Michalovce sú bronzové, Trebišov skončil na piatej priečke

Mladí Michalovčania vyhrali v Poľsku dva zápasy.
Mladí Michalovčania vyhrali v Poľsku dva zápasy. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|7. dec 2016 o 00:00

V Sanoku sa hral druhý turnaj Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy.

MICHALOVCE. V minulých dňoch sa uskutočnil druhý turnaj Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy (KMHL), v ktorej štartujú hráči kategórie U16 (narodení v roku 2001 a mladší).

V druhom kole tejto súťaže, ktorého dejiskom bol poľský Sanok, sa najviac darilo ukrajinskému Novojavorivsku, ktorý vyhral všetkých päť zápasov.

Halické Levy sú zároveň aj lídrom celkovej tabuľky s náskokom deviatich bodov, keď na dvoch turnajoch nestratili ani bod. Na treťom mieste sú hráči michalovského HK Mládež, piata priečka patrí MŠKM Trebišov.

Najbližší tretí turnaj sa uskutoční práve na ľade ukrajinského lídra, na programe je v dňoch 10. až 12. februára 2017.

Výsledky 2. kola KMHL:

Galati – Trebišov 7:6, Sanok – Novojavorivsk 1:11, Michalovce – DebMis Select 5:3, Novojavorivsk – Michalovce 6:1, Sanok – Trebišov 2:1, DebMis Select – Galati 8:0, Trebišov – Novojavorivsk 1:11, Galati – Michalovce 1:3, Sanok – DebMis Select 4:1, Trebišov – DebMis Select 2:5, Sanok – Michalovce 2:1 sn, Novojavorivsk – Galati 6:0, Michalovce – Trebišov 1:2 sn, DebMis Select – Novojavorivsk 2:3, Sanok – Galati 3:2

Konečné poradie 2. kola KMHL:

1. HK Halycké Levy Novojavorivsk (Ukrajina)
2. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok (Poľsko)

6. Galati 10 1 0 0 9 22:56 3

Domov»Sportnet na východe»Michalovce sú bronzové, Trebišov skončil na piatej priečke