Korzár logo Korzár Dolný Zemplín
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Veľké Revištia doma vyhoreli, Trebišov už nie je prvý

Regionálne súťaže, v ktorých pôsobia Zemplínčania, pokračovali ďalšími zápasmi.

Prekvapenie v Strážskom. Hosťujúce Parchovany tam získali vôbec prvý bod.Prekvapenie v Strážskom. Hosťujúce Parchovany tam získali vôbec prvý bod. (Zdroj: Róbert Andrejov)

III. LIGA VÝCHOD

13. kolo:

Bardejovská Nová Ves – Trebišov 1:0 (0:0)

Gól: 76. Macečko.
ŽK: Virgala, Ľalík – E. Osmanovič.
Rozhodoval: Molitoris – 200 divákov.
ŠK MILENIUM 2000: D. Molčan – Kyjak, Virgala, Fiľakovský, M. Valkučák, L. Stachura, Vasiliak (81. J. Kukulský), Haniš, Kiseľ (70. Jančošek), Macečko (76. Ľalík), Piľar.
SLAVOJ: E. Kolbas – Kražel, J. Capko, T. Opiela, M. Čižmár (51. Kuhajdík), Da Silva Junior (60. L. Jacko), Dragula, Lorinčák, E. Osmanovič, Ruskovský (69. Mujkovič), Kulich.

Veľký Horeš – Vyšné Opátske 0:0

Skryť Vypnúť reklamu

ŽK: E. Takáč, Miloš Adam – Ilinjo, Šemrák, Turczyk, Drame.
Rozhodoval: Filipák – 200 divákov.
DRUŽSTEVNÍK: P. Babiák – Patkanóci, Ján Vajda, E. Takáč, J. Kotľár, E. Lukáč (90. Miloš Gallo), Milan Lukáč, M. Haluška, Petruk (57. V. Kučera), Miloš Adam, J. Kolbas.
TJ FK: A. Tkáč – Ilinjo, Šemrák (85. A. Sovič), Vilčko, Boňko, Mir. Seman, Bandžuch, Zeher, Turczyk, Pilipčuk, Drame.

Veľké Revištia – Vranov nad Topľou 1:5 (0:2)

Góly: 75. Chedryk – 36., 39. a 56. Dobranský (1. z 11 m), 68. T. Vožný, 79. Starosta.
ŽK: M. Kolesár, Bellás, Paulovčák, Dargaj – T. Komár.
Rozhodoval: Mišenčík – 150 divákov.
TJ: Prysiazhniuk – M. Kolesár, Vajs, V. Kostovčík (82. Chýrik), Paulovčák (67. Köver), Dargaj, Bellás (46. Chedryk), Smokorovskyy, Turík, M. Regáli, A. Devečka.
MFK: Makó – M. Paluba, Starosta, Kokočák, T. Komár (84. J. Polačko), M. Matej (60. T. Vožný), J. Čižmár, Abaturov, Turcovský, D. Hreha, Dobranský (78. Lemeš).

Skryť Vypnúť reklamu

Zvyšné výsledky:

Sabinov – Svit 1:2, Snina – voľno, Giraltovce – Stropkov 3:1, Prešov B – Pušovce 8:0, Svidník – Plavnica 2:0.

Prečítajte si tiež: III. liga: Trebišov už nie je lídrom tretej ligy Čítajte 

Tabuľka

1. Giraltovce    12    8    3    1    26:7    27
2. Trebišov    12    8    1    3    32:10    25
3. V. Opátske    12    5    7    0    28:11    22
4. Svit    12    6    3    3    25:14    21
5. Vranov n/T    12    6    2    4    20:13    20
6. Stropkov    12    5    4    3    22:13    19
7. Svidník    12    5    3    4    25:17    18
8. V. Horeš    12    5    2    5    18:15    17
9. Bard. N. Ves    12    5    2    5    23:25    17
10. V. Revištia    12    4    4    4    15:16    16
11. Sabinov    12    4    3    5    23:21    15
12. Prešov B    13    4    2    7    25:26    14
13. Snina    12    2    5    5    19:21    11
14. Plavnica    12    2    3    7    15:21    9
15. Pušovce    13    0    0    13    1:87    0
16. Krásna        – odstúpila zo súťaže

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SEVER

13. kolo:

Fintice – Humenné 1:3 (0:2)

Góly: Horoščák – Z. Cigán 2, Sališ.
ŽK: Prusák, Gmitro, Dziak – Sališ, P. Petričko.
ČK: 88. Bujnovský (Fintice).
Rozhodoval: Leferovič – 100 divákov.
FK: Y. Slavik – J. Šaro, Sališ, C. Vasiľ, Jurov (73. M. Zlacký), Z. Cigán, P. Petričko, M. Babin (83. Krajník), V. Voroňak (68. D. Šatník), J. Andrejko, Kovach.

Kračúnovce – Radvaň nad Laborcom 4:1 (1:0)

Góly: J. Peržel 3, J. Nazarej – D. Legdan (11 m).
ŽK: Dubas, Hubcej – Čeremeta, L. Ondica, Kudláč, Ma. Svičin.
Rozhodoval: Žofčák – 250 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Pet. Diňa (46. P. Vaško) – G. Horvat (81. Murdzik), Kudlač, J. Kuzma, A. Lojan, Mi. Svičin (48. Čeremeta), L. Ondica, Ljubarskij, D. Legdan, L. Kuzma, Š. Pčola.

Medzilaborce – Zámutov 4:1 (1:0)

Góly: R. Potoma (11 m), Chripák, J. Vachaľ, Gavula – Zubko (11 m).
ŽK: Holovačko, O. Pakhomov, D. Pakhomov, Chripák, Gavula – Matvej, M. Mikloš. ČK: 82. Gič (Medzilaborce).
Rozhodoval: Šeršeň – 100 divákov.
MŠK SPARTAK: Vodilka – Gič, Holovačko, O. Pakhomov, V. Lukačik (73. Grib), D. Pakhomov, Chripák, R. Guba (84. Gaľ), R. Potoma, J. Vachaľ, Gavula.

Zvyšné výsledky:

Štrba – Vysoké Tatry 1:2, Spišské Podhradie – Šarišské Michaľany 2:4, Raslavice – Dlhé Klčovo 1:2, Ľubotice – Záhradné 1:2, Pakostov – voľno.

Tabuľka

1. Záhradné    12    10    1    1    35:13    31
2. Š. Michaľany    12    9    2    1    36:10    29
3. D. Klčovo    12    7    2    3    28:15    23
4. Kračúnovce    13    7    2    4    21:16    23
5. Raslavice    12    6    4    2    24:10    22
6. S. Podhradie    13    5    3    5    23:14    18
7. Humenné    12    5    3    4    20:15    18
8. Pakostov    12    6    0    6    21:19    18
9. Ľubotice    12    5    2    5    22:29    17
10. Medzilaborce    12    4    5    3    20:16    17
11. Fintice    12    3    3    6    11:21    12
12. Radvaň n/L    12    3    2    7    17:20    11
13. Zámutov    12    2    1    9    9:28    7
14. V. Tatry    12    1    3    8    6:41    6
15. Štrba    12    1    1    10    7:33    4
16. V. Mirošov        – odstúpil zo súťaže

IV. LIGA JUH

13. kolo:

Strážske – Parchovany 1:1 (1:0)

Góly: T. Bodnár – S. Soták.
ŽK: Frančák, T. Hirjak – Petsa.
ČK: 68. T. Hirjak (Strážske).
Rozhodoval: Konečný – 100 divákov.
ŠK: Regenda – J. Pavúk, Frančák, Dudura, Ciganoc, R. Kiš, Hredzák, T. Bodnár, Lysachenko, Rusyn, T. Hirjak.
TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Topoľovský, Nad, S. Soták, Komarnytskyi, Jankovič, M. Kuriško, Kovalčin, J. Nemčík, Petsa, Obrin.

Sobrance – Krompachy 2:1 (1:0)

Góly: Kostič, P. Dunda – R. Gibala.
ŽK: Orzhakhovskii – I. Košč, M. Kuriško.
ČK: 60. Liutnianskyi (Sobrance).
Rozhodoval: Bochnovič – 100 divákov.
MFK: Liutnianskyi – J. Tokár, Orzhakhovskii, M. Viňanský, Ličko, Lukačko (81. Legemza), Hreško, Bandurovych, M. Kováč (61. R. Bálint), Kostič (73. P. Dunda), Pyniasko.

Veľké Kapušany – Čaňa 2:2 (2:1)

Góly: Voloshynskyi, Bryzhchuk – Peťovský, B. Hanzeľ.
ŽK: Dozsický, T. Szabó, Fintor, Á. Kondáš – Vaľa, J. Molnár, B. Hanzeľ, Ohman.
Rozhodoval: Nosáľ – 150 divákov.
MFK: Repovský – Fintor, M. Hami, G. Vašky, Kostiuk, Bryzhchuk, T. Szabó, Dozsický, P. Ballók (46. Á. Kondáš), Luchyn (76. Mikulanič), Voloshynskyi (90. A. Vencel).

Zvyšné výsledky:

Rožňava – Veľký Folkmar 3:0, Rudňany – Medzev 0:1, Maria Huta Gelnica – Kalša 1:0, Geča – voľno, Krásnohorské Podhradie – Hrabušice 2:2.

Tabuľka

1. Krompachy    12    8    3    1    28:5    27
2. Rožňava    12    8    2    2    30:14    26
3. Čaňa    12    8    1    3    31:19    25
4. Medzev    12    7    3    2    32:13    24
5. Maria Huta    12    7    3    2    24:11    24
6. Sobrance    11    7    2    2    29:9    23
7. Kalša    12    7    1    4    27:11    22
8. Geča    11    7    0    4    31:12    21
9. Strážske    12    4    2    6    14:25    14
10. Hrabušice    13    3    3    7    19:26    12
11. Rudňany    12    3    2    7    17:26    11
12. Veľký Folkmar    12    2    3    7    19:32    9
13. Veľ. Kapušany    12    2    2    8    14:35    8
14. Kr. Podhradie    13    2    2    9    19:44    8
15. Parchovany    12    0    1    11    5:57    1
16. Moldava n/B        – odstúpila zo súťaže

V. LIGA VD

11. kolo:

Stakčín – Jasenov 0:3 (0:0)

Góly: Veselovskyy 2, vlastný Marinič.
ŽK: Labik, M. Porvaznik (obaja Jasenov).
Rozhodoval: M. Čeklovský – 100 divákov.
OFK AGRIFOP: Muchychka – Šelepec, M. Dudič, E. Kira, V. Kuznecov, Harmaňoš, J. Štofík, I. Kuznecov, Gubik, Steco (22. Mandzák, 69. Marinič), M. Kirňak.
TJ: Behun – Labik, Križ, Slovenskyi, T. Kuzma (46. P. Šamo), R. Tomčák, R. Chalupka, M. Porvaznik (78. M. Roško), Lazúr, Veselovskyy, S. Soták (46. R. Harakaľ).

Kochanovce/Brekov – Nižný Hrušov 4:2 (3:0)

Góly: Ľ. Šimai, M. Mati, Mišenčík, P. Šimai – Hoľan, P. Babjak.
ŽK: Kulman – Svetlík.
ČK: 76. Kulman (Kochanovce/Brekov).
FKO: I. Bumbera – S. Kišš, T. Hvozdik, M. Mati, Kulman, Mišenčík (63. Piskay), P. Šimai, M. Rada, Murinčák, Ľ. Šimai, Dzurovčin.

Kamenica nad Cirochou – Ulič 3:1 (1:1)

Góly: O. Čabák, S. Karnaj, P. Vasiľko – vlastný Šugar.
ŽK: Čopák, O. Čabák – Kireš, P. Korkobec, Holinka, Kočan.
ČK: 52. P. Korkobec, 57. Kireš, 90. Čokina (všetci Ulič).
Rozhodoval: Slimák – 100 divákov.
FK: Dobda – P. Vasiľko, Liček, Čopák, Suchanič, S. Karnaj, Medvec, O. Čabák, Benec, T. Čabák, Šugár.
TJ TVARONA: Cima – Kireš, Haburaj, P. Korkobec, Chochrun, Holinka, M. Korkobec, Janko, M. Telvak, Kočan, Čokina.

Zvyšné výsledky:

Sedliská – Sačurov 3:4, Bystré – Soľ 2:4, Hencovce – Sečovská Polianka 4:0, Ptičie – voľno.

Tabuľka

1. Soľ    11    10    1    0    30:7    31
2. Jasenov    11    10    0    1    36:16    30
3. Kamenica n/C    10    6    2    2    17:11    20
4. Hencovce    10    5    4    1    23:9    19
5. Ptičie    10    5    1    4    12:14    16
6. Kochanovce    10    5    0    5    18:15    15
7. N. Hrušov    10    4    2    4    23:17    14
8. Stakčín    10    3    3    4    14:19    12
9. S. Polianka    10    3    1    6    10:21    10
10. Ulič    10    2    2    6    13:26    8
11. Sačurov    10    2    0    8    15:22    6
12. Bystré    10    1    1    8    9:21    4
13. Sedliská    10    1    1    8    11:33    4
14. Čierne n/T        – odstúpilo zo súťaže

V. LIGA Z

11. kolo:

Vinné – Streda nad Bodrogom 0:0

ŽK: Mihaľo, Septa, Lovych – Kudrík, J. Horváth.
Rozhodoval: Tomáš – 30 divákov.
OŠK: Martin Bodnár – L. Borko, Lovych, Žužo, Capulič, Kelemanyk (60. Smolák), Septa, Shcherbanych, Sugoniak (85. M. Ondo), Mihaľo, J. Pešta (62. Andrejco).
TJ ŠM: Adrián Nagy – Kudrík, J. Horváth, L. Bučko, Haminda, Székely, T. Varga, M. Jenčo, T. Feke, Ronto, Hencel.

Kráľovský Chlmec – Cejkov 1:3 (0:0)

Góly: Husovský – Matúš Bodnár 2, vlastný N. Nagy.
ŽK: Borisza, Galambos, N. Nagy, Husovský, Ujházi – Jenei.
ČK: 87. Husovský (Kráľovský Chlmec).
Rozhodoval: Guba – 80 divákov.
TJ SLAVOJ: A. Tóth – Ujházi, Némethi, Galambos, T. Batta, R. Batta, Husovský, N. Nagy, Kaško, Popália, Borisza.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Huľva – V. Kročko, Dolgoš, P. Balint, Ľ. Novák, Jenei, Š. Horňák (71. Blanár), Panda, S. Michalko, J. Kročko, Matúš Bodnár (82. Barna).

Nacina Ves – Michaľany 2:0 (1:0)

Góly: D. Šipoš, R. Basara.
ŽK: Vaľko, D. Šipoš, L. Berta, Pavelko – M. Vrabeľ, Ondovčák, M. Kučera.
Rozhodoval: Novický – 50 divákov.
ŠK: M. Kopás – Baraník, Vaľko, V. Lipovský, Pavelko, M. Hajdučko (90. O. Lipovský), R. Basara, D. Šipoš (88. T. Pavlov), J. Šipoš (60. Krajňák), M. Basara, L. Berta.
FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: Kovach – E. Čižmár, M. Kučera, Ondovčák, V. Popovič, D. Žiga, Džupina, M. Vrabeľ, M. Voroňák, Július Gašpar, Petrus.

Čičarovce – Petrovce nad Laborcom 2:3 (0:1)

Góly: Černej, G. Molnár – T. Čižmár 2, P. Dulovič (11 m).
ŽK: Szakala, K. Lakatos, Tárczy, G. Molnár – J. Tkáč.
Rozhodoval: Tóth – 80 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: K. Lakatos – Szakala, Černej, Fehér, V. Drančák, T. Nagy, Tárczy, G. Molnár, Vaszily, V. Dadu (64. Hornyák), Palágyi.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Hricík – Kačur, M. Jakub, T. Čižmár (88. Papinčák), Ferko, Šaffo, P. Dulovič, J. Tkáč, Doda (68. Lipka), M. Lakatoš (90. Dzvoník), Marjov.

Močarany – Lastomír 7:1 (4:1)

Góly: Patrik Haluška 3, Tutko 2, D. Sninský, M. Mesaroš – L. Apiar
ŽK: Tutko (Močarany).
Rozhodoval: J. Eperješi – 50 divákov.
TJ SOKOL: Michal Liška – D. Tatár, Havrila, Gros, D. Sninský (75. Chulba), D. Sabo (71. M. Počátko), M. Mesaroš, Patrik Haluška, Tutko, Poprik (63. Lashcho), J. Macko.
OFK: J. Adam – Andrašov, Senjuž (73. Minda), G. Timko (52. Dacej), Dzurjovčin, Sabovčík, P. Sopata (69. Mizer), L. Apiar, T. Kozár (61. Bajužík), S. Hospodár, Petrec.

Trakany – Čierna nad Tisou 0:2 (0:2)

Góly: J. Kaščák (11 m), Pituk.
ŽK: M. Gyorke, Š. Demeter – Csizsmár.
Rozhodoval: Hamadej – 50 divákov.
TJ TISA: M. Gyorke – N. Proščák, J. Popovič, Z. Kočiš (84. Marošník), N. Bálint, Papp (46. Š. Demeter), Krestyánko, Magyar, Grešš, R. Varga, Baráti (63. Kássa).
MFK: Száraz – D. Fetyko, T. Varga, Csizsmár (77. D. Hami), Pituk, Šváb, T. Makkai, T. Szucs, Jáger (90. T. Babiak), Kaščák, Oliver Dobos.

Topoľany – Borša 3:1 (1:0)

Góly: Michaliv, D. Lörinc, S. Hajduk – M. Balogh.
ŽK: Ľ. Benček – Sirovec, Š. Kováč, Stečák, Z. Mihók.
Rozhodoval: Havira – 50 divákov.
AFK: Komenda – Surmin, Ľ. Benček, F. Pavúk, M. Horňák, D. Lörinc, Michaliv, Široký (63. S. Hajduk), Škultéty (69. T. Duška), M. Tabaka (77. M. Duška), T. Kiš (84. T. Mesaroš).
TJ OLYMPIA: Sirovec – Dócs, Kalán, Š. Kováč, Ruščančin, Adrián Nagy (81. Torkoš), M. Balogh, P. Vojtko, Stečák, G. Berta (56. Z. Mihók), Puškáš.

Tabuľka

1. Cejkov    11    10    0    1    37:8    30
2. Topoľany    11    9    2    0    40:7    29
3. Petrovce n/L    11    7    1    3    27:15    22
4. Nacina Ves    11    6    2    3    20:12    20
5. Močarany    11    6    2    3    24:17    20
6. Čičarovce    11    6    1    4    28:18    19
7. Streda n/B    11    4    2    5    13:23    14
8. Kr. Chlmec    11    4    1    6    20:28    13
9. Borša    11    3    3    5    22:25    12
10. Čierna n/T    11    3    3    5    12:17    12
11. Michaľany    11    2    4    5    18:30    10
12. Vinné    11    2    2    7    15:23    8
13. Lastomír    11    2    1    8    9:27    7
14. Trakany    11    1    0    10    7:42    3

Prečítajte si tiež: IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy Čítajte 

 

Najčítanejšie na Dolný Zemplín Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 747
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 002
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 900
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 324
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 942
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 746
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 123
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 594
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 500
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 349
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Súťaže

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Článok je zaradený aj do ďalších tém
Futbal

Neprehliadnite tiež

Koronavírus v Bardejove: Začínajú s plošným testovaním (minúta po minúte)

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené na celoplošné testovanie na Covid-19.

Odberné miesta v Bardejove sú pripravené.
Polyfunkčný objekt, za ktorým je obytný súbor Park Anička.
Ilustračný záber tréningu mládeže v Aréne sršňov.

Mesto Prešov chce predať dom v Soľnej Bani jeho nájomcom

Krajňák nesúhlasí s takýmto zbavovaním sa majetku.

Soľná Baňa. Vľavo dom ešte vo vlastníctve mesta, vpravo pamiatka koniareň.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Premiér Igor Matovič.
Dobré ráno

Dobré ráno: Špeciálny prokurátor Kováčik defacto skončil

Slovenská justícia sa otriasa v základoch.

Podcast Dobré Ráno.
Minister financií Eduard Heger na tlačovej konferencii o národnom reformnom pláne.
Od soboty sa ulice vyprázdnia.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop