Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Futbalové súťaže v zemplínskych okresoch

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína.

Ilustračné.Ilustračné. (Zdroj: archív)

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

22. kolo:

Vojany – Dúbravka 3:1 (1:0), góly: D. Pongó 2, Szidor – Katančík; Pavlovce nad Uhom – Hatalov 11:0 (7:0), góly: J. Pado 4, J. Kotľár 3, J. Smoľák, J. Šimko, L. Forgáč, Blahuta; Moravany – Kusín 7:1 (4:0), góly: Rusinkovič 3, Francúz 3, M. Béreš – D. Mati; Žbince – Zemplínska Široká 3:0 (1:0), góly: P. Pulko, Guzej, J. Adam; Vyšné Remety – Zalužice 1:1 (1:0), góly: Mikulanič – Krišo; Krišovská Liesková – Krásnovce 7:1 (3:0), góly: P. Szucs 3, A. Jakub 2, Havryliv, A. Makó – Fogoš; Palín – Budkovce 4:1 (1:1), góly: Hrabík 2, B. Michalík, Egry – J. Adamčík.

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. Pavlovce n/U 22 20 1 1 126:16 61
2. Palín 22 15 1 6 74:29 46
3. Žbince 22 15 1 6 66:46 46
4. Kriš. Liesková 22 14 1 7 62:39 43
5. Vyšné Remety 22 11 3 8 78:49 36
6. Vojany 22 9 3 10 58:53 30
7. Zalužice 22 8 6 8 31:34 30
8. Hatalov 22 7 7 8 36:54 28
9. Budkovce 22 8 3 11 43:53 27
10. Moravany 22 8 2 12 40:56 26
11. Krásnovce 22 6 2 14 45:86 20
12. Dúbravka 22 6 0 16 27:75 18
13. Zempl. Široká 22 4 5 13 33:66 17
14. Kusín 22 4 3 15 23:85 15

VII. liga mužov Východ

14. kolo:

Ruský Hrabovec – Podhoroď 1:1, Veľké Revištia B – Záhor 3:1, Koromľa – Remetské Hámre 1:5, Porostov – Zalužice B 1:0, Poruba pod Vihorlatom – Tibava 4:0.

Tabuľka

1. Zalužice B 14 11 1 2 49:19 34
2. Poruba p/V 14 9 1 4 42:22 28
3. V. Revištia B 14 8 4 2 34:16 28
4. Podhoroď 14 7 3 4 39:28 24
5. Záhor 14 7 0 7 49:27 21
6. R. Hrabovec 14 5 4 5 37:35 19
7. Rem. Hámre 14 6 1 7 38:51 19
8. Koromľa 14 3 2 9 16:35 11
9. Porostov 14 2 3 9 18:50 9
10. Tibava 14 2 1 11 20:60 7
Po skončení sezóny odrátajú Ruskému Hrabovcu 3 body.

Skryť Vypnúť reklamu

VII. liga mužov Západ

18. kolo:

Pozdišovce – Rakovec nad Ondavou 1:5, Bracovce – Trhovište 0:1, Pusté Čemerné – Horovce 6:0, Strážske B – Malčice 2:1, Veľké Slemence – Lesné 7:4, Veľké Kapušany B – Bánovce nad Ondavou 3:2.

Tabuľka

1. Trhovište 18 16 1 1 60:16 49
2. Rakovec n/O 18 15 1 2 64:22 46
3. V. Slemence 18 13 1 4 64:30 40
4. Bracovce 18 11 1 6 44:30 34
5. Strážske B 18 8 2 8 42:50 26
6. Pozdišovce 18 7 0 11 41:50 21
7. Pus. Čemerné 18 6 2 10 33:46 20
8. V. Kapušany B 18 5 4 9 56:59 19
9. Malčice 18 5 3 10 47:69 18
10. Bánovce n/O 18 5 2 11 28:43 17
11. Horovce 18 5 1 12 39:53 16
12. Lesné 18 3 0 15 27:77 9
Po skončení sezóny odrátajú Lesnému 3 body.

