Viac ako prehra mrzia trénera Michaloviec zranenia hráčov

Michalovčania ani na dvanásty pokus Ružomberok v lige nezdolali. (Autor: Róbert Andrejov)

Proti Ružomberku prišiel o štvoricu Danko, Carrillo, Petro a Žofčák.

Michalovce - Ružomberok 0:3: fotogaléria

12.5.2019

MICHALOVCE. Michalovské čakanie na prvé víťazstvo nad Ružomberkom pokračuje.

Futbalisti MFK Zemplín ani v dvanástom zápase na ligovej scéne Liptákov pokoriť nedokázali, keď im na vlastnom trávniku podľahli rozdielom triedy 0:3.

Hoci výsledok vyznieva jednoznačne, priebeh stretnutia taký rozhodne nebol.

Hostia bojujúci o miestenku v pohárovej Európe totiž domácim názorne ukázali, ako sa premieňajú šance.

Divákom, ktorí v sobotu zavítali na štadión pri Laborci, sa duel musel páčiť, pretože na oboch koncoch ihriska nebola núdza o zaujímavé momenty. Kým však jedni góly dávali, druhí pálili slepými...

Liptáci ich prevýšili v koncovke

Ružomberčania to skrátka na Michalovčanov vedia, čo sa potvrdilo aj teraz a výsledkom bolo už ich siedme víťazstvo vo vzájomných zápasoch.

„Chceli sme už konečne vyhrať, žiaľ, nepodarilo sa nám to. Prvý polčas bol z našej strany dobrý, keď však hostia dali krátko po prestávke druhý gól, už si náskok bezpečne postrážili. K tomu sa ešte dostávali do nebezpečných brejkov, v ktorých boli silní,“ skonštatoval lodivod východniarov Anton Šoltis.

Domov»Sportnet na východe»Viac ako prehra mrzia trénera Michaloviec zranenia hráčov