Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Pondelok, 18. december, 2017 | Meniny má Sláva, Slávka
Pridajte si svoje mesto

Zo zelených stolov

Stolnotenisové súťaže na Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

(Zdroj: ilustračné - Peter Podolinský)

2. liga mužov – Východ

15. kolo: o 1. – 6. miesto: Mokrance – Valaliky B 9:5 (Bacsó a A. Zelinka po 2.5, Cinkanič a Štovčík po 2 – Labošová 3.5, Kacvinský 1.5); Zbereko Košice – Valaliky A 1:13 (O. Vaňo a Cisko po 0.5 – Horváthová a Sisák po 3.5, Horňák a Laboš po 3); Mokrance – Valaliky A 6:8 (A. Zelinka a Bacsó po 2, Štovčík 1.5, Cinkanič 0.5 – Sisák 2.5, Horňák a Laboš po 2, Horváthová 1.5); Zb. Košice – Valaliky B 6:8 (Pataky 3, Cisko 2.5, O. Vaňo 0.5 – Takáč 2.5, Pach 2, Hurka 1.5, Labošová a Kacvinský po 1); o 7. – 14. miesto: Margecany – V. Kapušany 7:7 (Vasiľ 3, Tomaga 2, Šiška a Pacák po 1 – Lakatoš 3.5, Z. Kovács a G. Kovács po 1.5, Jenčík 0.5); Levoča B – Michalovce B 6:8 (M. Černický 3, Plačko 2, Jinda 1 – Bajcura a Hvižďák po 2.5, Zausin a Jakubu po 1.5); Š. Michaľany – VSTK Vranov n/T C 11:3 (Rich. Janoš a Gombik st. po 2.5, Gombik ml. 2, 4xWO – Mušák 2, M. Baran 1); Margecany – Michalovce B 7:7 (Šiška 3.5, Vasiľ a Pacák po 1.5, Tomaga 0.5 – Zausin, Bajcura a Hvižďák po 2, J. Blaško 1); Levoča B – V. Kapušany 5:9 (Jinda a Krajňák po 2, Plačko 1 – Lakatoš a Jenčík po 3.5, G. Kovács 1.5, Z. Kovács 0.5); Š. Michaľany – ŠKP Košice 11:3 (Gombik ml. 3.5, Merňák, Gombik st. a Rich. Janoš po 2.5 – Kukučka 2, M. Kuruc 1).

Konečná tabuľka

1. Mokrance 23 20 0 3 229:93 63
2. Valaliky A 23 18 3 2 217:105 62
3. Zbereko Košice 23 14 3 6 179:143 54
4. Valaliky B 23 13 0 10 173:149 49
5. Humenné 23 10 3 10 174:148 46
6. Vojčice 23 7 2 14 122:200 37
7. Michalovce B 27 12 8 7 201:177 59
8. Margecany 27 10 9 8 194:184 56
9. ŠKP Košice 27 8 11 8 192:186 54
10. Svidník 27 12 3 12 188:190 54
11. Šar. Michaľany 27 10 6 11 197:181 53
12. Veľ. Kapušany 27 8 4 15 171:207 47
13. Vranov n/T C 27 6 4 17 152:226 43
14. Levoča B 27 0 2 25 89:289 27
Víťaz súťaže STO Mokrance získal právo štartu v 1. lige mužov – Východ. Do 3. ligy Západ zostúpilo družstvo TJ Javorinka Levoča B. Do 3. Ligy Severovýchod zostúpilo družstvo MŠK VSTK Vranov n/T C.

3. liga mužov – Severovýchod

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Snina – Belá n/C 9:9 (Paulík a Malinič po 3, Kapraľ 2.5, Beňatinský 0.5 – Vozár 4.5, Drotár 2.5, Harmaňoš a Krešilová po 1); VSTK Vranov n/T D – Kamenica n/C 10:8 (Turanský 3.5, Zajac 3, Jakubčin 2.5, Jurkanin 1 – Birov 4, Butko 1.5, Šepeľa a Magura po 1, J. Sojčák 0.5); Humenné B – Sedlice 10:8 (P. Novák 4, Židzik 3, Tkáč 2, Pavlotty 1 – Bittner 3.5, Ľ. Kollarčík 2.5, Toporcerová 1.5, Kovaľ 0.5); o 7. – 12. miesto: Tecák Vranov n/T – Bardejov 7:11 (Stredný, Rusnák a Časár po 2, Lapčák 1 – Sawczak a P. Kalapáč po 4.5, J. Lukáč 1.5, P.Lukáč 0.5); VSTK Vranov n/T E – ŠKP Prešov 9:9 (M. Fečo 3, Holp a Paľko po 2.5, A. Hajduk 1 – Pištej 4.5, R. Hajduk 3, Kapa 1, F. Kravec 0.5); Lemešany – Lužany p/T 11:7 (Rindoš 4.5, C. Sabol 2.5, J. Fotta a Frančák po 1.5, Š. Novák 1 – E. Tomko 3, M. Antoš a Stolárik po 2).

Konečná tabuľka

1. Sedlice 21 18 1 2 278:100 58
2. Humenné B 21 17 1 3 250:128 56
3. Vranov n/T D 21 11 2 8 191:187 45
4. Belá n/C 21 10 3 8 200:178 44
5. Kamenica n/C 21 10 0 11 186:192 40
6. Snina 21 8 2 11 148:230 39
7. Bardejov 21 16 0 5 234:144 53
8. Lemešany 21 10 1 10 201:177 42
9. Lužany p/T 21 10 1 10 195:183 42
10. ŠKP Prešov 21 4 3 14 148:230 32
11. Vranov n/T E 21 4 2 15 147:231 31
12. T. Vranov n/T 21 0 0 21 90:288 20
Víťaz súťaže STO Sedlice získal právo štartu v kvalifikácii o postup do 2. ligy mužov – Východ. Do 4. ligy Vihorlatskej zostúpili družstvá STŠK Tecák Vranov n/T a MŠK VSTK Vranov n/T E.

3. liga mužov – Juh

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Michalovce C – V. Kapušany B 9:9 (Soták 3.5, J. Hvižďák 3, E. Maskaľ 1.5, M. Tkáč 1 – Jenčík 4.5, Sabo 2, Salaky 1.5, Jakab 1); Košice/Čaňa B – Poproč 9:9 (Š. Németh a M. Zelinka po 3.5, Hrčka a Muličák po 1 – Bendzák 3.5, Petričko 3, Mil. Kocur 1.5, Mat. Kocur 1); Bracovce – Čečehov 8:10 (D. Gajdoš st. 4, Ivan 2, Treščo a Hospodár po 1 – Danilovič 3.5, Terezka a M. Ujhelyi po 2.5, P. Maskaľ 1.5); o 7. – 12. miesto: Hraň – M. Kamenec 7:11 (J. Juroš 4, Bobík 2, Hrivňák 1 – Cs. Máté 3.5, Váradi 2.5, Bók 2, Ľ. Szabó a L. Kiss ml. po 1.5); Čičarovce – Vojany 11:7 (Zs. Csanak a Nagyidai po 3.5, N. Molnár 2.5, Üvegës 1.5 – Kóbori 3, A. Franko a D. Havrila po 2); Borša – Vojčice B 10:8 (A. Nagy 4.5, Balogh 3.5, G. Gánoczi a Sopko po 1 – Konečný 3, F. Ujhelyi 2, Mihok a Drabiščák po 1.5).

Konečná tabuľka

1. Bracovce 21 18 1 2 246:132 58
2. Čečehov 21 14 2 5 229:149 51
3. V. Kapušany B 21 11 3 7 210:168 46
4. Michalovce C 21 10 3 8 188:190 43
5. Poproč 21 8 4 9 177:201 41
6. Košice-Čaňa B 21 8 4 9 192:186 41
7. Čičarovce 21 11 3 7 200:178 46
8. Vojany 21 9 3 9 201:177 42
9. Malý Kamenec 21 8 5 8 186:192 42
10. Vojčice B 21 8 1 12 193:185 38
11. Borša 21 6 1 14 160:218 34
12. Hraň 21 0 0 21 86:292 21
Víťaz súťaže SO-ZŠ MIHRA Bracovce získal právo štartu v kvalifikácii o postup do 2. ligy mužov – Východ. Do 4. ligy Zemplínsko-Košickej zostúpilo družstvo OKST Regmont Hraň.

4. liga mužov – Vihorlatská

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Hrabovec n/L – Čierne n/T 11:7 (R. Šmiga 4.5, Zubek a Demčák st. po 2.5, Chomča 1.5 – J. Kachman, Hudák a R. Haňo po 2, R. Kachman 1); Košarovce – Dlhé n/C 14:4 (Bučko, A. Sabol a Korba po 3.5, Karabinčík ml. 2.5, Turčík 1 – Milčík 3, Polačko 1); Kamienka – Brestov 11:7 (D. Gajdoš ml. 4, Kolbasovskyi 3, Š. Fekete a Starec po 2 – Barnišin 3.5, Kelich 2.5, Mir. Gajdoš a Folenta po 0.5); o 7. – 12. miesto: Snina B – Belá n/Cir. B 16:2 (Charitún a Bajus po 4.5, Galanda 4, Bogner 2.5, A. Kopáč 0.5 – M. Hašuľ st. a Rác po 1); VSTK Vranov n/T F – Kamenica n/C B 15:3 (Hudáková a Džujka po 4.5, Paľko 3.5, Kos ml. 2.5 – F. Sojčák 2, Šram 1); Z. Hámre – Hencovce 11:7 (Dzubák 4.5, Širgeľ a Michalenko po 2.5, Cogan 1.5 – T. Haňo 3, D. Eštok a M. Tomáš po 2).

Konečná tabuľka

1. Hrabovec n/L 21 17 1 3 237:141 56
2. Čierne n/T 21 15 1 5 230:148 52
3. Košarovce 21 13 2 6 221:157 49
4. Kamienka 21 10 2 9 189:189 43
5. Brestov 21 10 2 9 191:187 43
6. Dlhé n/C 21 5 4 12 176:202 35
7. Zempl. Hámre 21 11 4 6 208:170 47
8. Hencovce 21 10 4 7 208:170 45
9. Kamenica n/C B 21 10 1 10 187:191 42
10. Snina B 21 5 6 10 182:196 37
11. Vranov n/T F 21 5 1 15 163:215 32
12. Belá n/C B 21 1 0 20 76:302 23
Víťaz súťaže TJ Hrabovec nad Laborcom získal právo štartu v 3. lige mužov – Severovýchod. Do oblastných súťaží zostúpili družstvá ŠK Orion Belá nad Cirochou B a MŠK VSTK Vranov n/T E.

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

21. kolo: o 1. – 6. miesto: Somotor – Michalovce D 5:13 (Szücs 3, Róth a T. Nagy po 1 – Šinkár 4.5, Terezková a Mucha po 3.5, Kažimír 1.5); Čečehov B – Vojany B 10:8 (Danilovič a Riebesam po 4, J. Gerboc 2 – Lukáč 1.5, F. Havrila 1, Mórik 0.5, 5xWO); Bracovce B – Trebišov A 11:7 (Treščo 4.5, Dugas 3, Michalčo 2.5, J. Fázik 1 – Dula 2.5, Síkora 2, Bandoľa 1.5, Novikmec 1); o 7. – 11. miesto: Orechová – Sobrance 9:9 (Lešo a Laci po 2.5, Levický st. a Hajaš po 2 – Macík a Kozma po 2.5, Levický ml. a Tkáčik po 2); Parchovany – Trebišov B 9:9 (Lehončák 3.5, M. Leščinský 3, Bača 1.5, Bíreš 1 – Ščerba 4.5, M. Németh 2.5, Popaďák 2).

Tabuľka

1. Michalovce D 20 17 1 2 227:133 55
2. Bracovce B 20 16 2 2 236:124 54
3. Trebišov A 20 10 3 7 208:152 43
4. Somotor 20 8 4 8 171:189 40
5. Čečehov B 20 8 2 10 175:185 38
6. Vojany B 20 6 1 13 142:218 33
7. Sobrance 18 8 2 8 170:154 36
8. Poproč B 18 7 2 9 172:152 34
9. Parchovany 18 7 1 10 137:187 33
10. Trebišov B 18 4 3 11 143:181 29
11. Orechová 18 3 1 14 109:215 25
Víťaz súťaže ŠKST Michalovce D B získal právo štartu v 3. lige mužov – Juh. Do oblastných súťaží zostúpilo družstvo Pivnica Orechová.

Téma: Stolný tenis


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Stolný tenis  na sport.sme.sk

Neprehliadnite tiež

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Róbert Bezák: Za pápežmi som bol trikrát, chodil som aj za kardinálmi

Diskusia SME NAŽIVO s Róbertom Bezákom a Marie Vrabcovou.

PLUS

Fico dal opäť prednosť sebe, a kto je užitočný idiot politiky

Robert Fico si už musí poslušnosť vynucovať krajnými prostriedkami

KOMENTÁRE

Rok 1998: Maďarka prah môjho domu neprekročí

Čože?! Ty nebudeš voliť Mečiara?

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  2. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  3. Používate make-up? Potom spozornite
  4. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  5. Legendárna Transsibírska magistrála
  6. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  7. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  8. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  9. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  1. Mečiarovské spôsoby nového bratislavského župana?
  2. Študenti Stavebnej fakulty STU na exkurzii v Brne
  3. Top 10 inzerovaných áut za posledné 3 roky
  4. Henkel taught 5000 students in Slovakia about sustainability
  5. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  6. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  7. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  8. Používate make-up? Potom spozornite
  9. Legendárna Transsibírska magistrála
  10. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 28 369
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 5 180
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 3 141
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 023
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 1 019
  6. Top First moment dovolenky na leto 2018 984
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 978
  8. Používate make-up? Potom spozornite 969
  9. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov 965
  10. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 899

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop