Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Sobota, 18. august, 2018 | Meniny má Elena, Helena
Nájdete nás na webe

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína

Ako dopadli futbalové súťaže v okresoch?

Ilustračné.(Zdroj: archív)
Článok pokračuje pod video reklamou

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

18. kolo:

Hatalov – Krásnovce 0:2 (0:1), góly: Fogoš 2; Dúbravka – Budkovce 2:1 (0:1), góly: Šamudovský, Kišík – P. Chachaľák; Moravany – Vyšné Remety 2:1 (2:0), góly: Róka, R. Kondáš – Bencuľak; Krišovská Liesková – Žbince 2:1 (1:1), góly: Jáger, O. Vašš – R. Melník; Palín – Kusín 6:1 (3:1), góly: Hrabík 3, L. Hamšík 2, B. Michalík – D. Mati; Vojany – Zemplínska Široká 1:1 (0:1), góly: D. Pongó – O. Pallai; Pavlovce nad Uhom – Zalužice 3:0 (2:0), góly: M. Gomboš, J. Pado, J. Kotľár.

Tabuľka

1. Pavlovce n/U 18 16 1 1 96:15 49
2. Palín 18 12 1 5 62:24 37
3. Kriš. Liesková 18 11 1 6 47:33 34
4. Žbince 18 11 1 6 51:44 34
5. Vyšné Remety 18 10 2 6 66:36 32
6. Budkovce 18 8 1 9 39:39 25
7. Vojany 18 7 2 9 51:48 23
8. Zalužice 18 6 5 7 25:27 23
9. Hatalov 18 5 6 7 30:41 21
10. Moravany 18 6 2 10 28:49 20
11. Krásnovce 18 6 2 10 42:69 20
12. Dúbravka 18 6 0 12 22:58 18
13. Kusín 18 4 3 11 19:65 15
14. Zempl. Široká 17 2 4 11 24:54 10

VII. liga mužov Východ

10. kolo:

Tibava – Zalužice B 0:3, Veľké Revištia B – Porostov 1:1, Poruba pod Vihorlatom – Koromľa 4:0, Ruský Hrabovec – Záhor 2:0, Podhoroď – Remetské Hámre 5:2.

Tabuľka

1. Zalužice B 10 9 0 1 41:12 27
2. Poruba p/V 10 7 1 2 29:12 22
3. V. Revištia B 10 6 2 2 25:11 20
4. Podhoroď 10 6 1 3 26:19 19
5. R. Hrabovec 10 5 2 3 32:23 17
6. Záhor 10 5 0 5 37:17 15
7. Rem. Hámre 10 4 0 6 22:41 12
8. Koromľa 10 2 1 7 10:21 7
9. Tibava 10 1 1 8 13:44 4
10. Porostov 10 0 2 8 12:47 2

VII. liga mužov Západ

14. kolo:

Malčice – Lesné 4:1, Veľké Kapušany B – Pusté Čemerné 4:2, Veľké Slemence – Bracovce 3:1, Strážske B – Bánovce nad Ondavou 3:1, Pozdišovce – Trhovište 0:3, Rakovec nad Ondavou – Horovce 0:1.

Tabuľka

1. Trhovište 14 12 1 1 45:13 37
2. V. Slemence 14 10 1 3 50:21 31
3. Rakovec n/O 14 10 1 3 43:18 31
4. Bracovce 14 9 0 5 34:27 27
5. Strážske B 14 6 2 6 32:38 20
6. Horovce 14 6 1 7 37:32 19
7. Pus. Čemerné 14 5 2 7 24:35 17
8. Pozdišovce 14 5 0 9 28:38 15
9. V. Kapušany B 14 4 2 8 50:53 14
10. Bánovce n/O 14 4 2 8 21:32 14
11. Malčice 14 4 2 8 39:56 14
12. Lesné 14 2 0 12 18:58 6

VIII. liga mužov

18. kolo:

Sobrance B – Úbrež 2:1, Iňačovce – Ložín 2:1, Jastrabie pri Michalovciach – Ptrukša 3:1, Stretava – voľno, Beša – Lekárovce 5:0, Jovsa – Horňa 0:2, Petrovce nad Laborcom B – Oborín 3:0 kontumačne (hostia vopred oznámili, že na zápas nepricestujú).

