Snina – Veľké Revištia 0:0
ŽK: Karľa, L. Bednár – M. Kolesár.
Rozhodoval: Ištoňa – 300 divákov.
MFK: Brza – Joz. Lukáč, Karľa, M. Hreha (86. Matús), Hišem, Vyshnevskyi (69. M. Ferko), Skvašík, J. Popovič, E. Hanc, L. Bednár, M. Červeňák (81. J. Hreha).
TJ: Holienčin – Shukal, Dargaj, M. Janočko, M. Kolesár, Smokorovskyy (90. Kimák), A. Devečka, Vajs, Bellás, Grič, Paulovčák (59. V. Kostovčík).
Zvyšné výsledky:
Plavnica – Vranov nad Topľou 1:1, Trebišov – voľno, Vyšné Opátske – Stropkov 2:1, Prešov B – Bardejovská Nová Ves 5:2, Svidník – Giraltovce 0:2, Pušovce – Sabinov 0:9.
Tabuľka
1. Vyšné Opátske 5 4 1 0 22:6 13
2. Giraltovce 6 4 1 1 11:4 13
3. Trebišov 5 4 0 1 15:5 12
4. Svit 5 4 0 1 13:5 12
5. Sabinov 6 3 2 1 17:6 11
6. Stropkov 5 2 2 1 12:3 8
7. Vranov n/T 5 2 2 1 11:5 8
8. Prešov B 6 2 2 2 11:10 8
9. Veľké Revištia 6 2 2 2 8:7 8
10. Svidník 6 2 1 3 8:7 7
11. Bard. Nová Ves 6 2 0 4 10:21 6
12. Plavnica 5 1 1 3 11:9 4
13. Veľký Horeš 6 1 1 4 8:12 4
14. Snina 6 0 3 3 5:10 3
15. Pušovce 6 0 0 6 0:52 0
16. Krásna – vystúpila zo súťaže
IV. liga Juh:
6. kolo:
Maria Huta Gelnica – Sobrance 1:1 (0:1)
Góly: Čegiň – Pyniasko.
ŽK: Čollák, Timkovič, Čegiň – Liutnianskyi, Orzhakhovskii, Ilkovych, Pyniasko, Bandurovych, Hreško.
ČK: 63. Ilkovych, 78. Hreško (obaja Sobrance).
Rozhodoval: Kočiš – 120 divákov.
MFK: Liutnianskyi – Orzhakhovskii, Ličko, Bandurovych, Lukačko, M. Viňanský, J. Tokár, Kostič, Ilkovych, Hreško, Pyniasko.
Krásnohorské Podhradie – Veľké Kapušany 2:0 (0:0)
Góly: R. Kuzma, Héger.
ŽK: Hutaj (Veľké Kapušany).
ČK: 57. Martin Tóth (Veľké Kapušany).
Rozhodoval: Mišenčík – 200 divákov.
MFK: Repovský – Á. Kondáš, Martin Tóth, Ballók, Hutaj, Dozsický, T. Szabó, Mikulanič (83. Fintor), Hami, G. Vašky, Luchyn (64. A. Vencel).
Hrabušice – Strážske 4:2 (2:1)
Góly: Kukura, J. Jurčo (11 m), J. Oravec (11 m), Kovalčík – T. Bodnár, T. Hirjak.
ŽK: Kovalčík, Bolcár – J. Pavlov, Regenda, R. Kiš, J. Pavúk, T. Hirjak.
Rozhodoval: Mišenčík – 100 divákov.
ŠK: Regenda – J. Pavúk, Frančák, Dudura, R. Kiš (78. M. Mitro), Havryliv, T. Bodnár, Ivanko, Rusyn, J. Pavlov, T. Hirjak.
Parchovany – Rudňany 0:3 (0:3)
Góly: Mikuš 2, A. Bašista.
ŽK: Jonek, Topoľovský (obaja Parchovany).
Rozhodoval: Mati – 100 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Topoľovský, Starenčák, J. Matta, Kaňuch, Jonek (46. Dobranský), Shevchenko, Obrin, Hvasta, J. Kočiš, M. Kuriško (81. M. Šimai).
Zvyšné výsledky:
Moldava nad Bodvou – Čaňa nehralo sa, Geča – Rožňava 0:1, Kalša – Veľký Folkmar 2:2, Medzev – Krompachy 0:0.
Tabuľka
1. Rožňava 6 5 1 0 20:4 16
2. Krompachy 6 5 1 0 15:1 16
3. Kalša 6 4 1 1 21:6 13
4. Čaňa 5 4 0 1 14:9 12
5. Sobrance 6 3 2 1 16:4 11
6. Medzev 6 3 2 1 14:5 11
7. Maria Huta 6 3 1 2 15:8 10
8. Strážske 6 3 1 2 10:10 10
9. Geča 6 3 0 3 14:8 9
10. Hrabušice 6 2 1 3 10:10 7
11. Veľký Folkmar 6 2 1 3 13:15 7
12. Rudňany 6 2 1 3 8:14 7
13. Kr. Podhradie 6 1 0 5 6:16 3
14. Moldava n/B 5 1 0 4 6:18 3
15. Veľ. Kapušany 6 0 0 6 4:23 0
16. Parchovany 6 0 0 6 0:35 0
V. liga Zemplínska:
4. kolo:
Nacina Ves – Čičarovce 3:0 (1:0)
Góly: J. Šipoš, V. Gaľo, L. Berta.
ŽK: V. Gaľo – R. Dadu, Tárczy.
Rozhodoval: Hrinda – 150 divákov.
ŠK: M. Kopás – Pavelko, V. Gaľo, Vaľko, V. Lipovský (69. L. Berta), D. Šipoš, M. Hajdučko, R. Basara, M. Mráz, J. Šipoš (84. T. Pavlov), Baraník.
TJ DRUŽSTEVNÍK: G. Juhász – Fehér (81. Hornyák), R. Dadu, Ovák, Černej, V. Drančák, T. Nagy, G. Orosz, Palágyi, G. Molnár (75. V. Dadu), Tárczy.
Kráľovský Chlmec – Močarany 1:2 (0:1)
Góly: Borisza – M. Mesaroš, Smolák.
ŽK: Ujházi – Gargulák.
Rozhodoval: Gnip – 100 divákov.
TJ SLAVOJ: A. Tóth – Borisza (80. Kabatier), Némethi, Á. Pásztor, Popália, T. Batta, R. Batta, P. Tóth (70. A. Lukács), Husovský, Galambos (40. Ujházi), T. Illéš.
TJ SOKOL: Michal Liška – D. Tatár, Gros, Geroč, Havrila, J. Macko, Tutko, D. Sabo, Lashcho (87. M. Počátko), Smolák (63. Gargulák), M. Mesaroš.
Streda nad Bodrogom – Trakany 1:0 (0:0)
Gól: Cabovský (11 m).
ŽK: Grešš, R. Varga, M. Gyorke (všetci Trakany).
Rozhodoval: Barát – 100 divákov.
TJ ŠM: Adrián Nagy – Terenyi, J. Horváth (87. Ronto), L. Bučko, Hencel, Székely, T. Feke, A. Novák, Š. Muszka, Cabovský, R. Illéš (71. Belász).
TJ TISA: M. Gyorke – N. Proščák, Z. Kočiš, J. Popovič, N. Bálint, Š. Karnay (60. Grešš), R. Varga, Kássa, Baráti, Papp, Magyar.
Cejkov – Čierna nad Tisou 3:0 (2:0)
Góly: V. Kročko, Š. Horňák, vlastný Oliver Dobos.
Rozhodoval: Slimák – 120 divákov.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Huľva – R. Szücs, V. Kročko (67. Barna), Dolgoš, P. Balint, Ľ. Novák, Jenei (71. J. Kročko), Š. Horňák, Panda, Blanár, S. Michalko.
MFK: Száraz – T. Varga, D. Fetyko, Oliver Dobos, N. Majoros, Šváb, Csizsmár, Pituk, T. Makkai, Jáger, Kaščák.
Michaľany – Lastomír 2:1 (1:0)
Góly: M. Kučera, Kornecký – P. Sopata (11 m).
ŽK: V. Popovič, Anderko – Petrec, M. Vaľo, P. Sopata.
Rozhodoval: Zis – 100 divákov.
FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: Kovach – R. Veľk, V. Veľk, R. Jano, Kornecký, Petrus, E. Čižmár (79. Anderko), Patrik Haluška (87. Ondovčák), M. Kučera (71. M. Vrabeľ), Socha (46. Martin Elek), V. Popovič.
OFK: J. Adam – Škirda (57. Sabovčík), Andrašov, M. Vaľo, Remák (6. J. Danko), Dzurjovčin (84. Rebič), Senjuž, M. Porvaz, P. Sopata, D. Vasiľ, Capik (12. Petrec).
Borša – Petrovce nad Laborcom 4:1 (1:1)
Góly: Ruščančin 2 (1 z 11 m), Adrián Nagy, Š. Kováč – T. Čižmár.
ŽK: Čižmadia, Dócs – Ďurik, Kačur, T. Čižmár, P. Dulovič, J. Tkáč.
ČK: 73. J. Tkáč (Petrovce nad Laborcom).
Rozhodoval: Benedik – 50 divákov.
TJ OLYMPIA: Sirovec – P. Takács, Gočík (86. D. Leško), Dócs, Adrián Nagy, Kalán (60. M. Nagy), Ruščančin, Š. Kováč, Stečák, Čižmadia, Torkoš.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Raška – M. Jakub, Šaffo (46. M. Lakatoš), Ferko, Kačur (40. M. Nemčík), Ďurik, P. Dulovič, J. Tkáč, Marjov, T. Čižmár (78. Gačko), Lipka.
Topoľany – Vinné 5:0 (1:0)
Góly: Michaliv 2, Škultéty, M. Duška, T. Duška.
ŽK: Marek Liška – J. Pešta.
Rozhodoval: Kavčák – 150 divákov.
AFK: Komenda – Surmin, Marek Liška, F. Pavúk, M. Horňák, Michaliv, M. Tabaka, Široký (59. T. Duška), T. Mesaroš (74. M. Duška), T. Kiš, Škultéty.
OŠK: Martin Bodnár – Septa, Firda, Capulič, Kelemanyk (53. O. Baran), Lovych, Sugoniak, J. Pešta, Uttsyutskyy, P. Andrejco (86. Žužo), M. Ondo (46. Holub).
Tabuľka
1. Cejkov 4 4 0 0 20:2 12
2. Topoľany 4 3 1 0 11:3 10
3. Nacina Ves 4 3 1 0 9:3 10
4. Čičarovce 4 3 0 1 11:5 9
5. Streda n/B 4 2 1 1 8:9 7
6. Močarany 4 2 0 2 9:8 6
7. Michaľany 4 1 2 1 5:10 5
8. Petrovce n/L 4 1 1 2 8:8 4
9. Lastomír 4 1 1 2 4:5 4
10. Borša 4 1 1 2 7:10 4
11. Vinné 4 1 0 3 5:10 3
12. Kr. Chlmec 4 1 0 3 4:10 3
13. Čierna n/T 4 0 2 2 4:9 2
14. Trakany 4 0 0 4 2:15 0