Pri Laborci úradovali Balkánci. Kountouriotisa premiéra nepotešila

Michalovce doma stratili ďalšie body. Jeden z dvoch gólov opäť inkasovali zo štandardky. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|3. nov 2019 o 11:40

MFK Zemplín dvakrát prišiel o vedenie, vždy na konci polčasu.

Fortuna liga: Michalovce - Zlaté Moravce 2:2: fotogaléria

3.11.2019

MICHALOVCE. Ďalšie dôležité body v boji o postup do hornej šestky stratili na domácom trávniku fortunaligoví futbalisti Michaloviec.

Tentoraz iba remizovali so Zlatými Moravcami, s ktorými sa rozišli zmierlivo po výsledku 2:2.

V upršanom a chladnom počasí mali Zemplínčania zápas výborne rozohraný, keď viedli 1:0 aj 2:1, avšak dlháň Senad Jarovič, Bosniak narodený v Nemecku, ich dvakrát schladil v záverečných minútach polčasov.

Aj za Michalovce strieľali góly futbalisti pochádzajúci z krajín Balkánskeho polostrova – Albánec Llazaros Rota a Grék Christos Kountouriotis, ktorí však na rozdiel od útočníka FC ViOn po stretnutí veľa dôvodov na úsmev nemali.

Smutný a frustrovaný strelec

„Ťažko sa mi hľadajú slová. Neviem, čo mám povedať,“ tichým hlasom sa pustil do hodnotenia spackaného zápasu Kountouriotis, autor druhého gólu do siete Zlatých Moraviec.

„Veľmi sme už chceli vyhrať a získať tri body, pretože ich nutne potrebujeme. Ja osobne som veľmi smutný a frustrovaný. Dvakrát sme viedli, no súperovi sme dva razy dovolili vyrovnať. To sa nám nesmie stávať, predovšetkým pred vlastnými fanúšikmi,“ uviedol Christos.

Domov»Sportnet na východe»Pri Laborci úradovali Balkánci. Kountouriotisa premiéra nepotešila