VIII. liga mužov

22. kolo:

Petrovce nad Laborcom B – Sobrance B 10:1, Ptrukša – Oborín 1:1, Jovsa – voľno, Iňačovce – Lekárovce 6:0, Ložín – Horňa 4:2, Jastrabie pri Michalovciach – Stretava 1:0, Beša – Úbrež 3:3.

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. Ložín 21 16 2 3 68:32 50
2. Iňačovce 20 14 2 4 59:23 44
3. Jastrabie pri MI 21 14 2 5 50:19 44
4. Petrovce n/L B 21 13 3 5 59:31 42
5. Úbrež 20 10 4 6 64:29 34
6. Oborín 20 8 5 7 45:32 29
7. Beša 21 7 4 10 32:44 25
8. Sobrance B 20 8 1 11 45:65 25
9. Ptrukša 20 6 4 10 34:51 22
10. Horňa 20 6 2 12 31:49 20
11. Stretava 20 6 2 12 23:41 20
12. Lekárovce 20 5 3 12 26:51 18
13. Jovsa 20 1 2 17 12:81 5
Po skončení sezóny odrátajú Beši 6 bodov.

IV. liga dorastencov

22. kolo:

Pavlovce nad Uhom – Hatalov 4:2, Žbince – Trhovište 16:0, Vyšné Remety – Zemplínska Široká 3:2, Petrovce nad Laborcom – voľno, Lastomír – Krásnovce 3:1, Palín – Čičarovce 8:0, Pozdišovce – Vinné 6:2.

Tabuľka

1. Žbince 20 17 2 1 160:21 53
2. Pavlovce n/U 21 16 1 4 113:38 49
3. Hatalov 20 15 1 4 139:20 46
4. Lastomír 20 14 4 2 92:15 46
5. Krásnovce 20 12 2 6 83:38 38
6. Petrovce n/L 20 9 2 9 41:71 29
7. Trhovište 21 9 1 11 82:110 28
8. Vyšné Remety 20 9 3 8 50:63 30
9. Palín 20 7 3 10 52:55 24
10. Pozdišovce 21 5 2 14 35:127 17
11. Vinné 20 3 1 16 22:107 10
12. Zempl. Široká 21 2 1 18 21:113 7
13. Čičarovce 20 2 1 17 27:137 7

V. liga dorastencov Východ

16. kolo:

Kusín – Ruský Hrabovec 11:2, Veľké Revištia – Porostov 20:2, Podhoroď – Koromľa 4:5.

Tabuľka

1. Kusín 16 11 4 1 103:44 37
2. V. Revištia 16 12 0 4 115:30 36
3. Porostov 16 7 1 8 69:64 22
4. R. Hrabovec 16 7 1 8 43:69 22
5. Koromľa 16 5 1 10 57:108 16
6. Podhoroď 16 2 1 13 34:106 4

V. liga dorastencov Stred

16. kolo:

Vojany – Krišovská Liesková 2:5, Dúbravka – Záhor 1:6, Budkovce – Ptrukša 5:0.

Tabuľka

1. Kriš. Liesková 16 13 0 3 93:23 39
2. Vojany 16 11 0 5 91:46 33
3. Dúbravka 16 9 0 7 64:72 27
4. Budkovce 16 8 1 7 57:56 25
5. Záhor 16 5 0 11 46:88 15
6. Ptrukša 16 1 1 14 31:97 4

V. liga dorastencov Západ

14. kolo:

Bracovce – Horovce 5:4, Pusté Čemerné – Zalužice 1:2, Moravany – voľno, Bánovce nad Ondavou – Lesné 15:1, Malčice – voľno.

Tabuľka

1. Moravany 11 10 0 1 60:18 30
2. Horovce 11 9 1 1 47:26 28
3. Bánovce n/O 11 8 1 2 60:18 25
4. Bracovce 11 6 0 5 42:37 18
5. Zalužice 11 4 0 7 14:37 12
6. Lesné 11 3 0 8 26:47 9
7. Malčice 11 2 1 8 26:41 7
8. Pus. Čemerné 11 0 1 10 17:68 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

15. kolo:

Lastomír – Topoľany 0:13, Nacina Ves – Sobrance 5:1, Strážske – Vinné 10:0.

