Korzár logo Korzár Dolný zemplín
Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

Zo zelených stolov

Stolnotenisové súťaže v Zemplíne pokračovali ďalšími zápasmi.

(Zdroj: ilustračné - Peter Podolinský)

2. liga mužov – Východ

12. kolo: o 1. – 6. miesto: Zbereko Košice – Mokrance 4:10 (F. Fekete 2, Pataky a Cisko po 1 – Bacsó, A. Zelinka a Štovčík po 2.5, Cinkanič 1.5, D. Szabó 1); Vojčice – Humenné 4:10 (Konečný a L. Kolody po 1.5, Drabiščák 1 – Ľ. Lukáč 3.5, I. Serbák 3, Stoják 2, Fink 1.5); Valaliky B – Valaliky A 6:8 (Kacvinský 3, Hurka a Pach po 1.5 – Laboš 3.5, Horváthová 2.5, Horňák 2); o 7. – 14. miesto: Šariš. Michaľany – Svidník 9:5 (Gombik ml., Gombik st. a M. Roba po 2.5, Ri. Janoš 1.5 – Magdziak 3, Kmiť a Močilenko po 1); Veľké Kapušany – Michalovce B 8:6 (Lakatoš 3.5, G. Kovács 2.5, Z. Kovács 1.5, Štim 0.5 – Bajcura 3, Zausin 2, J. Blaško 1); VSTK Vranov n/T C – ŠKP Košice 7:7 (Hubaľ 2.5, M. Baran 2, Mušák 1.5, J. Baran 1 – Kukučka a Schűtz po 2.5, Hovanec 2); Levoča B – Margecany 5:9 (Plačko a Krajňák po 1.5, Jinda a M. Černický po 1 – Tomaga a Vasiľ po 2.5, Pacák a Šiška po 2).

Tabuľka

1. Mokrance 19 17 0 2 191:75 53
2. Valaliky A 19 14 3 2 172:94 50
3. Zbereko Košice 19 12 3 4 154:112 46
4. Humenné 19 10 3 6 157:109 42
5. Valaliky B 19 10 0 9 136:130 39
6. Vojčice 19 7 2 10 116:150 35
7. Michalovce B 21 10 5 6 159:135 46
8. ŠKP Košice 21 7 9 5 149:145 44
9. Margecany 21 8 5 8 147:147 42
10. Svidník 21 7 3 11 135:159 38
11. Šar. Michaľany 21 6 4 11 140:154 37
12. Veľ. Kapušany 21 6 3 12 130:164 36
13. Vranov n/T C 21 4 4 13 114:180 33
14. Levoča B 21 0 2 19 74:220 23

3. liga mužov – Severovýchod

17. kolo: o 1. – 6. miesto: Snina – Humenné B 10:8 (Beňatinský 3.5, Galanda a Malinič po 2.5, Paulík 1.5 – P. Novák 4, Pavlotty 2, Židzik a M. Gerboc po 1); Sedlice – VSTK Vranov n/T D 16:2 (Ľ. Kollarčík a Kušnír po 3, Kovaľ 2.5, Toporcerová 2, Bittner 0.5, 5xWO – Jakubčin 2); Kamenica n/Cir. – Belá n/Cir. 4:14 (Birov 2.5, Šepeľa 1.5 – J. Dráb 4.5, Vozár 4, Drotár 3.5, M. Hašuľ st. 2); o 7. – 12. miesto: Tecák Vranov n/T – Lemešany 3:15 (Rusnák 3 – Rindoš 4.5, C. Sabol, Š. Novák a J. Fotta po 3.5); Lužany p/Top. – VSTK Vranov n/T E 12:6 (Vajda 4, M. Antoš 3.5, E. Tomko 2.5, Stolárik 1.5, Ľ. Tomko 0.5 – M. Fečo 3, Holp, Friedmanský a A. Hajduk po 1); ŠKP Prešov – Bardejov 5:13 (Pištej 3, F. Kravec a R. Hajduk po 1 – P. Kalapáč 4.5, Sawczak a Majirský po 3.5, Jul. Lukáč 1, P. Lukáč 0.5).

Tabuľka

1. Sedlice 17 15 1 1 225:81 48
2. Humenné B 17 14 1 2 212:94 46
3. Vranov n/T D 17 9 2 6 161:145 37
4. Belá n/C 17 9 2 6 162:144 37
5. Snina 17 8 1 8 127:179 34
6. Kamenica n/C 17 8 0 9 150:156 33
7. Bardejov 17 12 0 5 191:115 41
8. Lužany p/T 17 8 1 8 154:152 34
9. Lemešany 17 8 0 9 161:145 33
10. ŠKP Prešov 17 3 1 13 115:191 24
11. Vranov n/T E 17 3 1 13 115:191 24
12. T. Vranov n/T 17 0 0 17 63:243 16

3. liga mužov – Juh

17. kolo: o 1. – 6. miesto: Michalovce C – Bracovce 9:9 (M. Dráb 4.5, Šoltés 2, Jakubu 1.5, E. Maskaľ 1 – Hospodár 3.5, Z. Kováč 2.5, D. Gajdoš st. 2, Ivan 1); Čečehov – Košice/Čaňa B 9:9 (Terezka 3.5, M. Ujhelyi 2.5, Habura a Danilovič po 1.5 – M. Zelinka a Gašparovič po 3, Š. Németh 2, J. Dzelinská 1); Poproč – Veľké Kapušany B 6:12 (Filkorn 3.5, Bendzák 2.5 – Jenčík 4.5, F. Krištof 3.5, Salaky a Sabo po 2); o 7. – 12. miesto: Hraň – Borša 5:13 (Bobík a Hrivňák po 2, J. Juroš 1 – Balogh a A. Nagy po 4.5, Sopko 2.5, G. Gánoczi 1.5); Vojčice B – Čičarovce 11:7 (Drabiščák a Konečný po 3.5, Baranišin 2.5, Mihok 1, F. Ujhelyi 0.5 – Nagyidai 4, N. Molnár, Űvegës a Zs. Csanak po 1); Vojany – Malý Kamenec 9:9 (Kóbori 4.5, D. Havrila 3, A. Franko 1, Lukáč 0.5 – S. Tóth 3.5, Bók 2.5, L. Kiss ml. 2, Cs. Máté 1).

Tabuľka

1. Bracovce 17 15 1 1 206:100 48
2. Čečehov 17 12 1 4 191:115 42
3. Veľ. Kapušany B 17 9 2 6 173:133 37
4. Michalovce C 17 9 1 7 160:146 36
5. Košice-Čaňa B 17 8 3 6 161:145 36
6. Poproč 17 7 3 7 135:171 34
7. Vojany 17 8 3 6 169:137 36
8. Čičarovce 17 8 2 7 158:148 35
9. Malý Kamenec 17 6 3 8 147:159 32
10. Vojčice B 17 6 0 11 145:161 29
11. Borša 17 4 1 12 125:181 26
12. Hraň 17 0 0 17 66:240 17

4. liga mužov – Vihorlatská

17. kolo: o 1. – 6. miesto: Hrabovec n/Lab. – Kamienka 15:3 (Zubek a Demčák st. po 4.5, Šmiga 3, Chomča 2.5, Duda st. 0.5 – Š. Fekete 2, Kolbasovskyi 1); Brestov – Košarovce 8:10 (Krokker, Barnišin a Kelich po 2.5, Folenta 0.5 – Korba, P. Kaňuk a Karabinčík ml. po 3, Bučko 1); Dlhé n/Cir. – Čierne n/T 7:11 (T. Kolesár 3.5, Milčík 1.5, M. Kohut a S. Kohut po 1 – R. Kachman 3.5, J. Kachman a R. Haňo po 3, B. Kachman ml. 1.5); o 7. – 12. miesto: Snina B – Zemplín. Hámre 7:11 (Hríb, A. Kopáč a Charitún po 2, Bajus 1 – Cogan a Dzubák po 3.5, Širgeľ 2.5, Michalenko 1.5); Hencovce – VSTK Vranov n/T F 14:4 (M. Tomáš 3, Kos st., Zimný a D. Eštok po 2, 5xWO – Džujka 2, Paľko 1.5, Hudáková 0.5); Kamenica n/Cir. B – Belá n/Cir. B 12:6 (Torba a Šram po 4, F. Sojčák 3, J. Sojčák 1 – Rác 2.5, Krešilová 1.5, Hrežík 1, Ovad a Harmaňoš po 0.5).

Tabuľka

1. Hrabovec n/L 17 13 1 3 194:112 44
2. Čierne n/T 17 13 1 3 189:117 44
3. Košarovce 17 10 2 5 175:131 39
4. Brestov 17 9 2 6 162:144 37
5. Kamienka 17 8 2 7 153:153 35
6. Dlhé n/C 17 5 4 8 155:151 31
7. Hencovce 17 8 3 6 169:137 36
8. Kamenica n/C B 17 9 1 7 155:151 36
9. Zempl. Hámre 17 7 4 6 161:145 35
10. Snina B 17 4 5 8 145:161 30
11. Vranov n/T F 17 2 1 14 113:193 22
12. Belá n/C B 17 1 0 16 65:241 19

4. liga mužov – Zemplínsko-Košická

17. kolo: o 1. – 6. miesto: Somotor – Bracovce B 9:9 (Szűcs 4.5, Róth a Balog po 1.5, T. Nagy 1.5 – Michalčo, Treščo a Dugas po 3); Trebišov A – Čečehov B 12:6 (Bandoľa 4.5, Dula, Novikmec a Síkora po 2.5 – Danilovič 3, Habura 2, Gerboc 1); Vojany B – Michalovce D 6:12 (F. Havrila 3, Lukáč 1.5, Palinský 1, Mórik 0.5 – Matej 3.5, E. Maskaľ a Soták po 3, Lugoš 2.5); o 7. – 11. miesto: Orechová – Parchovany 6:12 (Levický st. a Štefančík po 2, Lešo 1.5, Laci 0.5 – M. Leščinský 4, Lehončák 3.5, Račok 2.5, Olejár 2); Poproč B – Sobrance 6:12 (Flegner, Mat. Kocur a Majcher po 2 – Macík a Varchola po 4.5, Levický ml. a Kozma po 1.5).

Tabuľka

1. Bracovce B 16 13 2 1 193:95 44
2. Michalovce D 16 13 1 2 178:110 43
3. Trebišov A 16 8 3 5 162:126 35
4. Somotor 16 7 3 6 144:144 33
5. Čečehov B 16 7 1 8 146:142 31
6. Vojany B 16 6 1 9 120:168 29
7. Parchovany 15 7 0 8 119:151 29
8. Sobrance 15 6 1 8 135:135 28
9. Poproč B 15 5 1 9 133:137 26
10. Trebišov B 14 3 1 10 108:144 21
11. Orechová 15 3 0 12 92:178 21

5. liga mužov – Michalovsko-sobranecká

20. kolo: Michalovce E – Blatná Polianka 15:3 (Soós 4.5, Matej 4, Papcún 3, Kostovčík 2.5, Terezka 1 – Kostrej 2.5, E. Pinkovský 0.5); Veľké Kapušany C – Dúbravka 6:12 (Jakab, Štim ml. a E. Vargovčík po 2 – F. Kmec 4.5, M. Leško 3.5, Dekány 2.5, Eľko st. 1.5); Stretavka – Sliepkovce 14:4 (Luco 4.5, Astrab a Marcinčák po 3.5, Šarocký 2.5 – Minda ml. 3, Minda st. 1); Beša – Budkovce 2:16 (P. Lukáč 1.5, Vojtko 0.5 – Červenák 4.5, M. Horňák 4, Tkáč 3, Eliáš 2.5, Bréda 2); Tušická N. Ves – Bracovce C 5:13 (Marjov 2, Ivan st., Jendželovský a Petrík st. po 1 – Hrabovský 4.5, J. Fázik a Mišinský po 3.5, Behunčík 1.5); Kaluža – Úbrež 11:7 (Kondáš a P. Králik po 3.5, Sorokáč st. 3, Nameš 1 – B. Čuri 3, M. Svoboda a G. Štefanič po 1.5, Rakovský 1); Porostov – Lúčky 12:6 (Gecko 4.5, Gorej 3, Tiža 2, Čižmáriková 1, Mir. Hreščák, Longa a Pinkovský po 0.5 – M. Kalaj 3, D. Kalaj, Ja. Sokologorský a Vasiľ po 1).

21. kolo: Bracovce C – Veľké Kapušany C 15:3 (Mišinský 4.5, Hrabovský a Behunčík po 3.5, J. Fázik 1.5, 2xWO – Štim ml. 2, A. Köblös 1); Dúbravka – Beša 12:6 (F. Kmec a M. Leško po 4.5, Dekány 1.5, Šalamon 1, R. Leško 0.5 – P. Lukáč a Vojtko po 2, Titka a Vargovčík po 1); Budkovce – Michalovce E 5:13 (Červenák 3, M. Horňák 1, Eliáš a J. Horňák po 0.5 – Papcún 3.5, Kostovčík 3, Bašar 2.5, Matej a Šoltes po 2); Lúčky – Kaluža 2:16 (M. Kalaj 1.5, Vasiľ 0.5 – Kondáš a P. Králik po 4.5, Sorokáč st. 4, Nameš 3); Blatná Polianka – Sliepkovce 10:8 (Komarik, Kostrej, J. Vinc a Mart. Vinc po 2.5 – Adam, Minda ml., Minda st. a Sabol po 2); Porostov – Stretavka 1:17 (Gecko 1 – Astrab, Marcinčák a Šarocký po 4.5, Luco 3.5); Úbrež – Tušická N. Ves 7:11 (M. Svoboda 2.5, Rakovský a V. Svoboda po 2, G. Štefanič 0.5 – Jendželovský 4, Marjov 3, Matysko 2.5, Ivan st. 1.5).

Tabuľka

1. Michalovce E 21 18 3 0 278:100 60
2. Stretavka 21 17 3 1 275:103 58
3. Dúbravka 21 11 5 5 206:172 48
4. Budkovce 21 12 1 8 218:160 46
5. Bracovce C 21 12 1 8 211:167 45
6. Kaluža 21 11 1 9 203:175 44
7. Úbrež 21 10 3 8 202:176 44
8. Tušická N. Ves 21 10 2 9 193:185 43
9. Sliepkovce 21 10 1 10 191:187 42
10. V. Kapušany C 21 8 3 10 172:206 40
11. Bl. Polianka 21 6 3 12 173:205 36
12. Lúčky 21 4 2 15 123:255 31

13. Porostov 21 4 0 17 112:266 29
14. Beša 21 0 0 21 89:289 21

5. liga mužov – Trebišovská

13. kolo: Pribeník – Streda n/B B 16:2 (Fülöp 4.5, A. Tóth 4.5, S. Filep 4, Z. Filep ml. 3 – A. Szerdahelyi 1.5, R. Szerdahelyi 0.5); Zatín – Streda n/B A 8:10 (Troško 3.5, A. Balogh 2.5, T. Lakatoš 1, Srvátka 1 – L. Molnár st. 4, Hajdu 3, Pribula 1.5, Belász 1.5); Vojčice D – Hraň B 17:1 (Jeňo 4.5, Ivaň 4.5, Piňko 4.5, Zubko 3.5 – Jarabek 1); Vojčice C – Somotor B 10:8 (Poľačok 3.5, J. Sedlák 3.5, Dančák 2, Jaššo 1 – Kótka 3.5, Ujházi 3.5, Kálmán 1).

Tabuľka

1. Streda n/B A 13 12 1 0 183:51 38
2. Pribeník 13 11 2 0 172:62 37
3. Vojčice C 13 7 3 3 138:96 30
4. Zatín 13 5 3 5 133:101 26
5. Vojčice D 13 5 3 5 125:109 26
6. Somotor B 13 3 1 9 80:154 20
7. Streda n/B B 13 1 1 11 53:181 16
8. Hraň B 13 0 2 11 52:182 15

Téma: Stolný tenis


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Stolný tenis  na sport.sme.sk

Neprehliadnite tiež

Okradnúť U. S. Steel pomohol zamestnanec bezpečnostnej služby

V decembri 2009 zmizli z oceliarní medené výfučne za desaťtisíce eur.

Rozhovor

Albert Rusnák: Odchod do Ameriky bol stopercentne správny

Reprezentačný futbalista má za sebou prelomový rok.

Komentár Petra Schutza

Berme vážne OĽANO

Matovič je isteže Matovič, ale premiér je, samozrejme, čisto politická, nie odborná funkcia.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Štátna firma ukázala, ako by sa dalo obísť zvyšovanie príplatkov

Najväčší súkromní zamestnávatelia zhodne tvrdia, že také kroky, ako chystá železničné Cargo, neplánujú.

DOMOV

Dobré ráno: My sme les? Kto v spore o slovenské lesy klame

Kultúrny súboj sa najnovšie vedie o lesy.

EKONOMIKA

Peugeot prehodnotil plány, v Trnave chce vyrábať inovatívny model

PSA tu vyrába Citroën C3 a Peugeot 208.

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások.
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  1. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások.
  2. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  3. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  4. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  5. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  6. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  7. Modern luxury next to the Blue Church
  8. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  9. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  10. Moskva alebo Petrohrad?
  1. Moskva alebo Petrohrad? 7 454
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 4 321
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 957
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 122
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 555
  6. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 451
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 360
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 243
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 092
  10. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 071

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop