Blíži sa jubilejný ročník Novoročného turnaja

Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|12. jan 2017 o 00:00

Tradičné podujatie bude v Trebišove v sobotu 14. januára.

TREBIŠOV. Príchod nového roka tradične bok po boku sprevádza v Trebišove aj najväčší halový futbalový turnaj.

Organizátor tohto športového podujatia Radoslav Fižiar pripravil na sobotu 14. januára už jeho pätnáste pokračovanie.

Turnaj štartuje o 8.30 hod. a ako už býva zvykom, jeho dejiskom bude Mestská športová hala.

Udelia pamätné plakety

Športové zápolenie ôsmich futbalových celkov (FK Cejkov, REM invest Hraň, AS Guard Košice, ČIM team Trebišov, Kappa team Trebišov, ROZAL Trebišov, Légia Žakarovce, TURKON KE) bude tento rok spestrené o výnimočnú udalosť.

„Rozhodcom a komentátorom turnaja budú odovzdané pamätné plakety a zároveň bude vyhodnotené najúspešnejšie družstvo doterajších ročníkov, najlepší strelec i brankár. Podobného ocenenia a zároveň verejného poďakovania sa dostane i sponzorom, ktorí sa nemalou mierou podieľajú pri udržiavaní tejto tradície,“ prezradil Radoslav Fižiar.

Voľný vstup

Počas prestávky odohrajú zápas žiaci Slavoja Trebišov a spestrením bude aj vystúpenie hudobnej skupiny Drišľak pred semifinálovými zápasmi.

Turnaj bude prebiehať klasickým spôsobom v dvoch základných skupinách každý s každým 1 x 20 minút.

Prví dvaja zo skupín postúpia do semifinále, kde sa stretnú krížovým spôsobom. Porazení semifinalisti odohrajú súboj o tretie miesto a víťazi si to rozdajú vo finále.

„Srdečne pozývame všetkých priateľov futbalu v sobotu do Mestskej športovej haly. Vstup je zdarma,“ dodal organizátor turnaja.