Tabuľka

1. Sobrance 15 13 0 2 115:31 39
2. Topoľany 15 11 0 4 96:47 33
3. Strážske 15 11 0 4 57:59 33
4. Nacina Ves 15 5 1 9 54:52 16
5. Vinné 15 3 1 11 18:85 10
6. Lastomír 15 1 0 14 18:84 3

IV. liga žiakov Východ

15. kolo:

Veľké Revištia – Zalužice 5:4, Poruba pod Vihorlatom – Vyšné Remety 1:3, Remetské Hámre – Tibava 1:14.

Tabuľka

1. Zalužice 15 13 1 1 107:20 40
2. Vyšné Remety 15 8 2 5 86:28 26
3. V. Revištia 15 8 2 5 49:43 26
4. Poruba p/V 15 7 3 5 54:18 24
5. Tibava 15 2 3 10 34:101 9
6. Rem. Hámre 15 1 1 13 19:139 4

IV. liga žiakov Západ

17. kolo:

Trhovište – Petrovce nad Laborcom 2:0, Veľké Slemence – voľno, Budkovce – Rakovec nad Ondavou 10:0, Bracovce – Čičarovce odložené.

Tabuľka

1. Trhovište 15 14 0 1 115:16 42
2. Budkovce 14 12 0 2 106:26 36
3. Petrovce n/L 15 9 0 6 62:38 27
4. Bracovce 14 5 2 7 41:58 17
5. Čičarovce 13 4 1 8 24:64 13
6. Rakovec n/O 15 2 1 12 15:97 7
7. V. Slemence 14 2 0 12 7:72 6

III. liga mladších žiakov

14. kolo:

Palín – Sobrance 1:8, Strážske – Zalužice 7:0, Močarany – voľno.
15. kolo:

Sobrance – Strážske 8:0, Močarany – Palín 4:1, Zalužice – voľno.

Tabuľka

1. Močarany 12 9 1 2 53:22 28
2. Sobrance 12 8 1 3 56:26 25
3. Palín 12 3 4 5 35:46 13
4. Strážske 12 3 1 8 30:55 10
5. Zalužice 12 2 3 7 25:50 9

ObFZ TREBIŠOV

VI. liga mužov Sever

Dohrávka 11. kola:

Trebišov B – Plechotice 2:2 (2:0), góly: J. Pulko, Dandáš – Peti, Zubko.

20. kolo:

Zemplínska Teplica – Vojčice 1:2 (1:2), góly: vlastný M. Fedor – Obrin 2; Zemplínske Hradište – Slivník 2:0 (1:0), góly: Radomský 2; Plechotice – voľno; Nový Ruskov – Nižný Žipov 3:1 (2:0), góly: D. Staš, D. Černák, Bažalik – Jonáš; Zemplínske Jastrabie – Trebišov B 7:1 (5:1), góly: Krajník 2, J. Michalko 2 (1 z 11 m), D. Kollár, Grančay, Magnes – D. Dudáš; Úpor – Veľaty 9:1 (5:0), góly: M. Rugolský 3, M. Tokár 3, R. Balog 2, Baňacký – Kremenák.

Tabuľka

1. Úpor 18 14 2 2 66:14 44
2. Zempl. Teplica 17 13 2 2 47:15 41
3. Vojčice 19 11 5 3 50:25 38
4. Nižný Žipov 18 10 2 6 39:28 32
5. Zempl. Hradište 18 9 4 5 31:38 31
6. Slivník 18 7 6 5 29:28 27
7. Nový Ruskov 18 6 1 11 33:45 19
8. Zempl. Jastrabie 18 5 2 11 37:48 17
9. Plechotice 18 4 3 11 30:42 15
10. Veľaty 18 3 2 13 30:58 11
11. Trebišov B 18 2 1 15 16:67 7
12. Roma Sečovce – vylúčená zo súťaže
Po skončení sezóny odrátajú Trebišovu B a Veľatom po 3 body.

VI. liga mužov Juh

Doplnené výsledky 15. kola:

Boťany – Tŕňa 1:1 (1:1), góly: Halász – Albert; Slovenské Nové Mesto – Malý Kamenec 5:2 (1:1), góly: Liviak 3, Papp 2 – A. Szabó 2 (oba z 11 m).