Tabuľka

1. Ložín 17 13 1 3 53:24 40
2. Iňačovce 17 12 2 3 45:18 38
3. Petrovce n/L B 17 11 1 5 43:27 34
4. Jastrabie pri MI 17 10 2 5 37:19 32
5. Úbrež 17 9 2 6 53:25 29
6. Oborín 16 7 3 6 39:23 24
7. Ptrukša 16 6 3 7 30:39 21
8. Sobrance B 17 6 1 10 37:50 19
9. Horňa 16 6 1 9 27:40 19
10. Beša 17 5 3 9 25:38 18
11. Stretava 16 5 2 9 18:34 17
12. Lekárovce 16 4 3 9 22:34 15
13. Jovsa 17 1 2 14 10:68 5

IV. liga dorastencov

18. kolo:

Vinné – Čičarovce 2:1, Vyšné Remety – voľno, Lastomír – Žbince 1:1, Palín – Petrovce nad Laborcom 5:3, Pozdišovce – Trhovište 4:4, Pavlovce nad Uhom – Zemplínska Široká 10:1, Hatalov – Krásnovce 0:4.

Tabuľka

1. Žbince 17 14 2 1 126:20 44
2. Hatalov 17 13 1 3 123:14 40
3. Pavlovce n/U 17 13 0 4 92:31 39
4. Lastomír 16 10 4 2 68:13 34
5. Krásnovce 16 10 1 5 71:33 31
6. Petrovce n/L 17 9 1 7 39:58 28
7. Vyšné Remety 16 8 2 6 44:41 26
8. Trhovište 17 7 1 9 70:82 22
9. Palín 16 5 3 8 41:46 18
10. Vinné 17 3 1 13 17:90 10
11. Pozdišovce 17 2 2 13 24:117 8
12. Čičarovce 16 2 1 13 23:106 7
13. Zempl. Široká 17 2 1 14 19:104 7

V. liga dorastencov Východ

13. kolo:

Porostov – Kusín 3:3, Podhoroď – Veľké Revištia 2:1, Koromľa – Ruský Hrabovec.

Tabuľka

1. V. Revištia 13 10 0 3 88:22 30
2. Kusín 13 9 3 1 82:36 30
3. Porostov 13 5 1 7 54:40 16
4. R. Hrabovec 12 5 1 6 29:47 16
5. Koromľa 12 4 0 8 45:86 12
6. Podhoroď 13 2 1 10 23:90 4

V. liga dorastencov Stred

13. kolo:

Záhor – Vojany 3:6, Ptrukša – Krišovská Liesková 0:2, Budkovce – Dúbravka 7:3.

Tabuľka

1. Kriš. Liesková 13 11 0 2 80:16 33
2. Vojany 13 9 0 4 75:38 27
3. Dúbravka 13 9 0 4 62:56 27
4. Budkovce 13 5 1 7 40:48 16
5. Záhor 13 3 0 10 27:81 9
6. Ptrukša 13 1 1 11 30:75 4

V. liga dorastencov Západ

10. kolo:

Moravany – Pusté Čemerné 9:0, Bánovce nad Ondavou – Bracovce 9:0, Malčice – Horovce 4:5, Lesné – Zalužice 0:3.

Tabuľka

1. Horovce 8 8 0 0 34:15 24
2. Moravany 8 7 0 1 44:11 21
3. Bánovce n/O 8 6 0 2 39:13 18
4. Bracovce 8 4 0 4 21:26 12
5. Lesné 8 3 0 5 23:25 9
6. Zalužice 8 2 0 6 8:32 6
7. Malčice 8 1 1 6 21:31 4
8. Pus. Čemerné 8 0 1 7 13:50 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

11. kolo:

Vinné – Sobrance 1:7, Topoľany – Strážske 2:3, Nacina Ves – Lastomír 7:1.

Tabuľka

1. Sobrance 11 11 0 0 87:17 33
2. Strážske 11 8 0 3 36:44 24
3. Topoľany 11 7 0 4 60:44 21
4. Nacina Ves 11 3 1 7 36:37 10
5. Vinné 11 2 1 8 17:58 7
6. Lastomír 11 1 0 10 17:53 3

IV. liga žiakov Východ

11. kolo:

Vyšné Remety – Remetské Hámre 14:1, Tibava – Veľké Revištia 3:3, Zalužice – Poruba pod Vihorlatom 1:1.

Tabuľka

1. Zalužice 11 10 1 0 80:13 31
2. Vyšné Remety 11 6 2 3 77:18 20
3. Poruba p/V 11 5 3 3 44:13 18
4. V. Revištia 11 4 2 5 30:37 14
5. Tibava 11 1 3 7 19:85 6
6. Rem. Hámre 11 1 1 9 17:101 4

IV. liga žiakov Západ

13. kolo:

Rakovec nad Ondavou – Čičarovce 5:0, Petrovce nad Laborcom – voľno, Budkovce – Veľké Slemence 17:0, Trhovište – Bracovce 13:1.

Tabuľka

1. Trhovište 12 11 0 1 98:15 33
2. Budkovce 11 10 0 1 87:15 30
3. Petrovce n/L 11 6 0 5 40:31 18
4. Bracovce 11 4 2 5 30:39 14
5. Čičarovce 11 3 1 7 18:57 10
6. Rakovec n/O 11 2 1 8 14:73 7
7. V. Slemence 11 1 0 10 5:62 3

III. liga mladších žiakov

11. kolo:

Zalužice – Sobrance 1:7, Palín – voľno, Močarany – Strážske 5:0.

Tabuľka

1. Močarany 9 7 0 2 45:19 21
2. Sobrance 9 6 1 2 39:22 19
3. Palín 8 2 4 2 24:26 10
4. Zalužice 9 2 2 5 20:38 8
5. Strážske 9 1 1 7 20:45 4

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

18. kolo:

Borov – Nižné Ladičkovce 6:2 (4:1), góly: Opuda 2, D. Olah 2, Mamaj (11 m), I. Černega – Mažerik 2; Papín – Udavské 3:1 (2:0), góly: Rybár 2, M. Macko – Nazad; Vyšný Hrušov – Belá nad Cirochou 4:1 (2:0), góly: M. Sabo 2, Kurtak, Max – D. Karľa; Ubľa – Dlhé nad Cirochou 1:1 (0:0), góly: D. Hreha – Krivjanský; Vyšná Sitnica – Koškovce 1:1 (1:1), góly: Tracik – Benec; Lackovce – Lieskovec 0:2 (0:0), góly: M. Tkáč, R. Tabaka; Lukačovce – Krásny Brod 1:0 (0:0), gól: Samuel Bačovčin.

Tabuľka

1. Vyšný Hrušov 18 16 2 0 56:13 50
2. Borov 18 11 3 4 45:17 36
3. Ubľa 18 8 4 6 31:26 28
4. Dlhé n/C 18 7 6 5 30:27 27
5. Belá n/C 18 7 5 6 36:25 26
6. Krásny Brod 18 8 2 8 32:36 26
7. Lukačovce 18 7 3 8 32:37 24
8. N. Ladičkovce 18 7 2 9 45:42 23
9. Udavské 18 6 4 8 35:48 22
10. Koškovce 18 6 3 9 21:32 21
11. Papín 18 6 3 9 27:41 21
12. Vyšná Sitnica 18 5 4 9 26:36 19
13. Lieskovec 18 3 6 9 22:36 15
14. Lackovce 18 4 3 11 26:48 15

II. trieda mužov

18. kolo:

Brestov – Zubné 0:3, Turcovce – Zemplínske Hámre 1:1, Hrubov – Hrabovec nad Laborcom 1:3, Ohradzany – Ňagov 3:1, Rokytov pri Humennom – Kolonica 2:1, Rovné – Uličské Krivé 10:0, Nižná Sitnica – Habura 3:2.

Tabuľka

1. Ohradzany 18 14 2 2 56:16 44
2. Nižná Sitnica 18 11 3 4 51:19 36
3. Zempl. Hámre 18 10 4 4 35:25 34
4. Brestov 18 10 3 5 36:27 33
5. Zubné 18 9 5 4 43:22 32
6. Rovné 18 9 2 7 47:29 29
7. Ňagov 18 9 2 7 39:31 29
8. Habura 18 8 4 6 38:25 28
9. Turcovce 18 6 4 8 28:36 22
10. Uličské Krivé 18 5 4 9 35:54 19
11. Rokytov pri HE 18 5 4 9 32:55 19
12. Kolonica 18 5 1 12 35:50 16
13. Hrabovec n/L 18 4 2 12 18:56 14
14. Hrubov 18 0 2 16 16:64 2

III. trieda mužov

12. kolo:

Klenová – Poskalka 1:4, Kochanovce/Brekov B – voľno, Oľka – voľno.

Tabuľka

1. Oľka 6 5 1 0 28:5 16
2. Klenová 8 5 1 2 18:11 16
3. Podskalka 7 2 0 5 9:31 6
4. Kochanovce B 7 1 0 6 6:14 3
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

14. kolo:

Ptičie – Kochanovce/Brekov 5:0, Ulič – Kamenica nad Cirochou 2:8, Stakčín – voľno, Papín – Dlhé nad Cirochou 3:1, Jasenov B – Pakostov 3:4, Oľka – Belá nad Cirochou 2:1.

Tabuľka

1. Kamenica n/C 13 13 0 0 74:18 39
2. Oľka 13 10 0 3 35:12 30
3. Ptičie 12 8 1 3 46:17 25
4. Pakostov 13 8 1 4 32:27 25
5. Ulič 13 6 2 5 33:29 20
6. Jasenov B 13 6 0 7 44:36 18
7. Stakčín 12 6 0 6 33:29 18
8. Belá n/C 12 5 1 6 30:39 16
9. Kochanovce 13 2 1 10 13:40 7
10. Papín 13 2 0 11 15:56 6
11. Dlhé n/C 13 1 0 12 5:57 3
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

II. trieda dorastencov

13. kolo:

Radvaň nad Laborcom – Koškovce 4:2, Zemplínske Hámre – voľno, Košarovce – voľno.

Tabuľka

1. Zempl. Hámre 4 4 0 0 34:19 12
2. Radvaň n/L 4 2 0 2 20:18 6
3. Koškovce 4 1 0 3 21:27 3
4. Košarovce 2 0 0 2 6:17 0
5. Lieskovec – odstúpil zo súťaže
6. Udavské – odstúpil zo súťaže
7. Vyš. Sitnica – odstúpila zo súťaže
8. Turcovce – odstúpili zo súťaže

I. trieda žiakov

14. kolo:

Zemplínske Hámre – Stakčín 6:1, Udavské – Dlhé nad Cirochou 6:2, Radvaň nad Laborcom – Belá nad Cirochou 1:0, Jasenov – Pakostov 1:3, Ľubiša – Kamenica nad Cirochou odložené, Ptičie – Kochanovce/Brekov odložené.

Tabuľka

1. Jasenov 14 11 1 2 80:18 34
2. Belá n/C 13 11 0 2 97:12 33
3. Pakostov 14 11 0 3 69:16 33
4. Ptičie 13 9 2 2 59:20 29
5. Udavské 14 7 1 6 55:45 22
6. Radvaň n/L 14 6 3 5 23:30 21
7. Kochanovce 13 5 2 6 29:35 17
8. Kamenica n/C 13 5 0 8 34:67 15
9. Ľubiša 13 4 1 8 32:50 13
10. Dlhé n/C 14 3 3 8 22:52 12
11. Z. Hámre 13 2 0 11 11:82 6
12. Stakčín 14 0 1 13 12:96 1

II. trieda žiakov

14. kolo:

Lieskovec – Košarovce 2:3, Vyšná Sitnica – voľno, Oľka – Hrabovec nad Laborcom 5:5, Ubľa – voľno, Ulič – Lackovce 14:0, Habura – voľno.

Tabuľka

1. Ulič 11 10 0 1 120:12 30
2. Hrabovec n/L 10 7 1 2 59:30 22
3. Ubľa 9 7 0 2 55:26 21
4. Habura 9 5 0 4 52:33 15
5. Košarovce 10 5 0 5 44:33 15
6. Lieskovec 10 4 0 6 52:76 12
7. Oľka 10 3 2 5 37:57 11
8. V. Sitnica 10 1 0 9 19:74 3
9. Lackovce 9 0 1 8 7:104 1
10. Krásny Brod – odstúpil zo súťaže

ObFZ TREBIŠOV

VI. liga mužov Sever

16. kolo:

Zemplínska Teplica – Plechotice 2:0 (2:0), góly: D. Drotár, Mačura; Nový Ruskov – Zemplínske Hradište 0:2 (0:1), góly: Hilla, Olách; Zemplínske Jastrabie – Vojčice 2:3 (0:1), góly: Juroš 2 – V. Štuň, G. Schaffer, M. Juhás; Veľaty – voľno; Úpor – Slivník 1:0 (0:0), gól: Dančák; Trebišov B – Nižný Žipov 0:2 (0:2), góly: Parizek, Š. Oláh.

Tabuľka

1. Úpor 15 11 2 2 51:10 35
2. Zempl. Teplica 14 11 2 1 37:12 35
3. Vojčice 15 7 5 3 34:22 26
4. Nižný Žipov 12 7 2 3 27:18 23
5. Slivník 14 6 5 3 21:18 23
6. Zempl. Hradište 14 6 4 4 24:30 22
7. Zempl. Jastrabie 15 4 2 9 27:38 14
8. Plechotice 14 4 1 9 22:30 13
9. Nový Ruskov 14 4 1 9 25:37 13
10. Veľaty 14 2 2 10 20:40 8
11. Trebišov B 13 2 0 11 10:43 6
12. Roma Sečovce – vylúčená zo súťaže
Po skončení sezóny odrátajú Trebišovu B a Veľatom po 3 body.

VI. liga mužov Juh

12. kolo:

Tŕňa – Leles 5:1 (1:1), góly: Varanai 2, Albert, D. Balog, M. Kavčák – Rafael; Malý Kamenec – Somotor 11:1 (3:1), góly: A. Szabó 7, Gál, Máté, T. Timko, K. Székely – E. Kaško; Boťany – Veľký Kamenec 5:0 (0:0), góly: L. Molnár 2, Péter, J. Bodnár, Jurovský; Slovenské Nové Mesto – Svätuše 2:3 (2:2), góly: Liviak, P. Fedor – Kastély 2, P. Tóth; Biel – Malý Horeš 0:3 (0:0), góly: Š. Kendi, N. Horňák, vlastný R. Meszáros.

Tabuľka

1. Malý Horeš 12 11 1 0 47:5 34
2. Boťany 12 8 2 2 50:17 26
3. Svätuše 12 8 2 2 38:18 26
4. Tŕňa 12 8 1 3 45:21 25
5. Somotor 12 5 0 7 22:53 15
6. Leles 12 4 1 7 24:27 13
7. Slov. N. Mesto 12 3 2 7 19:30 11
8. Biel 12 3 2 7 14:34 11
9. M. Kamenec 12 3 1 8 21:51 10
10. V. Kamenec 12 0 2 10 10:34 2

IV. liga dorastencov skupina B

13. kolo:

Streda nad Bodrogom – Malý Horeš 0:13, Trakany – voľno.

Tabuľka

1. Malý Horeš 9 7 1 1 72:9 22
2. Trakany 8 5 1 2 24:15 16
3. Streda n/B 9 0 0 9 5:77 0
4. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

III. liga žiakov skupina A

13. kolo:

Úpor – Slavoj Sečovce 0:6, Kuzmice – Cejkov 10:1, Nižný Žipov – Parchovany 3:2, Zemplínska Teplica – Michaľany 1:3, Vojčice – Plechotice 16:3.

Tabuľka

1. Kuzmice 10 9 0 1 73:8 27
2. Michaľany 11 9 0 2 62:16 27
3. Slavoj Sečovce 10 8 1 1 64:8 25
4. Vojčice 12 7 1 4 59:32 22
5. Parchovany 12 6 2 4 39:31 20
6. Úpor 12 6 1 5 76:28 19
7. Nižný Žipov 11 4 0 7 30:59 12
8. Zempl. Teplica 11 3 1 7 44:27 10
9. Cejkov 13 1 0 12 36:74 3
10. Plechotice 10 0 0 10 3:203 0

III. liga žiakov skupina B

13. kolo:

Slovenské Nové Mesto – Biel 9:0, Tŕňa – voľno, Brehov – Boľ 2:0, Borša – Leles 2:0, Somotor – Streda nad Bodrogom 3:4.

Tabuľka

1. Borša 10 9 0 1 87:5 27
2. Somotor 11 8 0 3 93:15 24
3. Slov. N. Mesto 10 8 0 2 44:6 24
4. Brehov 12 7 1 4 22:30 22
5. Leles 10 7 0 3 51:15 21
6. Streda n/B 11 6 0 5 41:34 18
7. Boľ 12 2 1 9 15:77 7
8. Tŕňa 11 1 0 10 10:87 3
9. Biel 11 0 0 11 5:99 0
10. Veľký Horeš – odstúpil zo súťaže

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  8. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  9. Vizuálny smog je problém
  10. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  3. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  4. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  6. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Ochrana pred tropickou horúčavou
  9. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 12 012
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 9 766
  3. Najkrajšie americké národné parky 9 530
  4. Vizuálny smog je problém 3 248
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 986
  6. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 892
  7. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 386
  8. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 089
  9. Keď Slováci krotia morský vietor 2 082
  10. Križovatka si vyžiada rozsiahlu odstávku teplej úžitkovej vody 1 341

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Neprehliadnite tiež

Reportér: Nechápal som, čo sa deje, po Štúrovej šli v protismere tanky

Televízny redaktor Jozef Mríz na námestí zakrýval kameramanov.

Košičania na nich brali tehly z rozostavaného hotela, oni pálili ostrými

Augustové udalosti pripravili o život mladých ľudí.

Majstrami sveta v ryžovaní zlata sa stali zlatokopi z Trebišova

K víťazstvu im pomohlo aj špeciálne víno.

Vytrvalecký skvost zo Stročína nadchol

Ingrid Petnuchová je v desiatke historických tabuliek.

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Kaukaz spája hrdosť aj boľševická minulosť

Európa nie vždy vyhráva.

DNES PÍŠE MATIA LENICKÁ

Nedráždite bieleho muža

Vyrúbali mu višňový sad.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop