Mladší dorastenci U17 – I. liga:
12. kolo:
Žilina – Michalovce 2:1 (2:1)
Góly: 19. A. Mihálik (11 m), 23. Hundák – 16. D. Saxa.
MFK ZEMPLÍN: M. Gutič – M. Piatka, P. Novák, A. Drahokoupil – M. Vojtko, M. Sidor, M. Baran (68. M. Trusa), D. Saxa, S. Leňo (72. Sočuvka) – M. Dzurjo, Jakubov.
Tabuľka
1. Žilina 12 9 1 2 30:10 28
2. Slovan BA 12 9 1 2 26:9 28
3. Dun. Streda 12 7 3 2 24:11 24
4. Ružomberok 12 6 3 3 15:12 21
5. Nitra 12 6 2 4 19:21 20
6. Trenčín 12 6 1 5 21:15 19
7. Podbrezová 12 6 1 5 12:14 19
8. Bardejov 12 4 2 6 19:26 14
9. Trnava 12 4 1 7 15:16 13
10. Prešov 12 3 3 6 10:15 12
11. Michalovce 12 2 5 5 17:21 11
12. Ban. Bystrica 12 3 2 7 15:33 11
13. Senica 12 2 4 6 13:17 10
14. VSS Košice 12 1 3 8 13:29 6
Mladší dorastenci U16 – I. liga:
12. kolo:
Žilina – Michalovce 9:0 (2:0)
Góly: 45., 58. a 76. Goljan, 38., 72. a 80. Bučo, 35. F. Mráz, 41. Mojžiš, 52. Barbora.
MFK ZEMPLÍN: Motuz – Bajči (65. Vozárik), O. Vašš, Lelovič, S. Kuľha – Kost, M. Novák – Lukčo (55. Škodi), R. Elizeuš, Vislocký (54. Luterán) – R. Horváth (65. Ganaj).
Tabuľka
1. Slovan BA 12 11 1 0 46:6 34
2. Žilina 12 10 1 1 53:13 31
3. Trnava 12 9 1 2 31:15 28
4. Trenčín 12 7 3 2 35:13 24
5. Podbrezová 12 4 5 3 19:10 17
6. Senica 12 5 1 6 21:25 16
7. Nitra 12 4 3 5 19:25 15
8. Ban. Bystrica 12 4 3 5 20:28 15
9. Ružomberok 12 3 4 5 13:17 13
10. Michalovce 12 4 0 8 13:40 12
11. Prešov 12 3 2 7 15:20 11
12. VSS Košice 12 3 2 7 8:22 11
13. Dun. Streda 12 2 2 8 16:34 8
14. Bardejov 12 1 0 11 2:43 3
Starší dorastenci U19 – II. liga Východ:
Dohrávka 16. kola:
Humenné – Sobrance 4:0 (2:0)
Góly: 36., 44. a 78. M. Balog, 89. Mar. Zlacký.
FK: M. Kuľha – M. Pavlík, Mar. Zlacký, M. Balog (81. Ščerba), Sitarčík, Tamáš, P. Kuľha, J. Vasiľ, D. Cholp, P. Tkáč (74. M. Havrilko), Mat. Zlacký.
MFK: Neupauer – Džurina (46. P. Kovaľ), J. Balog, Laci, Hric, M. Levicky, Legemza, Hamarík, P. Kozák, R. Špak, M. Kováč.
Tabuľka
1. Stropkov 15 11 2 2 61:15 35
2. Sp. N. Ves 15 10 2 3 39:15 32
3. Ľubotice 13 9 1 3 34:15 28
4. Vranov n/T 14 8 2 4 34:18 26
5. Poprad 15 7 4 4 46:24 25
6. Lipany 15 7 4 4 24:21 25
7. Koš. N. Ves 15 7 3 5 31:20 24
8. Humenné 15 8 0 7 32:30 24
9. Lok. Košice 15 4 4 7 25:24 16
10. Snina 14 5 1 8 26:31 16
11. Giraltovce 14 3 6 5 19:25 15
12. Sobrance 14 3 4 7 19:31 13
13. Svit 15 3 1 11 11:44 10
14. Sp. Belá 14 2 2 10 12:53 8
15. Trebišov 13 1 4 8 13:26 7
16. Moldava n/B – vylúčená zo súťaže
Mladší dorastenci U17 – II. liga Východ
16. kolo:
Humenné – Sobrance 11:0 (7:0)
Góly: 3., 5., 8. a 34. D. Matta, 10., 11., 42. a 66. Čeremeta, 30. Havliček, 52. Dziaba, 55. Salanci.
FK: Dziaba – Kislan, Bočko, Vrblovský, Salanci, D. Matta, Čura (41. Maškuľák), Jenčík, Čeremeta, Havliček, J. Horvat.
MFK: M. Marcin (41. M. Popovič) – Karatník (64. F. Kováč), Gojda, E. Murgač, Kočan, Riabec, M. Sliško, Bak, P. Revak, J. Murgač (41. Miňo), A. Murgač.
Tabuľka
1. Poprad 15 11 2 2 46:6 35
2. Lipany 15 9 2 4 54:13 29
3. Humenné 15 9 2 4 46:20 29
4. Stropkov 15 8 4 3 39:15 28
5. Ľubotice 13 8 4 1 25:6 28
6. Sp. N. Ves 15 8 3 4 35:13 27
7. Lok. Košice 15 7 5 3 23:14 26
8. Snina 14 7 2 5 39:20 23
9. Vranov n/T 14 6 3 5 30:18 21
10. Koš. N. Ves 15 6 3 6 31:30 21
11. Trebišov 13 5 3 5 35:20 18
12. Giraltovce 14 3 2 9 12:37 11
13. Svit 15 1 2 12 5:55 5
14. Sp. Belá 14 1 1 12 8:39 4
15. Sobrance 14 0 0 14 5:94 0
16. Moldava n/B – vylúčená zo súťaže
HOKEJ
Juniori – I. liga:
13. kolo:
Michalovce – Púchov 6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
Góly: 9. R. Weiss, 12. Kunc, 13. a 27. M. Gavura, 43. Mesaroš, 54. R. Štenko – 7. Košut, 37. Sanna, 44. Luhový.
HK MLÁDEŽ: Želinský – Sklár, Ivan Grega, Masaryk, D. Pečeňák – Kunc, M. Gavura, Mesaroš – Žáčik, R. Weiss, R. Štenko.
14. kolo:
Michalovce – Martin 0:6 (0:6, 0:0, 0:0)
Góly: 1., 4. a 16. D. Babka, 6. a 7. Sladkovský, 8. Ferleťják.
HK MLÁDEŽ: Kasarda (7. Želinský) – Sklár, Ivan Grega, Masaryk, D. Pečeňák – Kunc, M. Gavura, Mesaroš – Žáčik, R. Weiss, R. Štenko.
Tabuľka
1. Martin 12 11 0 0 1 68:20 33
2. Púchov 13 6 0 1 6 52:51 19
3. Prešov 12 6 0 0 6 59:47 18
4. HOBA BA 12 5 1 1 5 50:54 18
5. Michalovce 12 6 0 0 6 45:55 18
6. Piešťany 11 0 1 0 10 32:79 2
Dorastenci – extraliga:
19. kolo:
Zvolen – Michalovce 5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
Góly: 3. a 47. Zahradník, 39. Rumanko, 50. D. Ďuriš, 52. Martuš – 9. D. Borov, 9. A. Gavura, 40. a 52. Demeshko.
HK MLÁDEŽ: Gombár – Lačný, Fic, Mičej, F. Duda, Kakoš, Šulof, Kovka – Jakuboc, D. Borov, Demeshko – Bielousov, M. Farkaš, Havrilko – Pliško, Nguyen Tien, A. Gavura.
20. kolo:
Zvolen – Michalovce 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Góly: 22. D. Ďuriš, 25. Kolenič, 46. Zahradník – 32. D. Borov, 60. G. Vereš.
HK MLÁDEŽ: Gombár – Lačný, Fic, Mičej, F. Duda, Kakoš, Šulof, Kovka – Jakuboc, D. Borov, Lačný – Demeshko, M. Farkaš, Havrilko – Bielousov, Nguyen Tien, A. Gavura – Pliško.
Tabuľka
1. Trnava 23 17 1 1 4 114:59 54
2. Trenčín 23 15 3 1 4 106:60 52
3. Poprad 23 15 2 1 5 86:48 50
4. Zvolen 23 14 2 1 6 82:61 47
5. Slovan BA 23 10 4 1 8 79:80 39
6. Žilina 23 11 1 3 8 67:63 38
7. Martin 23 11 2 0 10 66:67 37
8. Nitra 23 10 1 3 9 69:56 35
9. Sp. N. Ves 23 10 0 2 11 73:75 32
10. B. Bystrica 23 7 4 1 11 68:86 30
11. Košice 23 8 1 2 12 60:64 28
12. Ružinov BA 23 7 2 0 14 57:82 25
13. Skalica 23 6 2 3 12 63:90 25
14. Michalovce 23 7 0 1 15 82:95 22
15. L. Mikuláš 23 4 2 5 12 57:88 21
16. Prešov 23 5 0 2 16 49:104 17
HÁDZANÁ
Juniorky – I. liga žien:
8. kolo:
Sereď – Michalovce 28:29 (12:12)
IUVENTA: Muliková, Brhlíková – Dziurová 6, K. Ondová 4, Kocaníková, Solárová 9/2, Štefánová 3, Selecká, Hasáková, A. Holejová 2/1, Ščerbáková 4, Holubová 1.
Tabuľka
1. Hlohovec 8 7 0 1 227:179 14
2. Stupava 8 6 1 1 244:191 13
3. Bánovce n/B 8 6 0 2 241:201 12
4. Šurany 8 6 0 2 219:198 12
5. Inter BA 8 5 0 3 225:178 10
6. Michalovce 8 5 0 3 243:221 10
7. Zlatná na O. 7 3 0 4 160:174 6
8. Topoľčany 8 3 0 5 186:206 6
9. Močenok 8 2 0 6 199:234 4
10. Nesvady 7 1 1 5 164:212 3
11. Sereď 8 1 0 7 183:229 2
12. Bernolák. KE 8 0 2 6 174:242 2
Staršie dorastenky – I. liga:
8. kolo:
Trenčín – Michalovce 26:30 (11:15)
IUVENTA: Kondášová, Muliková, Brhlíková – K. Ondová, Kocaníková 6, Štefaniková 2, Solárová 2/1, Štefánová 3, Selecká 3, Hasáková, A. Holejová 7, Bajčiová 5/1, Holubová 2.
Tabuľka
1. Šaľa 6 5 0 1 170:149 10
2. Bytča 5 4 0 1 141:114 8
3. Michalovce 6 4 0 2 177:162 8
4. Prešov 5 3 1 1 128:106 7
5. Nitra 5 2 1 2 134:118 5
6. Trenčín 6 2 0 4 155:155 4
7. ŠKP Bratislava 5 2 0 3 134:137 4
8. Partizánske 6 1 1 4 137:191 3
9. Stupava 6 0 1 5 129:173 1
10. Močenok – odstúpil zo súťaže
11. Bernolák. KE – odstúpila zo súťaže
Mladšie dorastenky – I. liga:
8. kolo:
Trenčín – Michalovce 19:22 (7:11)
IUVENTA: Kondášová, Adamová – Oravcová 2, Marcinčáková 8/1, Duranková, Valkovičová 4, Ferencová, Urbanová, Tran Vanová 1, Kobová 2, Štugnerová 4/1, Rešetárová, Tušímová, Hospodárová 1.
Tabuľka
1. Michalovce 7 7 0 0 232:148 14
2. Prešov 6 6 0 0 167:120 12
3. Šaľa 8 6 0 2 239:193 12
4. Bytča 6 5 0 1 213:138 10
5. Nitra 6 3 0 3 178:167 6
6. Stupava 7 3 0 4 175:167 6
7. ŠKP Bratislava 6 2 0 4 182:162 4
8. Trenčín 7 1 0 6 134:164 2
9. Vranov n/T 8 1 0 7 161:286 2
10. Drábova KE 7 0 0 7 107:243 0
11. Partizánske – odstúpilo zo súťaže
Starší dorastenci – I. liga:
9. kolo:
Trebišov – Hlohovec 24:37 (12:19)
HK SLAVOJ: Šesták, Kanaloš – Megela 1, Halgaš 4, Giba 5, P. Kolesár, R. Girman 2/1, Obrin, Vysokai 3, Demko, M. Tóth 2/2, J. Seman 6, Sekulič, Eštok, Sidor, J. Kozák 1.
Tabuľka
1. ŠKP Bratislava 9 9 0 0 323:234 18
2. Prešov 9 8 0 1 325:200 16
3. Topoľčany 9 7 0 2 280:237 14
4. Hlohovec 9 6 0 3 291:228 12
5. P. Bystrica 8 4 1 3 220:201 9
6. Malacky 9 4 0 5 229:270 8
7. Modra 9 3 1 5 278:297 7
8. Košice 8 3 0 5 228:245 6
9. Bojnice 9 3 0 6 237:274 6
10. Trebišov 9 3 0 6 244:285 6
11. Nové Zámky 8 1 0 7 190:311 2
12. Levoča 8 0 0 8 195:258 0
Mladší dorastenci – I. liga:
9. kolo:
Trebišov – Hlohovec 20:25 (11:9)
HK SLAVOJ: Rohaľ, Vasiľ – B. Timko, Hniďák, T. Girman 1, Valiska 1, Farkas 1, Mašľan 2, M. Polča, A. Polča 4/2, Tyník 4, Gondek, Hudák 3, Lejba, Ostrožovič 3, Tkáč 1.
Tabuľka
1. Prešov 9 8 1 0 260:212 17
2. P. Bystrica 8 6 0 2 236:180 12
3. ŠKP Bratislava 8 5 1 2 206:149 11
4. Malacky 8 5 1 2 237:200 11
5. Topoľčany 8 4 2 2 223:168 10
6. Hlohovec 8 4 0 4 191:187 8
7. Trebišov 8 3 0 5 170:195 6
8. Modra 8 3 0 5 163:200 6
9. Nové Zámky 7 2 1 4 159:158 5
10. Košice 8 1 0 7 176:248 2
11. Bojnice 8 0 0 8 147:271 0