16. kolo:

Tŕňa – Somotor 8:0 (2:0), góly: S. Horňák 3, Kavčák, P. Kováč, J. Petrík, A. Dudáš, Varanai; Malý Horeš – Veľký Kamenec 3:2 (2:0), góly: Š. Kendi 2, E. Kováč – N. Nagy, Kulcsár; Leles – Svätuše 2:4 (0:2), góly: I. Balogh, Rafael – Abaházy 2, Biačko (11 m), Á. Vojtko; Biel – Slovenské Nové Mesto 3:1 (2:1), góly: Kássa 2, Čoma – Hutman; Malý Kamenec – Boťany 0:3 (0:1), góly: Jurovský, Krajlík, vlastný A. Nagy.

Tabuľka

1. Malý Horeš 16 14 1 1 64:12 43
2. Svätuše 16 11 3 2 56:26 36
3. Boťany 16 10 4 2 61:22 34
4. Tŕňa 16 10 2 4 57:25 32
5. Biel 16 6 2 8 27:42 20
6. Slov. N. Mesto 16 5 2 9 26:38 17
7. Leles 16 5 1 10 30:37 16
8. Somotor 16 5 0 11 23:78 15
9. M. Kamenec 16 3 1 12 24:65 10
10. V. Kamenec 16 2 2 12 17:40 8
Po skončení sezóny odrátajú Boťanom a Slovenskému Novému Mestu po 3 body.

VII. liga mužov

Dohrávka 10. kola:

Kuzmice – Slavoj Sečovce 2:4.

17. kolo:

Dargov – Slavoj Sečovce 4:2, Hraň – Kuzmice 1:1, Kysta – voľno.

18. kolo:

Kuzmice – Dargov 1:0, Slavoj Sečovce – Kysta 6:1, Hraň – voľno.

Tabuľka

1. Dargov 15 13 1 1 67:20 40
2. Slavoj Sečovce 14 7 0 7 38:57 21
3. Kuzmice 13 5 1 7 22:29 16
4. Kysta 14 5 1 8 27:41 16
5. Hraň 14 3 1 10 33:41 10
Po skončení sezóny odrátajú Slavoju Sečovce 3 body.

IV. liga dorastencov skupina A

19. kolo:

Kysta – Úpor 3:2, Vojčice – voľno, Cejkov – voľno.

Tabuľka

1. Vojčice 11 8 3 0 53:15 27
2. Kysta 11 6 3 2 52:35 21
3. Cejkov 11 3 0 8 27:65 9
4. Úpor 11 1 2 8 36:53 5
5. Roma Sečovce – odstúpila zo súťaže

IV. liga dorastencov skupina B

17. kolo:

Trakany – Streda nad Bodrogom 5:1, Malý Horeš – voľno.

Tabuľka

1. Malý Horeš 11 9 1 1 80:9 28
2. Trakany 11 7 1 3 36:22 22
3. Streda n/B 12 0 0 12 7:92 0
4. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

III. liga žiakov skupina A

Dohrávka 9. kola:

Nižný Žipov – Zemplínska Teplica 1:3.

17. kolo:

Vojčice – Zemplínska Teplica 1:1, Plechotice – Cejkov 0:10, Parchovany – Michaľany 1:6, Kuzmice – Slavoj Sečovce 4:5, Nižný Žipov – Úpor 1:1.

Tabuľka

1. Michaľany 17 15 0 2 118:18 45
2. Kuzmice 17 12 1 4 105:34 37
3. Slavoj Sečovce 16 11 2 3 94:19 35
4. Parchovany 17 9 3 5 70:41 30
5. Úpor 17 9 2 6 99:36 29
6. Vojčice 17 8 2 7 67:61 26
7. Nižný Žipov 17 6 1 10 43:88 19
8. Zempl. Teplica 16 4 4 8 52:37 16
9. Cejkov 17 2 1 14 52:90 7
10. Plechotice 17 0 0 17 4:280 0

III. liga žiakov skupina B

17. kolo:

Biel – Streda nad Bodrogom 1:8, Tŕňa – Leles 1:15, Slovenské Nové Mesto – Borša 2:3, Boľ – voľno, Brehov – Somotor.

Tabuľka

1. Borša 15 14 0 1 126:10 42
2. Leles 15 12 0 3 93:16 36
3. Streda n/B 15 10 0 5 62:37 30
4. Slov. N. Mesto 15 9 0 6 47:21 27
5. Somotor 14 8 0 6 96:36 24
6. Brehov 15 7 1 7 25:54 22
7. Boľ 15 4 1 10 22:82 13
8. Tŕňa 15 1 1 13 13:112 4
9. Biel 15 0 1 14 8:123 1
10. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

22. kolo:

Borov – Dlhé nad Cirochou 4:2 (2:1), góly: Turok-Heteš 2, I. Černega, D. Olah – Vudmaska, Čopik; Koškovce – Lieskovec 2:0 (1:0), góly: Benec, M. Ferenc; Papín – Nižné Ladičkovce 4:2 (3:1), góly: Salamon, Čus, Rybár, Šváb – Mažerik 2 (1 z 11 m); Udavské – Belá nad Cirochou 1:1 (1:0), góly: A. Timuľak – Skarba; Vyšná Sitnica – Krásny Brod 5:2 (3:1), góly: Malý 2, Palšak, Čakurda, Cerula – Jačisko 2; Lackovce – Ubľa 2:1 (2:1), góly: B. Timuľák, Škumanič (11 m) – Popovych; Vyšný Hrušov – Lukačovce 4:0 (1:0), góly: Albičuk, Mižík, J. Max, M. Sabo.

Tabuľka

1. Vyšný Hrušov 22 18 3 1 65:20 57
2. Borov 22 13 4 5 57:24 43
3. Ubľa 22 10 5 7 42:32 35
4. Belá n/C 22 9 6 7 45:32 33
5. Dlhé n/C 22 9 6 7 35:32 33
6. Krásny Brod 22 9 3 10 42:47 30
7. N. Ladičkovce 22 9 2 11 54:51 29
8. Koškovce 22 8 3 11 29:39 27
9. Lukačovce 22 8 3 11 36:47 27
10. Papín 22 8 3 11 34:50 27
11. Udavské 22 7 5 10 43:62 26
12. Vyšná Sitnica 22 7 4 11 33:43 25
13. Lieskovec 22 5 6 11 29:41 21
14. Lackovce 22 6 3 13 31:55 21

II. trieda mužov

22. kolo:

Brestov – Hrabovec nad Laborcom 4:2, Zubné – Kolonica 5:1, Rokytov pri Humennom – Rovné 2:3, Zemplínske Hámre – Ňagov 1:1, Turcovce – Uličské Krivé 5:1, Hrubov – Habura 2:3, Ohradzany – Nižná Sitnica 1:1.

Tabuľka

1. Ohradzany 22 17 3 2 63:20 54
2. Nižná Sitnica 22 14 4 4 60:23 46
3. Brestov 22 12 3 7 42:34 39
4. Zubné 22 11 5 6 52:31 38
5. Zempl. Hámre 22 11 5 6 41:30 38
6. Ňagov 22 11 4 7 49:33 37
7. Rovné 22 11 2 9 55:36 35
8. Habura 22 10 4 8 48:35 34
9. Turcovce 22 7 5 10 35:42 26
10. Uličské Krivé 22 7 4 11 43:62 25
11. Kolonica 22 7 1 14 43:56 22
12. Rokytov pri HE 22 6 4 12 39:66 22
13. Hrabovec n/L 22 6 2 14 27:67 20
14. Hrubov 22 0 2 20 20:82 2

III. trieda mužov

16. kolo:

Kochanovce/Brekov B – Klenová 4:1, Oľka – voľno, Podskalka – voľno.

Tabuľka

1. Oľka 8 6 1 1 32:8 19
2. Klenová 10 6 1 3 22:15 19
3. Podskalka 9 3 0 6 13:36 9
4. Kochanovce B 9 2 0 7 11:19 6
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

18. kolo:

Kochanovce/Brekov – Dlhé nad Cirochou 2:0, Stakčín – Pakostov 3:3, Kamenica nad Cirochou – voľno, Ptičie – Belá nad Cirochou 4:2, Ulič – Oľka 0:1, Papín – Jasenov B 3:1.

Tabuľka

1. Kamenica n/C 15 15 0 0 83:18 45
2. Oľka 16 13 0 3 52:13 39
3. Ptičie 16 11 1 4 60:23 34
4. Pakostov 18 10 2 6 51:37 32
5. Ulič 17 9 2 6 43:33 29
6. Stakčín 16 8 1 7 43:42 25
7. Belá n/C 16 6 2 8 39:51 20
8. Jasenov B 16 6 0 10 46:52 18
9. Kochanovce 16 3 1 12 15:51 10
10. Papín 17 3 1 13 21:71 10
11. Dlhé n/C 17 1 0 16 10:72 3
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

I. trieda žiakov

Predohrávka 19. kola:

Pakostov – Kochanovce/Brekov 6:1.

18. kolo:

Zemplínske Hámre – Kamenica nad Cirochou 1:5, Kochanovce/Brekov – Dlhé nad Cirochou 5:1, Stakčín – Pakostov 0:4, Ptičie – Belá nad Cirochou 0:5, Udavské – Jasenov 1:11, Ľubiša – Radvaň nad Laborcom 0:3.

Tabuľka

1. Belá n/C 18 16 0 2 126:13 48
2. Pakostov 19 16 0 3 91:19 48
3. Jasenov 18 14 1 3 108:27 43
4. Ptičie 18 11 2 5 73:35 35
5. Kochanovce 19 9 3 7 59:48 30
6. Radvaň n/L 18 9 3 6 40:34 30
7. Udavské 18 7 1 10 58:69 22
8. Kamenica n/C 18 7 1 10 50:81 22
9. Dlhé n/C 18 5 3 10 34:69 18
10. Ľubiša 18 5 1 12 37:74 16
11. Z. Hámre 18 2 0 16 12:124 6
12. Stakčín 18 0 1 17 15:110 1

ZFL

2. kolo:

Závadka – Voľa 0:2 (0:1), góly: F. Forint, P. Dunaj; Hankovce – Topoľovka 3:2 (2:0), góly: M. Dziaba, T. Kapko, F. Petrovčín – M. Rac, J. Ginda; Baškovce – voľno.

Tabuľka

1. Voľa 2 2 0 0 3:0 6
2. Závadka 2 1 0 1 3:2 3
3. Hankovce 1 1 0 0 3:2 3
4. Baškovce 1 0 0 1 0:1 0
5. Topoľovka 2 0 0 2 2:6 0

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  3. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  4. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  10. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 284
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 868
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 146
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 463
  5. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 310
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 083
  7. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 367
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 265
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 118
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 892
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jakubov hovorí, že o návrhu s Ďurovčíkom nerokovali.
Začiatok očkovania proti ochoreniu Covid-19 na Slovensku.

Výstavbu futbalového štadióna v Prešove komplikujú odvolania

Jedna z námietok tvrdí, že ohrozuje právo na zdravé životné prostredie.

Futbalový štadión v Prešove - Futbal Tatran Aréna v Prešove

Chcel svoje deti, vyhrážal sa sudkyni. Skončil za mrežami

Otca obvinili pre zločin marenia spravodlivosti.

Peter skončil za mrežami, no súd ho po vyše dvoch mesiacoch napokon prepustil na slobodu.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Testovanie začne už v pondelok. Dokedy sa treba otestovať a čo sa zmení?

Testovanie si vo februári zopakujú najhoršie okresy.

Igor Matovič.
Dobré ráno

Dobré ráno: Dotácie na rodovú rovnosť rozdali čudne

Ministerstvo rozdávalo viac ako 21-tisíc eur.

Komentár Zuzany Kepplovej

Hluchá linka, nefunkčná appka

Keď štát rieši násilie v rodinách.

Zuzana Kepplová.
Dave Grohl z kapely Foo Fighters, ktorá 5. februára vydáva nový album.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop