánovce nad Ondavou 3:5, Moravany – voľno, Zalužice – Bracovce 3:2, Lesné – Pusté Čemerné 4:0, Horovce – voľno.

Tabuľka

1. Moravany 11 10 0 1 60:18 30
2. Bánovce n/O 12 9 1 2 65:21 28
3. Horovce 11 9 1 1 47:26 28
4. Bracovce 12 6 0 6 44:40 18
5. Zalužice 12 5 0 7 17:39 15
6. Lesné 12 4 0 8 30:47 12
7. Malčice 12 2 1 9 29:46 7
8. Pus. Čemerné 12 0 1 11 17:72 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

16. kolo:

Sobrance – Vinné 10:3, Lastomír – Nacina Ves 0:10, Strážske – Topoľany 1:10.

Tabuľka

1. Sobrance 16 14 0 2 125:34 42
2. Topoľany 16 12 0 4 106:48 36
3. Strážske 16 11 0 5 58:69 33
4. Nacina Ves 16 6 1 9 64:52 19
5. Vinné 16 3 1 12 21:95 10
6. Lastomír 16 1 0 15 18:94 3

IV. liga žiakov Východ

16. kolo:

Veľké Revištia – Tibava 7:0, Remetské Hámre – Vyšné Remety 1:15, Poruba pod Vihorlatom – Zalužice 4:2.

Tabuľka

1. Zalužice 16 13 1 2 109:24 40
2. Vyšné Remety 16 9 2 5 101:29 29
3. V. Revištia 16 9 2 5 56:43 29
4. Poruba p/V 16 8 3 5 58:20 27
5. Tibava 16 2 3 11 34:108 9
6. Rem. Hámre 16 1 1 14 20:154 4

IV. liga žiakov Západ

Dohrávka 17. kola:

Bracovce – Čičarovce 9:1.

18. kolo:

Petrovce nad Laborcom – Budkovce 4:0, Čičarovce – Trhovište 1:13, Veľké Slemence – Bracovce 1:3, Rakovec nad Ondavou – voľno.

Tabuľka

1. Trhovište 16 15 0 1 128:17 45
2. Budkovce 15 12 0 3 107:30 36
3. Petrovce n/L 16 10 0 6 66:38 30
4. Bracovce 16 7 2 7 53:60 23
5. Čičarovce 15 4 1 10 26:86 13
6. Rakovec n/O 15 2 1 12 15:97 7
7. V. Slemence 15 2 0 13 8:75 6

III. liga mladších žiakov

16. kolo:

Sobrance – Zalužice 8:4, Močarany – Strážske 11:2, Palín – voľno.

Tabuľka

1. Močarany 13 10 1 2 64:24 31
2. Sobrance 13 9 1 3 64:30 28
3. Palín 12 3 4 5 35:46 13
4. Strážske 13 3 1 9 32:66 10
5. Zalužice 13 2 3 8 29:58 9

ObFZ TREBIŠOV

VI. liga mužov Sever

Dohrávka 18. kola:

Zemplínska Teplica – Zemplínske Hradište 0:1 (0:0), gól: Uhrin.

20. kolo:

Zemplínska Teplica – Vojčice 0:3 kontumačne (pôvodne 1:2 nedohrané, pre inzultáciu rozhodcu).

21. kolo:

Veľaty – Zemplínske Jastrabie 4:0 (1:0), góly: Martin Elek 3, Grufík; Trebišov B – Nový Ruskov 4:1 (1:0), góly: T. Mráz 2, Tipan, J. Paľovčík – D. Staš; Plechotice – Nižný Žipov 2:1 (1:1), góly: M. Rusnák, Zubko – Š. Oláh; Zemplínske Hradište – voľno; Slivník – Vojčice 3:2 (2:1), góly: Ninač, L. Vaško, Imričko – Obrin, Plávka; Úpor – Zemplínska Teplica 2:2 (1:2), góly: Kovalčin 2 – Malčický, Mačura.

Tabuľka

1. Úpor 19 14 3 2 68:16 45
2. Zempl. Teplica 19 13 3 3 48:19 42
3. Vojčice 20 11 5 4 53:27 38
4. Zempl. Hradište 19 10 4 5 32:38 34
5. Nižný Žipov 19 10 2 7 40:30 32
6. Slivník 19 8 6 5 32:30 30
7. Nový Ruskov 19 6 1 12 34:49 19
8. Plechotice 19 5 3 11 32:43 18
9. Zempl. Jastrabie 19 5 2 12 37:52 17
10. Veľaty 19 4 2 13 34:58 14
11. Trebišov B 19 3 1 15 20:68 10
12. Roma Sečovce – vylúčená zo súťaže
Po skončení sezóny odrátajú Trebišovu B a Veľatom po 3 body.

VI. liga mužov Juh

17. kolo:

Malý Kamenec – Tŕňa 0:9 (0:3), góly: J. Smetanka 3, Torkos 2, D. Balog 2, M. Kavčák, Varanai; Slovenské Nové Mesto – Leles 1:2 (1:1), góly: L. Fedor – M. Balogh, M. Kasič; Svätuše – Malý Horeš 2:6 (1:1), góly: Kastély, Abaházy – P. Bacskai 2, Kis-berta, Š. Papp, N. Horňák, Galambos; Boťany – Biel; Veľký Kamenec – Somotor.

Tabuľka

1. Malý Horeš 17 15 1 1 70:14 46
2. Svätuše 17 11 3 3 58:32 36
3. Tŕňa 17 11 2 4 66:25 35
4. Boťany 16 10 4 2 60:22 34
5. Biel 16 6 2 8 27:42 20
6. Leles 17 6 1 10 32:38 19
7. Slov. N. Mesto 17 5 2 10 27:39 17
8. Somotor 16 5 0 11 23:78 15
9. M. Kamenec 17 3 1 13 24:74 10
10. V. Kamenec 16 2 2 12 17:40 8
Po skončení sezóny odrátajú Boťanom a Slov. N. M. po 3 body.

IV. liga dorastencov skupina A

20. kolo:

Úpor – Cejkov 6:1, Kysta – voľno, Vojčice – voľno.

Tabuľka

1. Vojčice 12 9 3 0 59:16 30
2. Kysta 12 6 3 3 53:41 21
3. Cejkov 12 3 0 9 28:71 9
4. Úpor 12 2 2 8 42:54 8
5. Roma Sečovce – odstúpila zo súťaže

IV. liga dorastencov skupina B

18. kolo:

Malý Horeš – Trakany 6:1, Streda nad Bodrogom – voľno.

Tabuľka

1. Malý Horeš 12 10 1 1 86:10 31
2. Trakany 12 7 1 4 37:28 22
3. Streda n/B 12 0 0 12 7:92 0
4. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

III. liga žiakov skupina A

Dohrávka 5. kola:

Zemplínska Teplica – Slavoj Sečovce 1:0.

18. kolo:

Cejkov – Vojčice 1:6, Zemplínska Teplica – Nižný Žipov 2:1, Úpor – Kuzmice 3:6, Michaľany – Plechotice 4:3, Slavoj Sečovce – Parchovany.

Tabuľka

1. Michaľany 18 16 0 2 122:21 48
2. Kuzmice 18 13 1 4 111:37 40
3. Slavoj Sečovce 17 11 2 4 94:20 35
4. Parchovany 17 9 3 5 70:41 30
5. Úpor 18 9 2 7 102:42 29
6. Vojčice 18 9 2 7 73:62 29
7. Zempl. Teplica 18 6 4 8 55:38 22
8. Nižný Žipov 18 6 1 11 44:90 19
9. Cejkov 18 2 1 15 53:96 7
10. Plechotice 18 0 0 18 7:284 0

III. liga žiakov skupina B

18. kolo:

Somotor – Slovenské Nové Mesto 4:1, Borša – Tŕňa 10:0, Leles – Biel 16:0, Brehov – voľno, Streda nad Bodrogom – Boľ 5:1.

Tabuľka

1. Borša 16 15 0 1 136:10 45
2. Leles 16 13 0 3 109:17 39
3. Streda n/B 16 11 0 5 67:38 33
4. Somotor 16 10 0 6 104:38 30
5. Slov. N. Mesto 16 9 0 7 48:25 27
6. Brehov 16 7 1 8 26:58 22
7. Boľ 16 4 1 11 23:87 13
8. Tŕňa 16 1 1 14 13:122 4
9. Biel 16 0 1 15 8:139 1
10. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

23. kolo:

Krásny Brod – Udavské 4:2 (2:0), góly: V. Bochin 2, Salak, vlastný Havrilčák – A. Timuľak 2 (1 z 11 m); Lukačovce – Lackovce 3:4 (1:0), góly: Bačovčin 2, Ondáč – Jevič 2, Kocik (11 m), Škumanič; Dlhé nad Cirochou – Vyšná Sitnica 1:0 (1:0), gól: Vudmaska; Vyšný Hrušov – Papín 4:2 (1:2), góly: M. Sabo 2 (1 z 11 m), J. Max, Mižík – Michal Macko, Rybár; Ubľa – Borov 4:3 (2:2), góly: Bindzár 2, Popovych, O. Ferko – Popik, P. Vasiľ, Turok-Heteš; Belá nad Cirochou – Koškovce 3:0 (1:0), góly: Kirňak, R. Čižmár, T. Pavlina; Lieskovec – Nižné Ladičkovce 4:3 (3:1), góly: Kyslan, Hodor, Pekala, Pristáš – Mažerik 2 (1 z 11 m), L. Metiľ.

Tabuľka

1. Vyšný Hrušov 23 19 3 1 69:22 60
2. Borov 23 13 4 6 60:28 43
3. Ubľa 23 11 5 7 46:35 38
4. Belá n/C 23 10 6 7 48:32 36
5. Dlhé n/C 23 10 6 7 36:32 36
6. Krásny Brod 23 10 3 10 46:49 33
7. N. Ladičkovce 23 9 2 12 57:55 29
8. Lukačovce 23 8 3 12 39:51 27
9. Koškovce 23 8 3 12 29:42 27
10. Papín 23 8 3 12 36:54 27
11. Udavské 23 7 5 11 45:66 26
12. Vyšná Sitnica 23 7 4 12 33:44 25
13. Lieskovec 23 6 6 11 33:44 24
14. Lackovce 23 7 3 13 35:58 24
Po skončení sezóny odrátajú Lackovciam 3 body.

II. trieda mužov

23. kolo:

Ňagov – Hrabovec nad Laborcom 4:2, Nižná Sitnica – Hrubov 5:1, Uličské Krivé – Zubné 2:0, Rokytov pri Humennom – Brestov 1:1, Rovné – Ohradzany 1:2, Habura – Turcovce 0:0, Kolonica – Zemplínske Hámre 1:1.

Tabuľka

1. Ohradzany 23 18 3 2 65:21 57
2. Nižná Sitnica 23 15 4 4 65:24 49
3. Ňagov 23 12 4 7 53:35 40
4. Brestov 23 12 4 7 43:35 40
5. Zempl. Hámre 23 11 6 6 42:31 39
6. Zubné 23 11 5 7 52:33 38
7. Rovné 23 11 2 10 56:38 35
8. Habura 23 10 5 8 48:35 35
9. Uličské Krivé 23 8 4 11 45:62 28
10. Turcovce 23 7 6 10 35:42 27
11. Kolonica 23 7 2 14 44:57 23
12. Rokytov pri HE 23 6 5 12 40:67 23
13. Hrabovec n/L 23 6 2 15 29:71 20
14. Hrubov 23 0 2 21 21:87 2
Po skončení sezóny odrátajú Turcovciam 3 body.

III. trieda mužov

17. kolo:

Klenová – Podskalka 5:2, Kochanovce/Brekov B – voľno, Oľka – voľno.

Tabuľka

1. Klenová 11 7 1 3 27:17 22
2. Oľka 8 6 1 1 32:8 19
3. Podskalka 10 3 0 7 15:41 9
4. Kochanovce B 9 2 0 7 11:19 6
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

19. kolo:

Jasenov B – Ulič 4:3, Oľka – Ptičie 1:1, Belá nad Cirochou – Stakčín 1:3, Dlhé nad Cirochou – Kamenica nad Cirochou 1:5, Papín – voľno, Pakostov – Kochanovce/Brekov (9:0) predohrali.

Tabuľka

1. Kamenica n/C 16 16 0 0 88:19 48
2. Oľka 17 13 1 3 53:14 40
3. Ptičie 17 11 2 4 61:24 35
4. Pakostov 18 10 2 6 58:37 32
5. Ulič 18 9 2 7 46:37 29
6. Stakčín 17 9 1 7 46:43 28
7. Jasenov B 17 7 0 10 50:55 21
8. Belá n/C 17 6 2 9 40:54 20
9. Kochanovce 16 3 1 12 15:51 10
10. Papín 17 3 1 13 21:78 10
11. Dlhé n/C 18 1 0 17 11:77 3
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

I. trieda žiakov

19. kolo:

Radvaň nad Laborcom – Ptičie 5:2, Belá nad Cirochou – Stakčín 16:0, Dlhé nad Cirochou – Kamenica nad Cirochou 4:1, Jasenov – Ľubiša odložené, Udavské – Zemplínske Hámre odložené, Pakostov – Kochanovce/Brekov (6:1) predohrali.

Tabuľka

1. Belá n/C 19 17 0 2 142:13 51
2. Pakostov 19 16 0 3 91:19 48
3. Jasenov 18 14 1 3 108:27 43
4. Ptičie 19 11 2 6 74:40 35
5. Radvaň n/L 19 10 3 6 45:36 33
6. Kochanovce 19 9 3 7 59:48 30
7. Udavské 18 7 1 10 58:69 22
8. Kamenica n/C 19 7 1 11 51:85 22
9. Dlhé n/C 19 6 3 10 38:70 21
10. Ľubiša 18 5 1 12 37:74 16
11. Z. Hámre 18 3 0 15 14:116 9
12. Stakčín 19 0 1 18 15:125 1

II. trieda žiakov

Dohrávka 17. kola:

Ubľa – Vyšná Sitnica 9:2.

18. kolo:

Košarovce – Ubľa 1:2, Vyšná Sitnica – Habura 4:5, Lackovce – voľno, Lieskovec – Hrabovec nad Laborcom 6:5, Ulič – Oľka 24:1.

19. kolo:

Oľka – Lieskovec 1:13, Hrabovec nad Laborcom – Vyšná Sitnica 6:4, Ulič – voľno, Habura – Košarovce 3:1, Ubľa – Lackovce 11:1.

Tabuľka

1. Ulič 15 12 1 2 163:26 37
2. Ubľa 14 12 0 2 90:38 36
3. Habura 14 9 1 4 90:50 28
4. Hrabovec n/L 13 8 1 4 71:48 25
5. Košarovce 14 7 0 7 66:39 21
6. Lieskovec 15 7 0 8 86:106 21
7. Oľka 13 3 2 8 42:105 11
8. V. Sitnica 15 2 0 13 38:108 6
9. Lackovce 13 0 1 12 14:140 1
10. Krásny Brod – odstúpil zo súťaže

ZFL

Zemplínska futbalová liga

3. kolo:

Voľa – Hankovce 2:7 (0:4), góly: P. Dunaj 2 – M. Petrovčín 2, Koškovský, Dziaba, Bobaľa, D. Uchaľ, S. Petrovčín; Baškovce – Závadka 9:2 (4:1), góly: S. Soták 2, D. Pavúr 2, Tamáš, Holp, M. Pavúr, Š. Taňkoš, R. Soták – M. Tkáč 2; Topoľovka – voľno.

Tabuľka

1. Hankovce 2 2 0 0 10:4 6
2. Voľa 3 2 0 1 5:7 6
3. Baškovce 2 1 0 1 9:3 3
4. Závadka 3 1 0 2 5:11 3
5. Topoľovka 2 0 0 2 2:6 0

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Liga majstrov 2017/2018

Neprehliadnite tiež

Horský záchranár: Slovenský raj niektorí turisti podceňujú

Úspešný zásah ich napĺňa vynikajúcim pocitom.

Kontroverzný Lenin prišiel do Seattlu z Popradu

Pred Nežnou revolúciou mal byť pýchou Popradu, dnes irituje obyvateľov mesta Seattle.

Rýchly vodič zrazil cyklistu, súd poukázal na jeho spoluzavinenie

Tragická dopravná nehoda sa stala ešte v roku 2010.

Rokliny a tiesňavy robia Slovenský raj tým, čím je

Vyberte si túru zo sprístupnených trás.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

BRATISLAVA

Prestavba stanice sa blíži, Bratislava o obmedzeniach mlčí

Najskôr musia dokončiť modernizáciu električkovej trate na Špitálskej ulici.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.

SVET

Babiš nevie písať na počítači, priznala jeho hovorkyňa

S aktivistami si v Babišom mene písal jeho spolupracovník.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 19 577
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 951
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 507
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 2 034
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 1 571
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 508
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 495
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 406
  9. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 334
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 267

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop