Druhý gól v lige by Vojtko radšej vymenil za víťazstvo

Michalovčan Matúš Vojtko takto prekonal seredského brankára Dejana Ilieva.
Michalovčan Matúš Vojtko takto prekonal seredského brankára Dejana Ilieva. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|25. aug 2019 o 12:15

Michalovce s oslabenou Sereďou dokázali vydolovať iba bod.

Michalovce - Sereď 1:1: fotogaléria

25.8.2019

MICHALOVCE. Futbalisti michalovského MFK Zemplín bodovali v treťom ligovom zápase v rade.

V sobotňajšom súboji 6. kola Fortuna ligy sa na vlastnom trávniku rozišli zmierlivo so Sereďou, s ktorou remizovali 1:1.

Všetko podstatné sa odohralo už v prvom dejstve, v ktorom padli oba góly.

Skóre otvoril už v 9. minúte skúsený Brazílčan v službách ŠKF iClinic Cléber Silva Nascimento, domáci však už o osem minút vyrovnali zásluhou Matúša Vojtka.

Keďže v ďalšom priebehu duelu si oba tímy vypracovali približne po jednej a pol šanci, zrodil sa vzhľadom na priebeh spravodlivý výsledok, s ktorým boli pochopiteľne spokojnejší hostia.

Mal prsty v oboch góloch

Pre Vojtka bol sobotňajší presný zásah iba druhý v našej najvyššej súťaži. Po záverečnom hvizde však z neho veľkú radosť nemal.

„Strelený gól ma samozrejme potešil, ale v tejto chvíli by som ho najradšej vymenil za víťazstvo, ktoré by nás posunulo v tabuľke vyššie, keďže sa opäť chceme prebojovať do hornej šestky," smutne hovoril iba 20-ročný talentovaný ľavý obranca.

Domov»Sportnet na východe»Druhý gól v lige by Vojtko radšej vymenil za víťazstvo